REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

Quizy

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail

Definicje legalne

Rozwiąż quiz z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy dotyczący definicji legalnych. Test składa się z dziesięciu pytań, jedna odpowiedź z czterech jest prawidłowa.

Pomieszczenia pracy

Zapraszamy do rozwiązania quizu z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Pytania dotyczą pomieszczenia pracy. Quiz składa się z dziesięciu pytań, tylko jena odpowiedź jest prawidłowa.

Ustawa o rachunkowości

Polecamy quiz z tematyki związanej z ustawą o rachunkowości. Zaproponowany przez redakcję portalu quiz składa się z dziesięciu pytań, gdzie tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa.

Poszukiwanie pracy

Zapraszamy do rozwiązania quizu kadrowego z zakresu poszukiwania pracy. Quiz składa się z dziesięciu pytań, tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa.

REKLAMA

Podatkowa księga przychodów i rozchodów (dot. podatników niebędących rolnikami)

Rozwiąż quiz dotyczący podatkowej księgi przychodów i rozchodów (dot. podatników niebędących rolnikami), który składa się z dziesięciu pytań i tylko jedna odpowiedź jest poprawna.

Wynagrodzenie za pracę

Zasady dotyczące wynagrodzenia za pracę bardzo istotnym elementem prawa pracy. Zapraszamy do rozwiązania quizu z tej problematyki, składającego się z dziesięciu pytań, gdzie tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa.

Podatek od spadków i darowizn

Kto płaci podatek od spadków i darowizn? Jakie są stawki tego podatku? To są pytania, na które warto znać odpowiedź. Polecamy nasz quiz, składający się z dziesięciu pytań jednokrotnego wyboru.

Świadczenia z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa

Co warto wiedzieć o świadczeniach z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa? Rozwiąż quiz kadrowy z tej tematyki, który składa się z dziesięciu pytań a tylko jedna odpowiedź jest poprawna.

REKLAMA

Ordynacja podatkowa - część 2

Prezentujemy quiz z zakresu problematyki ordynacji podatkowej. Jest to drugi quiz dotyczący tej tematyki. Składa się z dziesięciu pytań i tylko jedna odpowiedź jest poprawna.

Rozwiązanie umowy o pracę

Rozwiązanie umowy o pracę to jeden z istotnych tematów kadrowych. Proponujemy quiz z tego zakresu, który składa się z dziesięciu pytań, gdzie tylko jedna odpowiedź jest właściwa.

Ordynacja podatkowa - część 1

Polecamy quiz z tematyki podatkowej dotyczący ordynacji podatkowej. Jest to jeden z quizów dotyczących tej problematyki. Składa się z dziesięciu pytań, tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa.

Świadczenia emerytalno-rentowe

Zachęcamy do rozwiązania quizu kadrowego w zakresie świadczeń emerytalno-rentowych. Quiz składa się z dziesięciu pytań, tylko jedna odpowiedź jest poprawna.

Podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości jest jednym z podatków lokalnych, pobieranym przez samorządy gminne. Oto quiz z tej tematyki, który składa się z dziesięciu pytań, gdzie tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa.

Umowa o pracę

Umowa o pracę jest z pewnością jedną z najczęściej zawieranych umów. Zapraszamy do rozwiązania quizu na ten temat, składającego się z dziesięciu pytań (tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa).

Podatek PIT - część 3

Zapraszamy do rozwiązania quizu o podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT). Jest to trzeci quiz dotyczący tej problematyki, który zawiera dziesięć pytań a tylko jedna odpowiedź jest właściwa.

Święta i dni wolne od pracy w Polsce

Jak prawo pracy podchodzi do kwestii świąt i dni wolnych od pracy? Zaproponowany przez redakcję portalu quiz składa się z dziesięciu pytań, gdzie tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa.

Podatek PIT - część 2

Oto quiz w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT). Jest to drugi quiz dotyczący tej problematyki. Składa się z dziesięciu pytań i tylko jedna odpowiedź jest poprawna.

Czas pracy

Czas pracy to jeden ważniejszych obszarów problematyki kadrowej. Przygotowany przez redakcję portalu quiz składa się z dziesięciu pytań, gdzie tylko jedna odpowiedź jest poprawna.

Podatek PIT - część 1

Rozwiąż quiz w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT). Jest to jeden z quizów dotyczących tej problematyki. Składa się z dziesięciu pytań i tylko jedna odpowiedź jest poprawna.

Uprawnienia rodzicielskie

Rozwiąż quiz kadrowy w zakresie uprawnień rodzicielskich, który składa się z dziesięciu pytań a tylko jedna odpowiedź jest poprawna.

Podatek od czynności cywilnoprawnych

Oto quiz o podatku od czynności cywilnoprawnych (PCC). Quiz składa się z dziesięciu pytań, tylko jedna odpowiedź jest poprawna.

Urlopy pracownicze

Zapraszamy do rozwiązania quizu kadrowego w zakresie urlopów pracowniczych. Quiz składa się z dziesięciu pytań, tylko jedna odpowiedź jest poprawna.

REKLAMA