reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

ROZPORZĄDZENIE PREZESA RADY MINISTRÓW

z dnia 22 sierpnia 2001 r.

w sprawie zakresu i sposobu wyodrębnienia składników majątkowych dla Urzędu do Spraw Repatriacji i Cudzoziemców, pozostających dotychczas w trwałym zarządzie i używaniu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji

Na podstawie art. 11 ust. 2 ustawy z dnia 11 kwietnia 2001 r. o zmianie ustawy o cudzoziemcach oraz o zmianie niektórych ustaw (Dz. U. Nr 42, poz. 475) zarządza się, co następuje:

§ 1.
Ze składników majątkowych, pozostających w trwałym zarządzie i używaniu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, wyodrębnia się dla Urzędu do Spraw Repatriacji i Cudzoziemców następujące składniki majątkowe:

1) nieruchomość zabudowaną położoną w Warszawie przy ul. Koszykowej 16,

2) sprzęt kwaterunkowo-biurowy, łączności, informatyczny oraz środki transportu, pozostające w dyspozycji komórek organizacyjnych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji wykonujących dotychczas zadania z zakresu działania Prezesa Urzędu do Spraw Repatriacji i Cudzoziemców.

§ 2.
Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji użycza Prezesowi Urzędu do Spraw Repatriacji i Cudzoziemców lokale położone w budynku „Lipsk II” znajdującym się na nieruchomości położonej w Warszawie przy ul. Pawińskiego 17/21, pozostające w dyspozycji komórki organizacyjnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji wykonującej dotychczas zadania z zakresu działania Prezesa Urzędu do Spraw Repatriacji i Cudzoziemców.
§ 3.
Wyodrębnienie składników majątkowych następuje na podstawie protokołów zdawczo-odbiorczych, sporządzonych według ewidencji ilościowo-wartościowej prowadzonej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, według stanu na dzień 30 czerwca 2001 r., nie później niż do dnia 30 września 2001 r.
§ 4.
[1] Rozporządzenie wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia.

Prezes Rady Ministrów: J. Buzek

[1] Rozporządzenie wchodzi w życie 12 września 2001 r.

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Dorota Fedorowska

psycholog, mediator. Kancelaria Mediacyjna „Primum Consensus”.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama