| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

OŚWIADCZENIE RZĄDOWE

z dnia 21 października 2015 r.

w sprawie mocy obowiązującej Porozumienia między Rządem Rzeczypospolitej Polskiej, Rządem Królestwa Danii i Rządem Republiki Federalnej Niemiec w sprawie zmian do Konwencji między Rządem Rzeczypospolitej Polskiej, Rządem Królestwa Danii i Rządem Republiki Federalnej Niemiec dotyczącej Wielonarodowego Korpusu Północno-Wschodniego, sporządzonej w Szczecinie dnia 5 września 1998 r., podpisanego w Szczecinie dnia 16 kwietnia 2009 r.

Podaje się niniejszym do wiadomości, że na podstawie ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o ratyfikacji Porozumienia między Rządem Rzeczypospolitej Polskiej, Rządem Królestwa Danii i Rządem Republiki Federalnej Niemiec w sprawie zmian do Konwencji między Rządem Rzeczypospolitej Polskiej, Rządem Królestwa Danii i Rządem Republiki Federalnej Niemiec dotyczącej Wielonarodowego Korpusu Północno-Wschodniego1), podpisanego w Szczecinie dnia 16 kwietnia 2009 r. (Dz. U. z 2010 r. Nr 7, poz. 42) Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej dnia 22 marca 2010 r. ratyfikował wyżej wymienione porozumienie.

Zgodnie z art. 2 ust. 1 porozumienia weszło ono w życie w stosunku do Rzeczypospolitej Polskiej i pozostałych państw-stron dnia 2 maja 2012 r.

Minister Spraw Zagranicznych: wz. L. Soczewica


1) Tekst Konwencji między Rządem Rzeczypospolitej Polskiej, Rządem Królestwa Danii i Rządem Republiki Federalnej Niemiec dotyczącej Wielonarodowego Korpusu Północno-Wschodniego, sporządzonej w Szczecinie dnia 5 września 1998 r., został ogłoszony w Dz. U. z 2000 r. Nr 21, poz. 259.

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

SMM Legal

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »