| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

ROZPORZĄDZENIE
MINISTRA ROZWOJU I FINANSÓW1)

z dnia 7 lutego 2017 r.

w sprawie wzoru zgłoszenia o planowanym nabyciu wewnątrzwspólnotowym

Na podstawie art. 78 ust. 8 ustawy z dnia 6 grudnia 2008 r. o podatku akcyzowym (Dz. U. z 2017 r. poz. 43 i 60) zarządza się, co następuje:

§ 1. [Zakres regulacji]

Określa się wzór zgłoszenia o planowanym nabyciu wewnątrzwspólnotowym wyrobów akcyzowych znajdujących się poza procedurą zawieszenia poboru akcyzy na potrzeby wykonywanej na terytorium kraju działalności gospodarczej, stanowiący załącznik do rozporządzenia.

§ 2. [Przepisy uchylone]

Traci moc rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 16 grudnia 2015 r. w sprawie wzoru zgłoszenia o planowanym nabyciu wewnątrzwspólnotowym (Dz. U. poz. 2232).

§ 3. [Wejście w życie]

Rozporządzenie wchodzi w życie z dniem 1 marca 2017 r.

Minister Rozwoju i Finansów: wz. W. Janczyk


1) Minister Rozwoju i Finansów kieruje działem administracji rządowej - finanse publiczne, na podstawie § 1 ust. 2 pkt 2 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 września 2016 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Rozwoju i Finansów (Dz. U. poz. 1595).

Załącznik 1. [WZÓR – ZGŁOSZENIE O PLANOWANYM NABYCIU WEWNĄTRZWSPÓLNOTOWYM WYROBÓW AKCYZOWYCH ZNAJDUJĄCYCH SIĘ POZA PROCEDURĄ ZAWIESZENIA POBORU AKCYZY NA POTRZEBY WYKONYWANEJ NA TERYTORIUM KRAJU DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ]

Załącznik do rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów
z dnia 7 lutego 2017 r. (poz. 257)

WZÓR – ZGŁOSZENIE O PLANOWANYM NABYCIU WEWNĄTRZWSPÓLNOTOWYM WYROBÓW AKCYZOWYCH ZNAJDUJĄCYCH SIĘ POZA PROCEDURĄ ZAWIESZENIA POBORU AKCYZY NA POTRZEBY WYKONYWANEJ NA TERYTORIUM KRAJU DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

infoRgrafika

POLECANE

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Karolina Przybysz

Aplikant radcowski

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »