REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Smartwatch dla dziecka – jaki wybrać?

Subskrybuj nas na Youtube
  • Artykuł sponsorowany
fot. materiały prasowe

REKLAMA

REKLAMA

Smartwatche dla dorosłych to bardzo popularny sprzęt, który przydaje się w wielu sytuacjach. Pomaga monitorować aktywność fizyczną – nie tylko uprawianie sportu, ale choćby liczbę wykonanych kroków – a także zarządzać powiadomieniami, które do nas spływają w sporych ilościach. Jednak coraz więcej rodziców wybiera też smartwatche dla swoich dzieci. W jakim celu? I jaki model wybrać? Przyjrzyjmy się szczegółom!

Smartwatch dla dzieci – po co?

Najczęściej rodzice sięgają po smartwatche dla dzieci z funkcją lokalizacji. To prosty i mało inwazyjny sposób, by dyskretnie kontrolować aktywność dziecka poza domem, nie zamartwiając się, czy jest ono bezpieczne. Niektóre modele są dodatkowo wyposażone we własną kartę SIM, przez co pozwalają na prowadzenie rozmów audio i nawet video. Taki smartwatch to dobra alternatywa dla smartfona, jeśli chcemy mieć bezpośredni kontakt z dzieckiem, ale czujemy, że za wcześnie jest wprowadzać je w świat telefonów.

Dlaczego warto sprezentować dziecku taki smartwatch?

  • Dla dziecka to wielka frajda: smartwatche są kolorowe i świetnie zaprojektowane – tak by trafiały w gusta najmłodszych.
  • Zapewnia ciągły kontakt z dzieckiem dzięki funkcji telefonu i rozmów video
  • Pozwala sprawdzać w aplikacji na smartfonie, gdzie dokładnie jest dziecko – czy dotarło już do szkoły i na zajęcia.
  • Oferuje dużo ciekawych funkcji, które mogą aktywizować dziecko w różnych dziedzinach: przykładowo licznik kroków zachęca do aktywności sportowej.
  • Zapewnia wyjątkową rozrywkę – w wielu modelach znajdziemy aparat fotograficzny do prostych zdjęć lub zestaw nieskomplikowanych gier.
  • Oddala w czasie moment, gdy dziecko zażyczy sobie własny telefon.

To mocne argumenty na rzecz zakupu smartwatcha dla dziecka. Jeśli już się na taki sprzęt zdecydujemy, dobrze zastanowić się, jak optymalnie wybrać model.

Jak wybrać smartwatch dla dziecka? Najważniejsze cechy

Kupując inteligentny zegarek dla dziecka, powinniśmy brać pod uwagę zarówno nasze potrzeby sprawowania opieki, jak również upodobania i przyzwyczajenia samego małego użytkownika. Dobrym pomysłem może okazać się zawężenie wyboru do dwóch modeli, które są dla nas akceptowalne, po to, by finalną decyzję podjęło samo dziecko. Da mu to poczucie realnego wpływu na rzeczywistość – chętniej będzie korzystać z zegarka, który jest jego wyborem.

Jak wyselekcjonować warte uwagi modele? Oto cechy, którym powinniśmy bliżej się przyjrzeć:

Dalszy ciąg materiału pod wideo
  • Dokładność lokalizacji – zazwyczaj producent szczegółowo określa zakres tolerancji w przypadku określania położenia dziecka.
  • Dodatkowe funkcje – na przykład telefon, rozmowy video, ale też gry, budzik, kalkulator.
  • Przyjazny design – to ważne, by zegarek podobał się młodemu właścicielowi.
  • Opinie użytkowników – przed zakupem warto sprawdzić, jak smartwatch działa w praktyce.
  • Ładowanie zegarka – dobrze doczytać, jak często i w jaki sposób powinno się ładować urządzenie.

Te wszystkie elementy pozwolą nam podjąć dobrą decyzję, dostarczając dziecku jakościowy prezent, a dorosłym – spokój i pewność. Warto wybrać dla swojego dziecka smartwatch w sklepie MediaMarkt, by dać mu wolność i przestrzeń do realizacji pasji i nauki samodzielności, wiedząc jednocześnie, że jest ono bezpieczne przez cały czas.

Zapisz się na newsletter
Najlepsze artykuły, najpoczytniejsze tematy, zmiany w prawie i porady. Skoncentrowana dawka wiadomości z różnych kategorii: prawo, księgowość, kadry, biznes, nieruchomości, pieniądze, edukacja. Zapisz się na nasz newsletter i bądź zawsze na czasie.
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak

Źródło: Artykuł sponsorowany

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code
Infor.pl
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Nieruchomość w Hiszpanii: kiedy korzystniejszy jest zakup na osobę prywatną, a kiedy na firmę, wyjaśniają eksperci

Zakup nieruchomości w Hiszpanii, zwłaszcza w celach inwestycyjnych wymaga dokładnej analizy nie tylko prawnej i podatkowej, ale i biznesowej. Warto więc sięgnąć po opinie ekspertów, którzy przedstawią plusy i minusy możliwych do zastosowania w praktyce rozwiązań.

Mieszkanie w kurorcie: najdrożej jest w Zakopanem, ale lista miejscowości z mieszkaniami dla bogatych jest długa

Zakopane najdroższą miejscowością wypoczynkową w Polsce. Ile zatem trzeba zapłacić za lokum z rynku pierwotnego w górach, nad morzem oraz nad jeziorami Warmii i Mazur? Czy stać na to średniozamożnego Polaka. Gdzie kupować letnie mieszkanie dla siebie, a gdzie w celach inwestycyjnych?

Dają duże pieniądze na remont domów. Całkiem za darmo można wymienić okna. Wielu Polaków nie ma pojęcia o tej dotacji

Jak zmniejszyć koszty ogrzewania domu? Często ciepło ucieka przez nieszczelne, nienajlepsze okna. Ich wymiana w całym budynku kosztuje majątek. Można jednak nie wydać na to ani grosza. Jest szansa nie tylko na dofinansowanie inwestycji, ale także całkowite pokrycie kosztów. Jak to zrobić?

A na Dzień Matki wspólny wyjazd i noclegi w hotelu ze SPA: jak to zorganizować

Zamiast kwiatów czy biżuterii – wspólny wyjazd. Najlepiej tam, gdzie można się zrelaksować, zadbać o ciało i duszę oraz po prostu… pobyć razem. Coraz więcej osób wybiera taką właśnie formę świętowania Dnia Matki.

REKLAMA

Czy zachowek po rodzicach przepada?

Kto ma prawo do zachowku po rodzicach i od czego zależy jego wysokość? Czy roszczenie o zachowek się przedawnia? Oto najważniejsze przepisy i terminy!

Kto kupuje mieszkania w połowie 2025 roku i jak płaci? Kredyt nadal za drogi – klienci płacą częściej gotówką

Jaka grupa nabywców jest obecnie najaktywniejsza na rynku nowych mieszkań? Czy wysoki koszt kredytu i brak rządowego programu wsparcia kupujących sprawia, że dominują nabywcy inwestycyjni i gotówkowi? Jakie projekty najczęściej wybierane są przez inwestorów? Sondę przygotował serwis nieruchomości dompress.pl.

Rozprawa przed TSUE ws. WIBOR-u. Nie będzie przełomu?

W dniu 11 czerwca 2025 r. w Luksemburgu odbędzie się rozprawa przed Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TSUE) w sprawie C-471/24. Jest to wynik pytań prejudycjalnych skierowanych przez Sąd Okręgowy w Częstochowie, dotyczących interpretacji przepisów prawa unijnego w kontekście kredytów opartych na wskaźniku referencyjnym WIBOR. Pierwsza sprawa w TSUE dotycząca WIBOR-u budzi zrozumiałe zainteresowanie kredytobiorców, prawników i sektora bankowego. Warto jednak rozróżnić realny zakres tej sprawy od medialnych uproszczeń. Nadchodząca rozprawa nie przyniesie jeszcze żadnego rozstrzygnięcia.

Kredyt lub pożyczka: terminowa spłata rat to problem coraz większej grupy konsumentów

Aż 69 proc. osób uważa, że Polacy nie mają wystarczającej wiedzy na temat zarządzania swoimi kredytami i pożyczkami. To jednak nie tłumaczy opóźnień w spłacie. W konsekwencji często kończy się to wpisem do ewidencji niesolidnych dłużników lub wręcz interwencją komornika.

REKLAMA

Własne mieszkanie bez zaciągania na całe życie kredytu hipotecznego: czy to jest możliwe i jaki jest na to sposób

Budownictwo społeczne to nie wybór z konieczności, a z rozsądku. Dla wielu ludzi to jedyna droga do niezależności mieszkaniowej – nie przez kredyt czy dziedziczenie, ale przez system, który stawia na stabilizację i powszechną dostępność.

Windykacja należności krok po kroku [3 etapy]

Niezapłacone faktury to codzienność, z jaką muszą się mierzyć w swej działalności przedsiębiorcy. Postępowanie windykacyjne obejmuje szereg działań mających na celu ich odzyskanie. Kluczową rolę odgrywa w nim czas. Sprawne rozpoczęcie czynności windykacyjnych zwiększa szanse na skuteczne odzyskanie należności. Windykację możemy podzielić na trzy etapy: przedsądowy, sądowy i egzekucyjny.

REKLAMA