REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

Dzień Dziadka

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail

22 stycznia 2024 Dzień Dziadka. Rynek pracy osób starszych

W dniu 22 stycznia 2024 roku przypada Dzień Dziadka. Ruszył rządowy program „Korpus Wsparcia Seniorów” na 2024 roku. Jakie wsparcie otrzymają seniorzy? Co ważne, polskie społeczeństwo się starzeje a rynek pracy osób starszych ciągle się rozwija. Okazuje się, że Polska jest trzecia od końca w rankingu pracujących Silversów. Kim jest Silvers? 

Z babcią i dziadkiem na siłownię? Jak najbardziej!

Dzień Babci i Dziadka 2023. Już 7 na 10 pracowników chciałoby mieć możliwość rodzinnego korzystania ze świadczeń pozapłacowych, takich jak karty sportowe. Trend dbania o najbliższych dotyczy również wsparcia najstarszych członków rodziny, którzy obchodzą swoje święto już w najbliższy weekend. Jak wynika z danych Benefit Systems, niemal połowa aktywnych osób po 60. roku życia chciałaby korzystać z karty, uprawniającej do korzystania z obiektów sportowo-rekreacyjnych  

Dzień Babci i Dziadka 2024 QUIZ z przymrużeniem oka

Dzień Babci i Dziadka 2024. „Dziadkowie są wspaniałą mieszanką śmiechu, opiekuńczych gestów, pięknych opowieści i miłości” (autor nieznany). Wiadomo nie od dziś, że babcie i dziadkowie rozpieszczają swoje wnuki jak nikt na świecie i mają dla nich oceany cierpliwości, dlatego warto o nich dbać i pamiętać, zwłaszcza w Dzień Babci i Dzień Dziadka, które od lat obchodzimy właśnie w styczniu. Święto zapoczątkował znany tygodnik „Kobieta i życie” już w 1964 roku. Dlatego specjalnie dla wszystkich wnuków (bez względu na wiek) przygotowaliśmy quiz o naszych ukochanych seniorach. Sprawdźcie więc, jak wam pójdzie. Do dzieła!

Dzień Babci i Dziadka 2023: jak wygląda sytuacja finansowa polskich seniorów?

Dzień Babci i Dziadka daje pretekst, by pochylić się nad sytuacją finansową polskich seniorów. Okazuje się, że nasi dziadkowie nie oszczędzają wcale dla swoich wnuków, ale dla siebie!

REKLAMA

Wiedza finansowa prezentem na Dzień Babci i Dziadka

Jak chronić się przed oszustami, którzy czyhają na pieniądze seniorów? Praktyczna wiedza finansowa może okazać się najlepszym prezentem na Dzień Babci i Dziadka.

Kiedy jest Dzień Babci i Dziadka?

Dzień Babci i Dziadka. Kiedy jest obchodzony Dzień Babci i Dziadka w Polsce i w innych krajach? Skąd wzięła się ta tradycja? Jakie są ważne prawa dziadków?

REKLAMA

REKLAMA