reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA ROZWOJU REGIONALNEGO I BUDOWNICTWA

z dnia 10 sierpnia 2001 r.

w sprawie likwidacji jednostki badawczo-rozwojowej o nazwie „Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Instalacji i Urządzeń Elektrycznych w Budownictwie «Elektromontaż» w Warszawie

Na podstawie art. 7 ust. 2 ustawy z dnia 25 lipca 1985 r. o jednostkach badawczo-rozwojowych (Dz. U. z 2001 r. Nr 33, poz. 388) zarządza się, co następuje:

§ 1.
1. Jednostka badawczo-rozwojowa o nazwie „Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Instalacji i Urządzeń Elektrycznych w Budownictwie «Elektromontaż» w Warszawie, utworzona zarządzeniem nr 11/Org Ministra Budownictwa i Przemysłu Materiałów Budowlanych z dnia 31 stycznia 1972 r. w sprawie utworzenia Centralnego Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Robót Elektrycznych „Elektromontaż”, zmienionym zarządzeniem nr 23/Or Ministra Budownictwa, Gospodarki Przestrzennej i Komunalnej z dnia 26 marca 1986 r., zwana dalej „jednostką”, podlega likwidacji.

2. Termin otwarcia likwidacji jednostki wyznacza się na dzień 15 września 2001 r.

3. Termin zakończenia działalności operatywnej jednostki wyznacza się na dzień 31 grudnia 2001 r.

4. Termin zakończenia likwidacji jednostki wyznacza się na dzień 31 marca 2002 r.

§ 2.
W okresie likwidacji jednostka działa pod nazwą „Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Instalacji i Urządzeń Elektrycznych w Budownictwie «Elektromontaż» w Warszawie, w likwidacji”.
§ 3.
1. Od dnia otwarcia likwidacji do dnia zakończenia likwidacji jednostką zarządza wyznaczony przez ministra właściwego do spraw architektury i budownictwa likwidator działający na podstawie umowy zawartej z tym ministrem.

2. Likwidator przejmie od dyrektora jednostki, na podstawie protokołu zdawczo-odbiorczego, aktywa i pasywa jednostki, według stanu na dzień poprzedzający dzień otwarcia likwidacji.

§ 4.
Likwidator przedstawi ministrowi właściwemu do spraw architektury i budownictwa, w terminie 3 tygodni od dnia otwarcia likwidacji, do zatwierdzenia harmonogram likwidacji wraz z planem finansowym likwidacji, ze szczególnym uwzględnieniem sposobu zagospodarowania majątku likwidowanej jednostki.
§ 5.
[1] Rozporządzenie wchodzi w życie po upływie 7 dni od dnia ogłoszenia.

Minister Rozwoju Regionalnego i Budownictwa: J. Kropiwnicki

[1] Rozporządzenie wchodzi w życie 11 września 2001 r.

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Anna Krenc

Adwokat

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama