| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA ROLNICTWA I ROZWOJU WSI1)

z dnia 5 października 2004 r.

w sprawie sposobu uiszczania oraz wysokości opłaty za opiniowanie planu nawożenia

Na podstawie art. 11a ust. 5 ustawy z dnia 26 lipca 2000 r. o nawozach i nawożeniu (Dz. U. Nr 89, poz. 991 oraz z 2004 r. Nr 91, poz. 876) zarządza się, co następuje:

§ 1.
Opłata za opiniowanie planu nawożenia, zwana dalej „opłatą”, wynosi 5 zł za pole2).
§ 2.
Opłatę uiszcza się:

1) w przypadku przesłania planu nawożenia do okręgowej stacji chemiczno-rolniczej – w formie przelewu na wskazany przez tę stację rachunek bankowy;

2) w przypadku dostarczenia planu nawożenia bezpośrednio do okręgowej stacji chemiczno-rolniczej – w formie gotówki lub przelewu na wskazany przez tę stację rachunek bankowy.

§ 3.
W przypadku uiszczenia opłaty w formie przelewu, dokument potwierdzający wniesienie opłaty przesyła się albo dostarcza bezpośrednio do okręgowej stacji chemiczno-rolniczej, wraz z planem nawożenia.
§ 4.
Rozporządzenie wchodzi w życie z dniem 1 listopada 2004 r.

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi: W. Olejniczak

 

1) Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi kieruje działem administracji rządowej – rolnictwo, na podstawie § 1 ust. 2 pkt 1 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 11 czerwca 2004 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi (Dz. U. Nr 134, poz. 1433).

2) Pole to powierzchnia użytków rolnych nie większa niż 4 ha lub uprawa jednego gatunku rośliny uprawnej na powierzchni nie większej niż 4 ha.

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Kredytmarket

Kredyty online dla małych firm

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »