| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

OBWIESZCZENIE PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ

z dnia 7 grudnia 2011 r.

w sprawie obsadzenia w kadencji trwającej w latach 2009–2014 dodatkowego mandatu posła do Parlamentu Europejskiego przypadającego Rzeczypospolitej Polskiej

Na podstawie art. 5 ustawy z dnia 4 marca 2010 r. o zasadach obsadzenia w kadencji trwającej w latach 2009–2014 dodatkowego mandatu posła do Parlamentu Europejskiego (Dz. U. Nr 56, poz. 337 oraz z 2011 r. Nr 21, poz. 113), Państwowa Komisja Wyborcza podaje do wiadomości publicznej informację o obsadzeniu w kadencji trwającej w latach 2009–2014 dodatkowego mandatu posła do Parlamentu Europejskiego przypadającego Rzeczypospolitej Polskiej.

1. Dodatkowy mandat posła do Parlamentu Europejskiego przypadający Rzeczypospolitej Polskiej w kadencji trwającej w latach 2009–2014 przypada Komitetowi Wyborczemu Polskie Stronnictwo Ludowe.

2. Mandat, o którym mowa w pkt 1, obsadzić powinien kandydat z listy okręgowej nr 2 zgłoszonej przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe w okręgu wyborczym nr 8 z siedzibą Okręgowej Komisji Wyborczej w Lublinie, który otrzymał największą liczbę głosów – Edward WOJTAS.

3. W związku ze śmiercią kandydata, o którym mowa w pkt 2, dodatkowy mandat obsadza kandydat z tej samej listy, który otrzymał kolejno największą liczbę głosów – Arkadiusz Tomasz BRATKOWSKI.

Przewodniczący Państwowej Komisji Wyborczej

Stefan J. Jaworski

Zastępcy Przewodniczącego Państwowej Komisji Wyborczej

Andrzej Kisielewicz

Stanisław Kosmal

Członkowie Państwowej Komisji Wyborczej

Bogusław Dauter

Maria Aleksandra Grzelka

Andrzej Mączyński

Włodzimierz Ryms

Stanisław Zabłocki

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Kornelia Ksieniewicz

Ekspert z dziedziny postępowania egzekucyjnego

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »