| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

ROZPORZĄDZENIE
MINISTRA SPRAWIEDLIWOŚCI

z dnia 29 listopada 2012 r.

zmieniające rozporządzenie w sprawie zakładania i prowadzenia ksiąg wieczystych w systemie informatycznym

Na podstawie art. 251 ust. 2 ustawy z dnia 6 lipca 1982 r. o księgach wieczystych i hipotece (Dz. U. z 2001 r. Nr 124, poz. 1361, z późn. zm.1)) zarządza się, co następuje:

§ 1.
 W rozporządzeniu Ministra Sprawiedliwości z dnia 20 sierpnia 2003 r. w sprawie zakładania i prowadzenia ksiąg wieczystych w systemie informatycznym (Dz. U. Nr 162, poz. 1575, z późn. zm.2)) załącznik nr 1 otrzymuje brzmienie określone w załączniku do niniejszego rozporządzenia.
§ 2.
 Rozporządzenie wchodzi w życie z dniem 1 stycznia 2013 r.

Minister Sprawiedliwości: J. Gowin

 

 

1) Zmiany tekstu jednolitego wymienionej ustawy zostały ogłoszone w Dz. U. z 2001 r. Nr 125, poz. 1368, z 2002 r. Nr 169, poz. 1387, z 2003 r. Nr 42, poz. 363, z 2004 r. Nr 172, poz. 1804, z 2008 r. Nr 116, poz. 731, z 2009 r. Nr 131, poz. 1075, z 2011 r. Nr 230, poz. 1370 oraz z 2012 r. poz. 827.

2) Zmiany wymienionego rozporządzenia zostały ogłoszone w Dz. U. z 2006 r. Nr 49, poz. 354, z 2007 r. Nr 56, poz. 376 i Nr 250, poz. 1880, z 2008 r. Nr 235, poz. 1607, z 2009 r. Nr 102, poz. 850, z 2010 r. Nr 255, poz. 1715, z 2011 r. Nr 33, poz. 165 oraz z 2012 r. poz. 61.

Załącznik 1. [KODY WYDZIAŁÓW KSIĄG WIECZYSTYCH SĄDÓW REJONOWYCH]

Załącznik do rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości
z dnia 29 listopada 2012 r. (poz. 1344)

KODY WYDZIAŁÓW KSIĄG WIECZYSTYCH SĄDÓW REJONOWYCH

Lp.

Sąd apelacyjny

Sąd okręgowy

Kod sądu okręgowego

Wydział ksiąg wieczystych sądu rejonowego

Kod wydziału ksiąg wieczystych sądu rejonowego

1

Sąd Apelacyjny w Białymstoku

Sąd Okręgowy w Białymstoku

BI

w Białymstoku

BI1B

2

w Bielsku Podlaskim

BI1P

3

w Bielsku Podlaskim – wydział zamiejscowy z siedzibą w Hajnówce

BI2P

4

w Bielsku Podlaskim – wydział zamiejscowy z siedzibą w Siemiatyczach

BI3P

5

w Sokółce

BI1S

6

Sąd Okręgowy w Łomży

LM

w Łomży

LM1L

7

w Łomży – wydział zamiejscowy z siedzibą w Grajewie

LM1G

8

w Zambrowie

LM1Z

9

w Zambrowie – wydział zamiejscowy z siedzibą w Wysokiem Mazowieckiem

LM1W

10

Sąd Okręgowy w Olsztynie

OL

w Bartoszycach

OL1Y

11

w Bartoszycach – wydział zamiejscowy z siedzibą w Lidzbarku Warmińskim

OL1L

12

w Giżycku

OL1G

13

w Giżycku – wydział zamiejscowy z siedzibą w Węgorzewie

OL2G

14

w Kętrzynie

OL1K

15

w Mrągowie

OL1M

16

w Mrągowie – wydział zamiejscowy z siedzibą w Biskupcu

OL1B

17

w Olsztynie

OL1O

18

w Olsztynie – wydział zamiejscowy z siedzibą w Nidzicy

OL1N

19

w Szczytnie

OL1S

20

w Szczytnie – wydział zamiejscowy z siedzibą w Piszu

OL1P

21

Sąd Okręgowy w Ostrołęce

OS

w Ostrołęce

OS1O

22

w Ostrowi Mazowieckiej

OS1M

23

w Przasnyszu

OS1P

24

w Wyszkowie

OS1W

25

w Wyszkowie – wydział zamiejscowy z siedzibą w Pułtusku

OS1U

26

Sąd Okręgowy w Suwałkach

SU

w Augustowie

SU1A

27

w Augustowie – wydział zamiejscowy z siedzibą w Sejnach

SU1N

28

w Ełku

OL1E

29

w Olecku

OL1C

30

w Suwałkach

SU1S

31

Sąd Apelacyjny w Gdańsku

Sąd Okręgowy w Bydgoszczy

BY

w Bydgoszczy

BY1B

32

w Inowrocławiu

BY1I

33

w Inowrocławiu – wydział zamiejscowy z siedzibą w Mogilnie

BY1M

34

w Szubinie

BY1U

35

w Szubinie – wydział zamiejscowy z siedzibą w Nakle nad Notecią

BY1N

36

w Szubinie – wydział zamiejscowy z siedzibą w Żninie

BY1Z

 

37

 

 

 

w Świeciu

BY1S

38

w Świeciu – wydział zamiejscowy z siedzibą w Sępólnie Krajeńskim

BY2T

39

w Świeciu – wydział zamiejscowy z siedzibą w Tucholi

BY1T

40

Sąd Okręgowy w Elblągu

EL

w Braniewie

EL1B

41

w Elblągu

EL1E

42

w Iławie

EL1I

43

w Iławie – wydział zamiejscowy z siedzibą w Nowym Mieście Lubawskim

EL1N

44

w Ostródzie

EL1O

45

w Ostródzie – wydział zamiejscowy z siedzibą w Morągu

EL2O

46

Sąd Okręgowy w Gdańsku

GD

Gdańsk-Północ w Gdańsku

GD1G

47

w Gdyni

GD1Y

48

w Kartuzach

GD1R

49

w Kartuzach – wydział zamiejscowy z siedzibą w Kościerzynie

GD1E

50

w Kwidzynie

GD1I

51

w Kwidzynie – wydział zamiejscowy z siedzibą w Sztumie

GD21

52

w Malborku

GD1M

53

w Malborku – wydział zamiejscowy z siedzibą w Nowym Dworze Gdańskim

GD2M

54

w Sopocie

GD1S

55

w Starogardzie Gdańskim

GD1A

56

w Tczewie

GD1T

57

w Wejherowie

GD1W

58

w Wejherowie – wydział zamiejscowy z siedzibą w Pucku

GD2W

59

Sąd Okręgowy w Słupsku

SL

w Chojnicach

SL1C

60

w Człuchowie

SL1Z

61

w Lęborku

SL1L

62

w Lęborku – wydział zamiejscowy z siedzibą w Bytowie

SL1B

63

w Słupsku

SL1S

64

w Słupsku – wydział zamiejscowy z siedzibą w Miastku

SL1M

65

Sąd Okręgowy w Toruniu

TO

w Brodnicy

TO1B

66

w Brodnicy – wydział zamiejscowy z siedzibą w Golubiu-Dobrzyniu

TO1G

67

w Chełmnie

TO1C

68

w Chełmnie – wydział zamiejscowy z siedzibą w Wąbrzeźnie

TO1W

69

w Grudziądzu

TO1U

70

w Toruniu

TO1T

71

Sąd Okręgowy we Włocławku

WL

w Aleksandrowie Kujawskim

WL1A

72

w Aleksandrowie Kujawskim – wydział zamiejscowy z siedzibą w Radziejowie

WL1R

73

w Lipnie

WL1L

74

w Lipnie – wydział zamiejscowy z siedzibą w Rypinie

WL1Y

75

we Włocławku

WL1W

76

Sąd Apelacyjny w Katowicach

Sąd Okręgowy w Bielsku-Białej

BB

w Bielsku-Białej

BB1B

77

w Cieszynie

BB1C

78

w Żywcu

BB1Z

79

Sąd Okręgowy w Częstochowie

CZ

w Częstochowie

CZ1C

80

w Częstochowie – wydział zamiejscowy z siedzibą w Kłobucku

CZ2C

81

w Lublińcu

CZ1L

82

w Myszkowie

CZ1M

83

w Zawierciu

CZ1Z

 

84

 

Sąd Okręgowy w Gliwicach

GL

w Gliwicach

GL1G

85

w Jastrzębiu-Zdroju

GL1J

86

w Raciborzu

GL1R

87

w Rudzie Śląskiej

GL1S

88

w Rybniku

GL1Y

89

w Tarnowskich Górach

GL1T

90

w Wodzisławiu Śląskim

GL1W

91

w Zabrzu

GL1Z

92

w Żorach

GL1X

93

Sąd Okręgowy w Katowicach

KA

w Będzinie

KA1B

94

w Bytomiu

KA1Y

95

w Chorzowie

KA1C

96

w Dąbrowie Górniczej

KA1D

97

w Jaworznie

KA1J

98

Katowice-Wschód w Katowicach

KA1K

99

w Mikołowie

KA1M

100

w Mysłowicach

KA1L

101

w Pszczynie

KA1P

102

w Siemianowicach Śląskich

KA1I

103

w Sosnowcu

KA1S

104

w Tychach

KA1T

105

Sąd Apelacyjny w Krakowie

Sąd Okręgowy w Kielcach

KI

w Busku-Zdroju

KI1B

106

w Busku-Zdroju – wydział zamiejscowy z siedzibą w Kazimierzy Wielkiej

KI1I

107

w Busku-Zdroju – wydział zamiejscowy z siedzibą w Pińczowie

KI1P

108

w Jędrzejowie

KI1J

109

w Jędrzejowie – wydział zamiejscowy z siedzibą we Włoszczowie

KI1W

110

w Kielcach

KI1L

111

w Końskich

KI1K

112

w Ostrowcu Świętokrzyskim

KI1O

113

w Ostrowcu Świętokrzyskim – wydział zamiejscowy z siedzibą w Opatowie

KI1T

114

w Sandomierzu

KI1S

115

w Sandomierzu – wydział zamiejscowy z siedzibą w Staszowie

KI1A

116

w Skarżysku-Kamiennej

KI1R

117

w Starachowicach

KI1H

118

Sąd Okręgowy w Krakowie

KR

w Chrzanowie

KR1C

119

dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie – wydział zamiejscowy z siedzibą w Czernichowie

KR1K

120

dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie – wydział zamiejscowy z siedzibą w Krzeszowicach

KR2K

121

dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie – wydział zamiejscowy z siedzibą w Proszowicach

KR1H

122

dla Krakowa-Podgórza w Krakowie

KR1P

123

dla Krakowa-Podgórza w Krakowie – wydział zamiejscowy z siedzibą w Skale

KR2P

124

dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie – wydział zamiejscowy z siedzibą w Słomnikach

KR1S

125

dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie – wydział zamiejscowy z siedzibą w Miechowie

KR1M

126

w Myślenicach

KR1Y

127

w Myślenicach – wydział zamiejscowy z siedzibą

KR2Y

 

 

 

 

 

w Dobczycach

 

128

w Olkuszu

KR1O

129

w Oświęcimiu

KR1E

130

w Oświęcimiu – wydział zamiejscowy z siedzibą w Kętach

KR2E

131

w Wadowicach

KR1W

132

w Wadowicach – wydział zamiejscowy z siedzibą w Suchej Beskidzkiej

KR1B

133

w Wieliczce

KR1I

134

w Wieliczce – wydział zamiejscowy z siedzibą w Niepołomicach

KR2I

135

w Wieliczce – wydział zamiejscowy z siedzibą w Skawinie

KR3I

136

Sąd Okręgowy w Nowym Sączu

NS

w Gorlicach

NS1G

137

w Limanowej

NS1L

138

w Limanowej – wydział zamiejscowy z siedzibą w Mszanie Dolnej

NS2L

139

w Nowym Sączu

NS1S

140

w Nowym Sączu – wydział zamiejscowy z siedzibą w Muszynie

NS1M

141

w Nowym Targu

NS1T

142

w Zakopanem

NS1Z

143

Sąd Okręgowy w Tarnowie

TR

w Bochni

TR1O

144

w Brzesku

TR1B

145

w Tarnowie

TR1T

146

w Tarnowie – wydział zamiejscowy z siedzibą w Dąbrowie Tarnowskiej

TR1D

147

w Tarnowie – wydział zamiejscowy z siedzibą w Tuchowie

TR2T

148

Sąd Apelacyjny w Lublinie

Sąd Okręgowy w Lublinie

LU

w Białej Podlaskiej

LU1B

149

w Chełmie

LU1C

150

w Chełmie – wydział zamiejscowy z siedzibą we Włodawie

LU1W

151

w Kraśniku

LU1K

152

w Kraśniku – wydział zamiejscowy z siedzibą w Opolu Lubelskim

LU1O

153

w Lubartowie

LU1A

154

Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku

LU1S

155

Lublin-Zachód w Lublinie

LU1I

156

w Łukowie

LU1U

157

w Puławach

LU1P

158

w Puławach – wydział zamiejscowy z siedzibą w Rykach

LU1Y

159

w Radzyniu Podlaskim

LU1R

160

Sąd Okręgowy w Radomiu

RA

w Grójcu

RA1G

161

w Grójcu – wydział zamiejscowy z siedzibą w Białobrzegach

RA2G

162

w Kozienicach

RA1K

163

w Kozienicach – wydział zamiejscowy z siedzibą w Lipsku

RA1L

164

w Kozienicach – wydział zamiejscowy z siedzibą w Pionkach

RA2Z

165

w Kozienicach – wydział zamiejscowy z siedzibą w Zwoleniu

RA1Z

166

w Przysusze

RA1P

167

w Przysusze – wydział zamiejscowy z siedzibą w Szydłowcu

RA1S

168

w Radomiu

RA1R

169

Sąd Okręgowy w Siedlcach

SI

w Garwolinie

SI1G

170

w Mińsku Mazowieckim

SI1M

171

w Siedlcach

SI1S

 

172

 

 

 

w Siedlcach – wydział zamiejscowy z siedzibą w Łosicach

SI2S

173

w Węgrowie

SI1W

174

w Węgrowie – wydział zamiejscowy z siedzibą w Sokołowie Podlaskim

SI1P

175

Sąd Okręgowy w Zamościu

ZA

w Biłgoraju

ZA1B

176

w Biłgoraju – wydział zamiejscowy z siedzibą w Janowie Lubelskim

ZA1J

177

w Hrubieszowie

ZA1H

178

w Tomaszowie Lubelskim

ZA1T

179

w Zamościu

ZAIZ

180

w Zamościu – wydział zamiejscowy z siedzibą w Krasnymstawie

ZA1K

181

Sąd Apelacyjny w Łodzi

Sąd Okręgowy w Kaliszu

KZ

w Jarocinie

KZ1J

182

w Jarocinie – wydział zamiejscowy z siedzibą w Pleszewie

KZ1P

183

w Kaliszu

KZ1A

184

w Kępnie

KZ1E

185

w Kępnie – wydział zamiejscowy z siedzibą w Ostrzeszowie

KZ1O

186

w Ostrowie Wielkopolskim

KZ1W

187

w Ostrowie Wielkopolskim – wydział zamiejscowy z siedzibą w Krotoszynie

KZ1R

188

Sąd Okręgowy w Łodzi

LD

w Kutnie

LD1K

189

w Kutnie – wydział zamiejscowy z siedzibą w Łęczycy

LD1Y

190

dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

LD1M

191

dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi – wydział zamiejscowy z siedzibą w Brzezinach

LD1B

192

w Łowiczu

LD1O

193

w Pabianicach

LD1P

194

w Skierniewicach

LD1H

195

w Skierniewicach – wydział zamiejscowy z siedzibą w Rawie Mazowieckiej

LD1R

196

w Zgierzu

LD1G

197

Sąd Okręgowy w Piotrkowie Trybunalskim

PT

w Bełchatowie

PT1B

198

w Opocznie

PT1O

199

w Piotrkowie Trybunalskim

PT1P

200

w Radomsku

PT1R

201

w Tomaszowie Mazowieckim

PT1T

202

Sąd Okręgowy w Płocku

PL

w Ciechanowie

PL1C

203

w Gostyninie

PL1G

204

w Mławie

PL1M

205

w Mławie – wydział zamiejscowy z siedzibą w Działdowie

EL1D

206

w Mławie – wydział zamiejscowy z siedzibą w Żurominie

PL2M

207

w Płocku

PL1P

208

w Płocku – wydział zamiejscowy z siedzibą w Sierpcu

PL1E

209

w Płońsku

PL1L

210

w Sochaczewie

PL1O

211

w Żyrardowie

PL1Z

212

Sąd Okręgowy w Sieradzu

SR

w Łasku

SR1L

213

w Łasku – wydział zamiejscowy z siedzibą w Poddębicach

SR2L

214

w Sieradzu

SR1S

215

w Wieluniu

SR1W

216

w Wieluniu – wydział zamiejscowy z siedzibą w Pajęcznie

SR2W

217

w Zduńskiej Woli

SR1Z

 

218

Sąd Apelacyjny w Poznaniu

Sąd Okręgowy w Koninie

KN

w Kole

KN1K

219

w Koninie

KN1N

220

w Koninie – wydział zamiejscowy z siedzibą w Słupcy

KN1S

221

w Turku

KN1T

222

Sąd Okręgowy w Poznaniu

PO

w Gnieźnie

PO1G

223

w Grodzisku Wielkopolskim

PO1S

224

w Grodzisku Wielkopolskim – wydział zamiejscowy z siedzibą w Nowym Tomyślu

PO1N

225

w Grodzisku Wielkopolskim – wydział zamiejscowy z siedzibą w Wolsztynie

PO1E

226

w Kościanie

PO1K

227

w Kościanie – wydział zamiejscowy z siedzibą w Śremie

PO1M

228

w Lesznie

PO1L

229

w Lesznie – wydział zamiejscowy z siedzibą w Gostyniu

PO1Y

230

w Lesznie – wydział zamiejscowy z siedzibą w Rawiczu

PO1R

231

w Pile

PO1I

232

w Pile – wydział zamiejscowy z siedzibą w Złotowie

PO1Z

233

Poznań-Stare Miasto w Poznaniu – dla części miasta Poznania w granicach ustalonych tradycyjnie dla dzielnic: Grunwald, Jeżyce i Stare Miasto oraz gmin: Czerwonak, Dopiewo, Murowana Goślina, Suchy Las i Tarnowo Podgórne

PO1P

234

Poznań-Stare Miasto w Poznaniu – dla części miasta Poznania w granicach ustalonych tradycyjnie dla dzielnic: Nowe Miasto i Wilda, miast Luboń i Puszczykowo oraz gmin Komorniki i Swarzędz

PO2P

235

w Szamotułach

PO1A

236

w Szamotułach – wydział zamiejscowy z siedzibą w Międzychodzie

PO2A

237

w Szamotułach – wydział zamiejscowy z siedzibą w Obornikach

PO1O

238

w Środzie Wielkopolskiej

PO1D

239

w Środzie Wielkopolskiej – wydział zamiejscowy z siedzibą we Wrześni

PO1F

240

w Trzciance

PO1T

241

w Trzciance – wydział zamiejscowy z siedzibą w Czarnkowie

PO2T

242

w Wągrowcu

PO1B

243

w Wągrowcu – wydział zamiejscowy z siedzibą w Chodzieży

PO1H

244

w Wągrowcu – wydział zamiejscowy z siedzibą w Wyrzysku

PO2H

245

Sąd Okręgowy w Zielonej Górze

ZG

w Krośnie Odrzańskim

ZG1K

246

w Krośnie Odrzańskim – wydział zamiejscowy z siedzibą w Gubinie

ZG2K

247

w Nowej Soli

ZG1N

248

w Nowej Soli – wydział zamiejscowy z siedzibą we Wschowie

ZG1W

249

w Świebodzinie

ZG1S

250

w Świebodzinie – wydział zamiejscowy z siedzibą w Sulechowie

ZG2S

251

w Zielonej Górze

ZG1E

 

252

 

 

 

w Żaganiu

ZG1G

253

w Żarach

ZG1R

254

Sąd Apelacyjny w Rzeszowie

Sąd Okręgowy w Krośnie

KS

w Jaśle

KS1J

255

w Krośnie

KS1K

256

w Krośnie – wydział zamiejscowy z siedzibą w Brzozowie

KS1B

257

w Lesku

KS1E

258

w Lesku – wydział zamiejscowy z siedzibą w Ustrzykach Dolnych

KS2E

259

w Sanoku

KS1S

260

Sąd Okręgowy w Przemyślu

PR

w Jarosławiu

PR1J

261

w Jarosławiu – wydział zamiejscowy z siedzibą w Lubaczowie

PR1L

262

w Jarosławiu – wydział zamiejscowy z siedzibą w Przeworsku

PR1R

263

w Jarosławiu – wydział zamiejscowy z siedzibą w Sieniawie

PR2R

264

w Przemyślu

PR1P

265

Sąd Okręgowy w Rzeszowie

RZ

w Dębicy

RZ1D

266

w Dębicy – wydział zamiejscowy z siedzibą w Ropczycach

RZ1R

267

w Łańcucie

RZ1A

268

w Łańcucie – wydział zamiejscowy z siedzibą w Leżajsku

RZ1E

269

w Rzeszowie

RZ1Z

270

w Rzeszowie – wydział zamiejscowy z siedzibą w Strzyżowie

RZ1S

271

w Rzeszowie – wydział zamiejscowy z siedzibą w Tyczynie

RZ2Z

272

Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu

TB

w Mielcu

TB1M

273

w Mielcu – wydział zamiejscowy z siedzibą w Kolbuszowej

TB1K

274

w Stalowej Woli

TB1S

275

w Stalowej Woli – wydział zamiejscowy z siedzibą w Nisku

TB1N

276

w Tarnobrzegu

TB1T

277

Sąd Apelacyjny w Szczecinie

Sąd Okręgowy w Gorzowie Wielkopolskim

GW

w Gorzowie Wielkopolskim

GW1G

278

w Gorzowie Wielkopolskim – wydział zamiejscowy z siedzibą w Strzelcach Krajeńskich

GW1K

279

w Międzyrzeczu

GW1M

280

w Międzyrzeczu – wydział zamiejscowy z siedzibą w Sulęcinie

GW1U

281

w Słubicach

GW1S

282

Sąd Okręgowy w Koszalinie

KO

w Białogardzie

KO1B

283

w Białogardzie – wydział zamiejscowy z siedzibą w Świdwinie

KO2B

284

w Drawsku Pomorskim

KO1D

285

w Kołobrzegu

KO1L

286

w Koszalinie

KO1K

287

w Koszalinie – wydział zamiejscowy z siedzibą w Sławnie

KO1E

288

w Szczecinku

KO1I

289

w Wałczu

KO1W

290

Sąd Okręgowy w Szczecinie

SZ

w Goleniowie

SZ1O

291

w Gryficach

SZ1G

292

w Gryficach – wydział zamiejscowy z siedzibą w Łobzie

SZ1L

293

w Gryfinie

SZ1Y

294

w Myśliborzu

SZ1M

295

w Myśliborzu – wydział zamiejscowy z siedzibą

SZ1C

 

 

 

 

 

w Choszcznie

 

296

w Stargardzie Szczecińskim

SZ1T

297

w Stargardzie Szczecińskim – wydział zamiejscowy z siedzibą w Pyrzycach

SZ2T

298

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie

SZ1S

299

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie – wydział zamiejscowy z siedzibą w Policach

SZ2S

300

w Świnoujściu

SZ1W

301

w Świnoujściu – wydział zamiejscowy z siedzibą w Kamieniu Pomorskim

SZ1K

302

Sąd Apelacyjny w Warszawie

Sąd Okręgowy w Warszawie

WA

w Grodzisku Mazowieckim

WA1G

303

w Piasecznie

WA1I

304

w Pruszkowie

WA1P

305

dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie – dla części miasta stołecznego Warszawy w granicach ustalonych dla dzielnic: Bemowo, Bielany, Ochota i Żoliborz oraz gminy Izabelin

WA1M

306

dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie – dla części miasta stołecznego Warszawy w granicach ustalonych dla dzielnic: Mokotów i Wilanów

WA2M

307

dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie – dla części miasta stołecznego Warszawy w granicach ustalonych dla dzielnic: Białołęka, Praga-Północ, Targówek

WA3M

308

dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie – dla części miasta stołecznego Warszawy w Warszawie w granicach ustalonych dla dzielnic Śródmieście i Wola oraz gminy Łomianki

WA4M

309

dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie – dla części miasta stołecznego Warszawy w granicach ustalonych dla dzielnic: Ursus, Ursynów i Włochy

WA5M

310

dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie – dla części miasta stołecznego Warszawy w granicach ustalonych dla dzielnic: Praga-Południe, Rembertów, Wawer i Wesoła

WA6M

311

Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie

WP

w Legionowie

WA1L

312

w Nowym Dworze Mazowieckim

WA1N

313

w Otwocku

WA1O

314

w Wołominie

WA1W

315

Sąd Apelacyjny we Wrocławiu

Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze

JG

w Bolesławcu

JG1B

316

w Jeleniej Górze

JG1J

317

w Jeleniej Górze – wydział zamiejscowy z siedzibą w Kamiennej Górze

JG1K

318

w Lubaniu

JG1L

319

w Lubaniu – wydział zamiejscowy z siedzibą w Lwówku Śląskim

JG1S

320

w Zgorzelcu

JG1Z

321

Sąd Okręgowy w Legnicy

LE

w Głogowie

LE1G

322

w Legnicy

LE1L

323

w Lubinie

LE1U

324

w Złotoryi

LE1Z

 

325

 

 

 

w Złotoryi – wydział zamiejscowy z siedzibą w Jaworze

LE1J

326

Sąd Okręgowy w Opolu

OP

w Brzegu

OP1B

327

w Kędzierzynie-Koźlu

OP1K

328

w Kluczborku

OP1U

329

w Kluczborku – wydział zamiejscowy z siedzibą w Oleśnie

OP1L

330

w Nysie

OP1N

331

w Opolu

OP1O

332

w Prudniku

OP1P

333

w Prudniku – wydział zamiejscowy z siedzibą w Głubczycach

OP1G

334

w Strzelcach Opolskich

OP1S

335

Sąd Okręgowy w Świdnicy

SW

w Dzierżoniowie

SW1D

336

w Kłodzku

SW1K

337

w Kłodzku – wydział zamiejscowy z siedzibą w Nowej Rudzie

SW2K

338

w Świdnicy

SW1S

339

w Wałbrzychu

SW1W

340

w Ząbkowicach Śląskich

SW1Z

341

Sąd Okręgowy we Wrocławiu

WR

w Oleśnicy

WR1E

342

w Oławie

WR1O

343

w Oławie – wydział zamiejscowy z siedzibą w Strzelinie

WR1T

344

w Środzie Śląskiej

WR1S

345

w Środzie Śląskiej – wydział zamiejscowy z siedzibą w Wołowie

WR1L

346

w Trzebnicy

WR1W

347

w Trzebnicy – wydział zamiejscowy z siedzibą w Miliczu

WR1M

348

dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu

WR1K

 

POLECANE

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Karolina Przybysz

Aplikant radcowski

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »