reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

ROZPORZĄDZENIE
RADY MINISTRÓW

z dnia 15 stycznia 2016 r.

w sprawie zniesienia Narodowego Komitetu Koordynacyjnego do spraw Euro, Rady Koordynacyjnej oraz Międzyinstytucjonalnych Zespołów Roboczych do spraw Przygotowań do Wprowadzenia Euro przez Rzeczpospolitą Polską

Na podstawie art. 13 ust. 1 ustawy z dnia 8 sierpnia 1996 r. o Radzie Ministrów (Dz. U. z 2012 r. poz. 392 oraz z 2015 r. poz. 1064) zarządza się, co następuje:

§ 1. [Zniesienie Komitetu, Rady oraz Zespołu Roboczego]

Znosi się:

1) Narodowy Komitet Koordynacyjny do spraw Euro, zwany dalej „Komitetem”;

2) Radę Koordynacyjną, zwaną dalej „Radą”;

3) Międzyinstytucjonalne Zespoły Robocze do spraw Przygotowań do Wprowadzenia Euro przez Rzeczpospolitą Polską, zwane dalej „Zespołami Roboczymi”.

§ 2. [Podmiot prowadzący dokumentację spraw]

1. Dokumentację spraw prowadzonych przez Komitet, Radę i Zespoły Robocze przejmuje minister właściwy do spraw finansów publicznych.

2. Podmioty uczestniczące w pracach Komitetu, Rady i Zespołów Roboczych są obowiązane do współdziałania z ministrem właściwym do spraw finansów publicznych w celu skatalogowania i przekazania dokumentacji spraw należących do właściwości Komitetu, Rady i Zespołów Roboczych.

§ 3. [Przepisy uchylone]

Traci moc rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 3 listopada 2009 r. w sprawie powołania Narodowego Komitetu Koordynacyjnego do spraw Euro, Rady Koordynacyjnej oraz Międzyinstytucjonalnych Zespołów Roboczych do spraw Przygotowań do Wprowadzenia Euro przez Rzeczpospolitą Polską (Dz. U. z 2015 r. poz. 1128).

§ 4. [Wejście w życie]

Rozporządzenie wchodzi w życie z dniem następującym po dniu ogłoszenia.

Prezes Rady Ministrów: B. Szydło

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Sadkowski i Wspólnicy

Sadkowski i Wspólnicy Spółka Komandytowa - to kancelaria prawna z dwunastoletnim doświadczeniem na rynku.  Ponad siedemdziesięcioosobowy zespół kancelarii tworzą doświadczeni radcy prawni, adwokaci i doradcy podatkowi.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama