reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

ROZPORZĄDZENIE
MINISTRA NAUKI I SZKOLNICTWA WYŻSZEGO1)

z dnia 15 września 2016 r.

zmieniające rozporządzenie w sprawie egzaminów z języka polskiego jako obcego

Na podstawie art. 11i ustawy z dnia 7 października 1999 r. o języku polskim (Dz. U. z 2011 r. poz. 224 i 455 oraz z 2015 r. poz. 1132) zarządza się, co następuje:

§ 1. [Rozporządzenie w sprawie egzaminów z języka polskiego jako obcego]

W rozporządzeniu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 26 lutego 2016 r. w sprawie egzaminów z języka polskiego jako obcego (Dz. U. poz. 405) załącznik nr 2 otrzymuje brzmienie określone w załączniku do niniejszego rozporządzenia.

§ 2. [Wejście w życie]

Rozporządzenie wchodzi w życie z dniem następującym po dniu ogłoszenia.

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego: wz. A. Bobko


1) Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego kieruje działem administracji rządowej - szkolnictwo wyższe, na podstawie § 1 ust. 2 pkt 2 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 17 listopada 2015 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego (Dz. U. poz. 1896).

Załącznik 1. [WZÓR – CERTYFIKAT ZNAJOMOŚCI JĘZYKA POLSKIEGO]

Załącznik do rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego
z dnia 15 września 2016 r. (poz. 1499)

WZÓR – CERTYFIKAT ZNAJOMOŚCI JĘZYKA POLSKIEGO

infoRgrafika

Opis:

Certyfikat znajomości języka polskiego ma format A4 (210 x 297 mm), jest drukowany na papierze bez wybielacza optycznego, o składzie chemicznym uniemożliwiającym bezśladowe usunięcie lub zmianę zapisów na dokumencie, z wielotonowym znakiem wodnym o bieżącym, regularnym wzorze, z włóknami zabezpieczającymi widocznymi w promieniowaniu UV, z włóknami zabezpieczającymi widocznymi w świetle dziennym, zadrukowanym tłem giloszowym, z ramką i mikrodrukiem, z tłem reliefowym z literami RP, z konturem granic Rzeczypospolitej Polskiej nadrukowanym farbą irydyscentną w lewym dolnym rogu oraz z elementami widocznymi w promieniowaniu UV w centralnej części dokumentu.

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

EXCO A2A Polska

EXCO A2A Polska (www.exco.pl) jest polską filią Grupy EXCO (www.exco.fr) France, sieci niezależnych biur działających w zakresie audytu, ekspertyz księgowych oraz doradztwa.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama