REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

Dziennik Ustaw - rok 2023 poz. 331

ROZPORZĄDZENIE
MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI1)

z dnia 15 lutego 2023 r.

w sprawie tablic oznaczających zakaz przebywania w pobliżu terminala regazyfikacyjnego skroplonego gazu ziemnego w Świnoujściu

Tekst pierwotny

Na podstawie art. 27b ust. 2 ustawy z dnia 4 września 2008 r. o ochronie żeglugi i portów morskich (Dz. U. z 2022 r. poz. 2257 oraz z 2023 r. poz. 261) zarządza się, co następuje:

§ 1. [Określenie wzorów tablic oznaczających obszar objęty zakazem, o którym mowa w art. 27a ust. 1 ustawy o ochronie żeglugi i portów morskich, oraz sposób ich utrzymywania przez właściwego miejscowo komendanta oddziału Straży Granicznej]

Rozporządzenie określa wzory tablic oznaczających obszar objęty zakazem, o którym mowa w art. 27a ust. 1 ustawy z dnia 4 września 2008 r. o ochronie żeglugi i portów morskich, oraz sposób ich utrzymywania przez właściwego miejscowo komendanta oddziału Straży Granicznej.

§ 2. [Ustalenie wzorów tablic oznaczających obszar objęty zakazem przebywania]

Ustala się wzory tablic oznaczających obszar objęty zakazem przebywania, które są określone w załączniku do rozporządzenia.

§ 3. [Utrzymywanie tablic oznaczających obszar objęty zakazem przebywania]

Utrzymywanie tablic, o których mowa w § 2, przez właściwego miejscowo komendanta oddziału Straży Granicznej polega na ich ustawianiu w dobrze widocznych miejscach, wymianie w razie uszkodzenia lub zniszczenia oraz na bieżącej konserwacji.

§ 4. [Wejście w życie]

Rozporządzenie wchodzi w życie z dniem 23 lutego 2023 r.

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji: M. Kamiński


1) Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji kieruje działem administracji rządowej - sprawy wewnętrzne, na podstawie § 1 ust. 2 pkt 2 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 listopada 2019 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji (Dz. U. poz. 2264).

Załącznik 1. [WZORY TABLIC OZNACZAJĄCYCH OBSZAR OBJĘTY ZAKAZEM PRZEBYWANIA]

Załącznik do rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji
z dnia 15 lutego 2023 r. (Dz. U. poz. 331)

WZORY TABLIC OZNACZAJĄCYCH OBSZAR OBJĘTY ZAKAZEM PRZEBYWANIA


Tablica w kształcie prostokąta o wymiarach 300 x 600 mm, koloru czerwonego, z białym paskiem o szerokości 6 mm w odległości 6 mm od krawędzi i napisem koloru białego. Grubość liter - 6 mm, wysokość liter - 60 mm, odstęp między wierszami - 40 mm.


Tablica w kształcie prostokąta o wymiarach 150 x 300 mm, koloru czerwonego, z białym paskiem o szerokości 3 mm w odległości 3 mm od krawędzi i napisem koloru białego. Grubość liter - 3 mm, wysokość liter - 30 mm, odstęp między wierszami - 20 mm.

REKLAMA

Dziennik Ustaw

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA