reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Infor.pl > Prawo > Sprawy karne > Prawo karne > Policja > 1000 zł nagrody dla policjantów za pracę w 11 listopada

1000 zł nagrody dla policjantów za pracę w 11 listopada

Tysiące policjantów udało się na zwolnienia lekarskie - mówi się nawet o co piątym funkcjonariuszu. Z uwagi na nadchodzące Święto Niepodległości i liczne wydarzenia kulturalne z nim związane, Komendant Główny Policji kusi mundurowych nagrodą za pracę w dniu 11 listopada. KGP oferuje policjantom jednorazową nagrodę w wysokości 1000 zł.

Komendant Główny Policji zadecydował, że policjanci, którzy będą pełnić służbę 11 listopada w Warszawie powinni być za to docenieni i dostaną nagrody w wysokości tysiąca złotych – podał we wtorek w Łodzi rzecznik KGP insp. Mariusz Ciarka.

Według rzecznika KGP, obecnie w całym kraju na zwolnieniach lekarskich przebywać może nawet kilkanaście procent funkcjonariuszy, w związku z czym zastępujący ich koledzy mogą liczyć na 1 tys. zł nagrody.

"Komendant Główny Policji poinformował, że ci policjanci, którzy obecnie muszą wykonywać czynności za kilku kolegów i są przeciążeni pracą muszą być docenieni; także w związku z tym, że będą oni pełnić służbę 11 listopada w Warszawie" – zaznaczył Ciarka.

Zdaniem rzecznika KGP, na nagrodę będą mogli liczyć też policjanci, którzy zastępowali chorych kolegów podczas akcji Znicz w czasie Święta Zmarłych.

Autorka: Agnieszka Grzelak-Michałowska

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Data publikacji:

Źródło:

PAP

Zdjęcia

1000 zł nagrody dla policjantów za pracę w 11 listopada/ fot. Fotolia
1000 zł nagrody dla policjantów za pracę w 11 listopada/ fot. Fotolia

CIT 2020. Komentarz199.00 zł
reklama

Narzędzia

reklama
reklama

POLECANE

reklama

KORONAWIRUS TWOJE PRAWA

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Cafe Finance

Ogólnopolskie biuro rachunkowe

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama