REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

Egzamin dojrzałości

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail

Matura 2024. 15 maja pisemny egzamin z matematyki na poziomie rozszerzonym

Do pisemnego egzaminu z matematyki na poziomie rozszerzonym maturzyści przystąpią rano. Po południu odbędą się pisemne egzaminy z języka francuskiego na poziomie rozszerzonym i na poziomie dwujęzycznym. Egzaminy z tych przedmiotów nie są obowiązkowe.

Matura 2024. 13 maja m.in. rozszerzony angielski

Maturzyści dziś rano przystąpią do pisemnych egzaminów z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym i na poziomie dwujęzycznym. Po południu odbędzie się pisemny egzamin z filozofii.

Matura 2024. Jakie egzaminy 10 maja?

Dziś rano maturzyści przystąpią do pisemnego egzaminu z wiedzy o społeczeństwie. Po południu odbędą się pisemne egzaminy z języka niemieckiego na poziomie rozszerzonym i dwujęzycznym. Egzaminy z tych przedmiotów nie są obowiązkowe. Piszą je tylko ci maturzyści, którzy zadeklarowali taką wolę.

Matura 2023. Wiemy, kto może jeszcze zmienić deklarację maturalną

Maturzyści-olimpijczycy i część maturzystów z techników mogą do 20 kwietnia wprowadzić zmiany do swoich deklaracji maturalnych. 

REKLAMA

Deklaracje ostateczne maturzystów tylko do 7 lutego

Deklaracje ostateczne mogą być składane przez maturzystów tylko do 7 lutego. W ten sposób maturzyści mają zdecydować, jakie przedmioty będą zdawać na maturze i na jakim poziomie. Po upływie tego terminu, poza pewnymi wyjątkami, nie będą mogli zmienić zdania. W tym roku po raz pierwszy matura będzie przeprowadzona zgodnie z Formułą 2023.

REKLAMA

REKLAMA