REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

Blokady dróg

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail

Mapa online blokad i objazdów. 600 blokad. Zablokowane autostrady i drogi szybkiego ruchu.

Blokady, objazdy, policja

Protesty rolników 20 marca 2024 r. Ile będzie cię kosztowało spóźnienie do pracy? Wiele zależy od szefa [MAPA BLOKAD].

20 marca 2024 r. wielu pracowników może mieć problem z dotarciem na czas do pracy. To zaś oznacza, że wiele zakładów pracy będzie miało problem z normalnym, płynnym funkcjonowaniem. Jak postępować, by zaoszczędzić sobie dodatkowych problemów?

Objazdy i zmiany w kursowaniu autobusów 20 marca 2024 r. [protest rolników] - Legionowo i okolice

Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie poinformował o utrudnieniach w komunikacji miejskiej jakie wystąpią 20 marca 2024 r. w powiecie legionowskim z powodu protestu rolników. Zmiany obejmą wiele linii podmiejskich. Autobusy pojadą objazdami.

Blokady rolników 20 marca 2024 r. – mapa online. Warszawa, Kraków, Katowice, Gdańsk, Białystok i inne. Które drogi i skrzyżowania będą zablokowane? Jak objechać blokadę? [Aktualizacja]

W dniu 20 marca 2024 r. nastąpi kolejna odsłona protestu rolników. Na drogach całej Polski staną blokady rolnicze. Publikujemy mapę online protestów rolniczych i ewentualnych objazdów. Mapa jest stale aktualizowana, aktualnie widnieje na niej ponad 500 punktów blokad. Poza tym poniżej stale aktualizujemy informacje z samorządów i Policji odnośnie blokad drogowych w tym dniu. Utrudnienia na drogach pojawiają się już 19 marca.

REKLAMA

Mapa 600 blokad i wykaz objazdów. 20 marca. Komunikaty policji. A1, A2, A4, S3, S7, S19, S67, Sprawdź online dojazd do pracy, do lekarza, na zakupy [rolnicy, protest, strajk]

20 marca 2024 r. nieprzejezdna cała Polska Prawie 600 blokad. Kłopoty z objazdami. Mapa online blokad i objazdów. Mamy komunikaty policji i relacje uczestników blokad. Politycy o uzgodnieniach w Jasionce i porozumieniu z UE.

Starcie policji z rolnikami 6 sierpnia w Warszawie. Gaz, kamienie [video, protest]

STRAJK GENERALNY ROLNIKÓW. Rolnicy od 6 marca aż do 8 marca w Warszawie? Dwie demonstracje? Premier D. Tusk rozmawia 10 marca z rolnikami? Trasa. Mapa. Objazdy. Jakie ulice? 

Protesty rolników 20 luty [mapa strajku]. Dziś blokady w wielu lokalizacjach w całej Polsce, blokada Warszawy przesunięta na 27 lutego

Protesty rolników 20 luty 2024 roku. Mapa strajku rolniczego na ten dzień dzisiejszy. Skala blokad jest ogólnopolska, szykuje się powtórka z 9 lutego. W związku z tym pojawią się liczne utrudnienia dla kierowców. Traktory rolnicze jednak nie zablokują w tym dniu Warszawy, jak wcześniej zapowiadano, ale dopiero we wtorek 27 lutego.

Protest rolników 15 luty. Dziś traktory blokują centrum Wrocławia

Protest rolników 15 lutego. Dzisiaj traktory blokują centrum Wrocławia. Rolnicy strajkują przed siedzibę Parlamentu Europejskiego i urzędami - marszałkowskim i wojewódzkim.

REKLAMA

REKLAMA