REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

Kiedy

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail

Od kiedy KSeF?

KSeF będzie przesunięty. Od kiedy Krajowy System e-Faktur zacznie obowiązywać zgodnie z projektem ustawy?

Kiedy jest Dzień Matki?

Dzień Matki - kiedy wypada w 2024 roku? Jakie uprawnienia mają mamy w pracy?

Kiedy jest zakończenie roku szkolnego 2024?

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 – kiedy wypada? Ile dni wakacji będą mieli uczniowie? Sprawdź, którego czerwca jest zakończenie roku szkolnego.

Do kiedy maturzysta ma status ucznia?

Do kiedy maturzysta ma status ucznia? Czy po odebraniu świadectwa i po maturze legitymacja szkolna traci ważność? Czy we wrześniu maturzysta już nie posiada statusu ucznia?

REKLAMA

Kiedy wakacje kredytowe 2024? Jak obliczyć dochód?

Wakacje kredytowe 2024 - od kiedy i dla kogo? Jakie warunki trzeba spełnić, aby zawiesić raty kredytu hipotecznego? Ustawa została podpisana przez prezydenta. Trwają prace nad kalkulatorem wakacje kredytowe 2024 infor. Jak obliczyć dochód - netto czy brutto? Stosuje się art. 8 ust. 3 ustawy o pomocy społecznej.

Kiedy najlepiej siać trawnik?

Trawnik to podstawa każdego ogrodu. Kiedy siać trawę, aby gęsto i zdrowo rosła? Jak siać trawnik krok po kroku?

Kiedy jest zimna Zośka 2024? Kiedy są zimni ogrodnicy?

Kiedy jest zimna Zośka 2024? Kiedy są zimni ogrodnicy i jakie są ich imiona? Co oznacza ta data dla ogrodników i rolników? Jakie znane przysłowia wiążą się z tym zjawiskiem?

Kiedy najlepiej wziąć urlop 2024?

Zbliża się sezon letni, a wraz z nim plany wyjazdowe. Sprawdź, kiedy najlepiej wziąć urlop, aby wypoczywać jak najdłużej. Zaplanuj wyjazd w maju, czerwcu, lipcu, sierpniu lub wrześniu. Poniższy kalendarz wskazuje, kiedy zaplanować wakacje w 2024 r. - 4 dni lub więcej.

REKLAMA

Złóż wniosek o 800 plus do 30 kwietnia 2024 r.

800 zł na dziecko - ważny termin to 30 kwietnia 2024 r. Co powinny zrobić osoby pobierające 800 plus? Sprawdź, co się stanie w przypadku uchybienia terminu 30 kwietnia. Lepiej temu zapobiec.

Kiedy wertykulacja trawnika?

Kiedy wertykulować trawnik po zimie? Wertykulacja i aeracja trawnika na wiosnę - kiedy pogoda pozwala na zabiegi regenerujące trawę? Czym wertykulacja różni się od aeracji? Co powinno być pierwsze? Jaka jest cena wertykulacji trawnika?

Babciowe 2024 - pierwsze wypłaty po wakacjach

Wiadomo, kiedy będą pierwsze wypłaty babciowego w 2024 roku. Na najbliższym posiedzeniu rząd przyjmie projekt ustawy dotyczący babciowego. Co to jest babciowe?

Do kiedy PIT 2024?

Do kiedy PIT 2024? Ile czasu zostało na rozliczenie podatku dochodowego za 2023 rok? Jak rozliczyć PIT online za 2023 rok?

Kiedy wypłata 13 emerytury w 2024 roku? - harmonogram ZUS

Trzynasta emerytura 2024 - wiemy, kiedy będzie wypłata. ZUS podał harmonogram wypłat 13 emerytur. Czy trzynastki będą jeszcze przed Wielkanocą?

Kiedy wieszać budki lęgowe dla ptaków?

Kiedy wieszać budki lęgowe dla ptaków? Gdzie wieszać domki dla ptaków? Jak to zrobić dobrze? Kiedy jest okres lęgowy sikorek, wróbli, szpaków, jerzyków i nietoperzy w Polsce?

Kiedy matura 2024 – terminy

Matura 2024 – kiedy są terminy egzaminu maturalnego głównego, dodatkowego i poprawkowego? Jakie daty matury ustnej i matury pisemnej ustala komunikat CKE? Kiedy będą wyniki matur?

800 plus – kiedy wypłata 2024?

800 plus - wypłata w 2024 roku za nowy okres świadczeniowy uzależniona jest od terminu złożenia wniosku. Kiedy ZUS wypłaci 800 +, jeśli złożysz wniosek w kwietniu, maju, czerwcu? Co stanie się w przypadku złożenia wniosku po terminie?

800 plus – do kiedy wniosek 2024?

800 plus obowiązuje od 1 stycznia 2024 roku. Od kiedy można składać wnioski o świadczenie wychowawcze 800+ na nowy okres świadczeniowy? Do kiedy najlepiej złożyć wniosek o 800 plus do ZUS? Jak można złożyć wniosek online?

Trzynastka 2024 – kiedy wypłata?

Trzynastka w 2024 roku - kiedy nastąpi wypłata w budżetówce? Termin wypłaty trzynastek wypada w tym roku w niedzielę. Do kiedy więc dodatkowe wynagrodzenia roczne powinny zostać przesłane pracownikom?

Kiedy przycinać tuje?

Kiedy przycinać tuje szmaragdy, brabanty i kuliste danica? Czy przycinanie tuj po zimie na wysokość jest wystarczające? Ile przycinać tuje formowane na zimozielony żywopłot? Poznaj 8 głównych zasad.

Kiedy przycinać trawy?

Kiedy przycinać trawy ozdobne w ogrodzie? Kiedy i jak przycinać trawy pampasowe, miskanty, rozplenice, turzyce i stipę? Lepiej to zrobić po zimie na wiosnę czy jesienią? Kiedy zaplanować przycinanie traw ozdobnych posadzonych w donicach?

13 emerytura 2024 brutto to 1780,96 zł. Ile trzynasta emerytura wynosi netto i kiedy jest wypłata?

Trzynasta emerytura 2024 – ile na rękę otrzyma emeryt? To już szósty raz będzie w Polsce wypłacane dodatkowe roczne świadczenie pieniężne dla emerytów. Kiedy będzie wypłata trzynastej emerytury? 

Kiedy przycinać hortensje bukietowe, ogrodowe, Anabelle, by miały największe kwiatostany?

Kiedy przycinać hortensje? Jak ciąć hortensje bukietowe, hortensje ogrodowe i hortensje Anabelle? Czy przycina się hortensje pnące? Które hortensje kwitną na pędach jednorocznych?

Kiedy przycinać róże?

Kiedy na wiosnę należy przycinać róże pnące, rabatowe, okrywowe, parkowe, na pniu, wielkokwiatowe? Czy cięcie róż wykonujemy wtedy, kiedy kwitną forsycje? Jak ciąć róże, aby obficie kwitły?

REKLAMA