reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Infor.pl > Prawo > Wiadomości > Pracownia Liderów Prawa – rekrutacja 2018/2019

Pracownia Liderów Prawa – rekrutacja 2018/2019

Już 15 października kończy się rekrutacja do kolejnej edycji programu Pracownia Liderów Prawa. Prowadzony przez Instytut Wymiaru Sprawiedliwości program, skierowany jest nie tylko do absolwentów studiów prawniczych, ale również do szerokiego grona studentów, doktorantów oraz aplikantów.

Pracownia Liderów Prawa to prestiżowy program edukacyjny realizowany przez Instytut Wymiaru Sprawiedliwości pod patronatem ministra sprawiedliwości. Jest to wyjątkowa gratka dla absolwentów studiów prawniczych, a także szerokiego grona studentów, doktorantów oraz aplikantów związanych z prawem, którzy mają okazję uczestniczyć w wykładach prowadzonych przez specjalistów z MIT, Uniwersytetu Harvarda, oraz polskich liderów prawa tj. pracowników renomowanych kancelarii, sędziów, prokuratorów i wielu innych. 

Wiele możliwości

Pracownia Liderów to 3 programy kierowane do różnych odbiorców: program główny kierowany jest do absolwentów i aplikantów, program student adresowany jest do studentów już od I roku, a program Praw człowieka skierowany jest do osób związanych z ochroną praw człowieka.

Możliwość zgłoszenia się do kolejnej edycji programu istnieje tylko do 15 października, więc trzeba się spieszyć. W ramach pierwszego etapu odbywa się nabór zgłoszeń. Osoby, których kandydatury zostaną rozpatrzone pozytywnie, otrzymają zaproszenie do drugiego etapu, którym jest rozmowa rekrutacyjna.

Pracownia Liderów obejmuje 7 zjazdów przeprowadzonych w Warszawie lub w jej okolicach, Szkołę Letnią, a także Projekt Społeczny. Udział w Pracowni jest nieodpłatny, a organizator zapewnia wyżywienie oraz nocleg podczas zjazdów.

Jakie korzyści?

Uczestnicy projektu mogą liczyć na certyfikat potwierdzający ukończenie przez nich programu. Osoby, które szczególnie wyróżniły się w czasie programu mają szansę na odbycie praktyk w Ministerstwie Sprawiedliwości, czy też w Instytucie Wymiaru Sprawiedliwości.

Więcej informacji: www.liderzy.iws.org.pl

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Data publikacji:

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Pracownia Liderów Prawa – rekrutacja 2018/2019
Pracownia Liderów Prawa – rekrutacja 2018/2019

Kodeks pracy 2020. Praktyczny komentarz z przykładami129.00 zł
reklama

Narzędzia

reklama
reklama

POLECANE

reklama

KORONAWIRUS TWOJE PRAWA

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »

reklama
reklama
reklama