REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

Zarobki w UE

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail

Wynagrodzenie kierowcy: ile minimalnie może zarobić pracownik delegowany we Francji i Niemczech?

Czy kierowca może być pracownikiem delegowanym? Jakie składniki możemy wliczyć do płacy minimalnej w Niemczech czy we Francji?

Wysokość odprawy i zasiłku za urlop na przekwalifikowanie – wyrok TSUE

Wysokość odprawy z tytułu rozwiązania umowy o pracę oraz zasiłku za urlop na przekwalifikowanie pracownika będącego na urlopie rodzicielskim w niepełnym wymiarze należy ustalać na podstawie wynagrodzenia za pracę w pełnym wymiarze. Czy przeciwna regulacja krajowa stanowi dyskryminację ze względu na płeć?

Ile zarabia europoseł?

Europoseł zarabia dziesięć razy więcej od polskiego posła. Mówi się o kwocie nawet miliona złotych rocznie. W Polsce kwota ta będzie wynosiła 100 tys. zł netto. Ile wynosi wynagrodzenie europosła?

Wynagrodzenie za pracę w Islandii

Przed podjęciem decyzji o wyjeździe do Islandii musimy zapoznać się z podstawowymi przepisami dotyczącymi wynagrodzenia, od tego bowiem najczęściej zależy nasza decyzja.

REKLAMA

Wynagrodzenie za pracę w Portugalii

Zanim podejmiemy decyzję o wyjeździe do pracy do Portugalii, warto zastanowić się nad wynagrodzeniem, na jakie możemy liczyć.

Wynagrodzenie za pracę w Grecji

Średnie wynagrodzenie w Grecji jest niższe niż w innych krajach europejskich, może dlatego Grecja jako kierunek emigracji jest wybierana zdecydowanie rzadziej.

Wynagrodzenie za pracę na Cyprze

Wybierając się na Cypr w poszukiwaniu pracy warto wiedzieć, na jakie zarobki możemy liczyć i jak są one wypłacane.

Wynagrodzenie za pracę w Austrii

Przed rozpoczęciem pracy w Austrii warto znać podstawowe zasady dotyczące wypłacania wynagrodzenia za pracę w tym kraju.

REKLAMA

Minimalne wynagrodzenie w Unii Europejskiej


Europejski Urząd Statystyczny opublikował dane dotyczące wysokości płac minimalnych w 20 krajach UE. Krajem, który ma największą płacę minimalną jest Luksemburg, a najmniejszą – Bułgaria. Jak Polska plasuje się w tym rankingu?

Zarobki posłów w Europarlamencie


Niedawno odbyły się w Europie wybory do Parlamentu Europejskiego. Wielu z nas zastanawia się pewnie, ile tak naprawdę zarabia eurodeputowany.

Wynagrodzenie we Włoszech


Wynagrodzenie za pracę jest podstawowym prawem pracownika, bez względu na to czy pracuje on w swoim kraju ojczystym, czy też w innych krajach. Jak kwestia wynagrodzenia przedstawia się we Włoszech?

Wynagrodzenie za pracę w Wielkiej Brytanii


Wynagrodzenie za pracę jest podstawowym prawem pracownika, bez względu na to czy pracuje on w swoim kraju ojczystym, czy też w innych krajach. Jak kwestia wynagrodzenia przedstawia się w Anglii?

REKLAMA