REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

Protest rolników

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail

Protest rolników. "Należy odejść od Zielonego Ładu"

We wtorek wicemarszałek Sejmu Krzysztof Bosak spotkał się z protestującymi rolnikami w Pruszczu Gdańskim (województwo pomorskie). W trakcie tego spotkania Bosak wyraźnie podkreślił swoje wsparcie dla rolników i zaznaczył, że istnieje potrzeba odejścia od europejskiego Zielonego Ładu oraz otwarcia rynku na produkcję z Ukrainy.

Protest rolników. Zablokowane autostrady A1, A2, A4 i drogi szybkiego ruchu S3, S7, S19. 600 blokad. Mapa online. Objazdy

Poniżej link online do mapy protestów 20 marca w środę. Jest stale aktualizowana.Policja organizuje objazdy i apeluje o pokojowy protest.

Mapa online blokad i objazdów. 600 blokad. Zablokowane autostrady i drogi szybkiego ruchu.

Blokady, objazdy, policja

Objazdy i zmiany w kursowaniu autobusów 20 marca 2024 r. [protest rolników] - Legionowo i okolice

Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie poinformował o utrudnieniach w komunikacji miejskiej jakie wystąpią 20 marca 2024 r. w powiecie legionowskim z powodu protestu rolników. Zmiany obejmą wiele linii podmiejskich. Autobusy pojadą objazdami.

REKLAMA

Blokady rolników 20 marca 2024 r. – mapa online. Warszawa, Kraków, Katowice, Gdańsk, Białystok i inne. Które drogi i skrzyżowania będą zablokowane? Jak objechać blokadę? [Aktualizacja]

W dniu 20 marca 2024 r. nastąpi kolejna odsłona protestu rolników. Na drogach całej Polski staną blokady rolnicze. Publikujemy mapę online protestów rolniczych i ewentualnych objazdów. Mapa jest stale aktualizowana, aktualnie widnieje na niej ponad 500 punktów blokad. Poza tym poniżej stale aktualizujemy informacje z samorządów i Policji odnośnie blokad drogowych w tym dniu. Utrudnienia na drogach pojawiają się już 19 marca.

Protesty rolników 20 marca 2024 r. Wrocławski magistrat zakazał ich organizacji na terenie administracyjnym Wrocławia

Jak poinformowano, wrocławski magistrat wydał zakaz organizacji protestów rolniczych na terenie administracyjnym Wrocławia. Chodzi o blokady planowane od środy 20 marca. Prezydent Wrocławia ocenił, że zagrażają one bezpieczeństwu mieszkańców i utrudniają ruch drogowy.

Protesty rolników 20 marca. Utrudnienia w ruchu w całym kraju. 400 blokad. Które drogi będą nieprzejezdne? [MAPA]

Na środę zapowiedziano Ogólnopolski Strajk Generalny Rolników. Na drogach w całej Polsce spodziewane są utrudnienia w ruchu. Na mapie rolniczych blokad znalazło się ponad 400 punktów. W stolicy rolnicy zablokują m.in. trasę S2.

Starcie policji z rolnikami 6 sierpnia w Warszawie. Gaz, kamienie [video, protest]

STRAJK GENERALNY ROLNIKÓW. Rolnicy od 6 marca aż do 8 marca w Warszawie? Dwie demonstracje? Premier D. Tusk rozmawia 10 marca z rolnikami? Trasa. Mapa. Objazdy. Jakie ulice? 

REKLAMA

Protest rolników 20 lutego. "Chcemy, żeby rząd zadeklarował wycofanie się z Zielonego Ładu"

Protest rolników 20 lutego. "Chcemy, żeby rząd zadeklarował wycofanie się z Zielonego Ładu" - wskazał przewodniczący OPZZ Rolników i Organizacji Rolniczych Sławomir Izdebski. Rolnicy oczekują też wstrzymania niekontrolowanego importu produktów rolnych z Ukrainy oraz utrzymania w Polsce hodowli zwierząt futerkowych.

Protesty rolników w całej Europie. Jakie są powody? O co im chodzi?

Protesty rolników trwają od kilku tygodniu w wielu krajach europejskich, m.in. w Niemczech, Francji, Włoszech, Grecji, Czechach i na Węgrzech. Rolnicy protestują przeciwko niskim cenom produktów rolnych, Europejskiemu Zielonemu Ładowi i taniemu importowi produktów rolniczych spoza Unii Europejskiej.

Protesty rolników 20 luty [mapa strajku]. Dziś blokady w wielu lokalizacjach w całej Polsce, blokada Warszawy przesunięta na 27 lutego

Protesty rolników 20 luty 2024 roku. Mapa strajku rolniczego na ten dzień dzisiejszy. Skala blokad jest ogólnopolska, szykuje się powtórka z 9 lutego. W związku z tym pojawią się liczne utrudnienia dla kierowców. Traktory rolnicze jednak nie zablokują w tym dniu Warszawy, jak wcześniej zapowiadano, ale dopiero we wtorek 27 lutego.

Protest rolników 15 luty. Dziś traktory blokują centrum Wrocławia

Protest rolników 15 lutego. Dzisiaj traktory blokują centrum Wrocławia. Rolnicy strajkują przed siedzibę Parlamentu Europejskiego i urzędami - marszałkowskim i wojewódzkim.

Michał Kołodziejczak: Z kraju, który był potentatem eksportowym, staliśmy się śmietniskiem [PODCAST]

O „5” dla zwierząt, skrajnej sytuacji na rynku trzody oraz o planach strajkowych Agrounii. O ważnych dla rolników i nie tylko tematach mówi Michał Kołodziejczak, który jest gościem najnowszego odcinku podcastu.

REKLAMA