REKLAMA
Zarejestruj się
REKLAMA
Wielu polskich emerytów żyje w przekonaniu, że raz przyznane świadczenie emerytalne może rosnąć wyłącznie przy okazji corocznej, marcowej waloryzacji. To poważny błąd, przez który tysiące osób bezpowrotnie traci pieniądze. Przepisy prawa ubezpieczeń społecznych dają seniorom narzędzia do legalnego wymuszenia na ZUS korekty kwoty, jaka co miesiąc trafia na ich konta. Okazuje się, że osoby urodzone w latach 1949-1969 znajdują się w wyjątkowo korzystnej sytuacji i mogą podwyższyć swoją emeryturę nawet o kilkaset złotych każdego miesiąca.
ZUS wypłaca Ci zaniżoną emeryturę? Jeśli pracowałeś przed 1999 rokiem i urodziłeś się w latach 1950-1965, masz teraz ogromną szansę na wyższe świadczenie. Wszystko przez błędy w dokumentacji oraz nowe tablice trwania życia. Wyjaśniamy, jak odzyskać należne pieniądze.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA