REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

Mapa

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail

Protest rolników. Zablokowane autostrady A1, A2, A4 i drogi szybkiego ruchu S3, S7, S19. 600 blokad. Mapa online. Objazdy

Poniżej link online do mapy protestów 20 marca w środę. Jest stale aktualizowana.Policja organizuje objazdy i apeluje o pokojowy protest.

Rolnicy protestują na 600 blokadach. Objazdy dla autostrady A1, A2, A4, dróg S7 i S8. Mapa ONLINE

Mapa 600 blokad. A1, A2, A4, S7, S8, S61. Protestuje 70 000 rolników. Sprawdź online objazd do pracy. Protesty [20 marca, Jak dojechać do domu, pracy i lekarza]

Policja organizuje objazdy. Poniżej link online do mapy protestów. Jest stale aktualizowana. W artykule Ardanowski, uzgodnienia w Jasionce, wyjaśnienia "Solidarności" dlaczego rolnicy protestują, relacje z blokad, komunikaty policji.

Mapa online blokad i objazdów. 600 blokad. Zablokowane autostrady i drogi szybkiego ruchu.

Blokady, objazdy, policja

REKLAMA

20 marca. Komunikat policji o blokadach wokół Warszawy i objazdach. Sprawdź jak dojechać do pracy [MAPA onLINE, rolnicy, protesty]

Komunikat policji o blokadach wokół Warszawy i objazdach. Sprawdź jak dojechać do pracy

Komunikat policji: Rolnicy blokują skrzyżowania (S17). Kłopoty z wjazdem do Warszawy. Sprawdź mapę online blokad i objazdy [20 marca]

Policja poinformowała w komunikacje o miejscach blokad wokół Warszawy oraz wskazała potencjalne objazdy.

Starcie policji z rolnikami 6 sierpnia w Warszawie. Gaz, kamienie [video, protest]

STRAJK GENERALNY ROLNIKÓW. Rolnicy od 6 marca aż do 8 marca w Warszawie? Dwie demonstracje? Premier D. Tusk rozmawia 10 marca z rolnikami? Trasa. Mapa. Objazdy. Jakie ulice? 

QUIZ Trzy słowa - o jakim państwie mowa? Pytania są podchwytliwe!

Trzy słowa - co to za państwo? Doskonale poszedł Wam quiz o miastach, teraz poszerzamy tematykę. Trzy skojarzenia, ale kraj może być tylko jeden. Uważajcie, bo pytania bywają podchwytliwe. Zapraszamy do rozwiązania.

REKLAMA

QUIZ Dopasuj miasto do państwa. Proste? Sprawdźmy!

Potraficie dobrze dopasować miasto do państwa? Zadanie nie jest łatwe, ale może przyda się przed wakacyjnym wyjazdem. Niektóre nazwy mogą być mylące, dlatego nie warto pochopnie zaznaczać odpowiedzi. Gotowi? To otwieramy mapę. Powodzenia!

Quiz palcem po mapie. Czy znasz województwa Polski?

Województwa Polski - czy wiesz, ile ich jest? Potrafisz wskazać ich stolice? Rozwiąż quiz i sprawdź!

Rząd ustalił mapę pomocy regionalnej na lata 2022–2027

Mapy pomocy regionalnej, to regulacje wewnętrzne określające obszary, na których dopuszczalne będzie udzielanie pomocy regionalnej. Do końca 2021 r. określało je rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 30 czerwca 2014 r. w sprawie ustalenia mapy pomocy regionalnej na lata 2014-2021.

Koronawirus - statystyki, mapa, zalecenia

Główny Inspektorat Sanitarny podaje statystyki zachorowań na koronawirusa SARS-CoV-2 oraz liczbę przypadków śmiertelnych z powodu COVID-19. Poznaj geograficzną mapę koronawirusa obejmującą okres od 31 grudnia 2019 r. do 2 marca 2020 r. Jakie są zalecenia GIS w związku z nową chorobą?

REKLAMA