REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

DVB-T2

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail

Dofinansowanie zakupu dekodera lub telewizora - do kiedy?

Do kiedy można skorzystać z programu dofinansowania zakupu dekodera telewizji naziemnej lub telewizora? Co trzeba zrobić, aby uzyskać wsparcie?

27 czerwca 2022 r. ostatni etap przejścia na DVB-T2/HEVC

Czwarty ostatni etap przejścia na standard DVB-T2/HEVC naziemnej telewizji cyfrowej nastąpi 27 czerwca 2022 r. Jakie województwa obejmie?

Nowy standard telewizji - kolejny etap 23 maja 2022 r.

Na 23 maja 2022 r. zaplanowano uruchomienie nowego standardu telewizji w kolejnych regionach. Jakie części kraju zostaną objęte zmianą?

Dofinansowanie do odbiornika cyfrowego DVB-T2 a nadużycia

O dofinansowanie do odbiornika cyfrowego w nowym standardzie mogą ubiegać gospodarstwa domowe, które posiadają trudną sytuację materialną. W praktyce zdarzają się nadużycia.

REKLAMA

DVB-T2/HEVC w pięciu regionach od 25 kwietnia 2022 r.

Planowane uruchomienie nowego cyfrowego sygnału nadawania DVB-T2/HEVC nastąpi w poniedziałek 25 kwietnia 2022 r. Jakie województwa obejmie i co oznacza dla telewidzów?

250 zł dofinansowania do zakupu telewizora (DVB-T2/HEVC)

DVB-T2/HEVC - dofinansowanie do zakupu telewizora wynosi 250 zł, natomiast w przypadku dekodera jest to 100 zł. Jak uzyskać dopłaty?

Dopłata do telewizora i dekodera - Poczta Polska przyjmuje wnioski

Od 30 marca 2022 r. Poczta Polska obsługuje wnioski o dofinansowanie zakupu odbiornika cyfrowego. Do zakupu telewizora dopłata wynosi 250 zł, natomiast dekodera - 100 zł.

DVB-T2: Nowa telewizja cyfrowa

Nowa telewizja cyfrowa (DVB-T2) ma umożliwić odbiór programów w lepszej jakości. Kiedy zmiana częstotliwości odbędzie się w Polsce? Dla kogo przewidziano dofinansowanie do odbioru TV?

REKLAMA

Dopłata 250 zł do zakupu telewizora (DVB-T2) - dla kogo?

Ustawa przewidująca dopłatę 250 zł do zakupu telewizora w związku ze zmianą standardu nadawania naziemnej telewizji cyfrowej na DVB-T2/HEVC została podpisana przez prezydenta Andrzeja Dudę w dniu 26 marca. Kto będzie mógł skorzystać z dopłaty do telewizora?

Nowy standard TV. Od kiedy zmiana? Pomoże wyszukiwarka

Przełączenia na nowy standard telewizji rozpoczną się już 28 marca 2022 r. Specjalna wyszukiwarka pomoże sprawdzić kiedy nastąpi zmiana w danej gminie.

Zmiana standardu nadawania TV - UOKiK apeluje do sklepów

Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów apeluje do sklepów o niewykorzystywanie zmiany standardu nadawania telewizji do podnoszenia cen.

Dofinansowanie zakupu telewizora - rejestracja dla sprzedawców

Ruszyła rejestracja dla sprzedawców w programie dofinansowania zakupu telewizora. Kto może przystąpić do programu?

Świadczenie na zakup dekodera w 2022 r.

Świadczenie na zakup dekodera dla jednego gospodarstwa domowego wyniesie 100 zł. Płatności będzie można dokonać do 31 grudnia 2022 r.

Dofinansowanie do zakupu dekodera w 2022 r.

Dofinansowanie do zakupu dekodera to program, który ma być realizowany do końca 2022 r. Ile wyniesie wsparcie i kto będzie mógł je otrzymać?

Zmiana sposobu nadawania tv naziemnej – rząd dofinansuje zakup dekodera

W Polsce szykują się poważne zmiany dla wszystkich odbiorców naziemnej telewizji cyfrowej. W celu skorzystania z najnowszego standardu każdy telewizor będzie musiał posiadać odpowiednie funkcje.

DVB-T2/HEVC. Od kiedy w Polsce nowy standard telewizji?

DVB-T2/HEVC to nowy standard telewizji. Od kiedy pojawi się w Polsce? Na wiele pytań konsumentów ma odpowiedzieć nowa kampania społeczna.

Nowy standard telewizji naziemnej w 2022 r. - co oznacza?

Nowy standard naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T2/HEVC) w 2022 r. rodzi wiele pytań. Czy będzie trzeba wymienić telewizor?

Producenci telewizorów zacierają ręce. Zbliża się hossa

Przyszły rok to zdecydowana poprawa na rynku produkcji i sprzedaży telewizorów. Takie są prognozy, a jak będzie? Analitycy twierdzą, że już teraz widać wyraźne odbicie.

REKLAMA