REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

WOŚP

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail

Ważny wyrok w sprawie organizacji koncertu WOŚP, podczas którego zamordowano Pawła Adamowicza

W styczniu 2019 roku doszło do tragicznego zabójstwa prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza, podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Organizatorzy tej imprezy, razem z policjantami i urzędnikami, stanęli przed sądem. Ostatecznie, prawomocnie uniewinniono organizatorów WOŚP, w tym obecną ministra ds. społeczeństwa obywatelskiego, Agnieszkę Buczyńską, dwóch policjantów oraz urzędnika Zarządu Dróg i Zieleni. Jednak szef firmy ochroniarskiej został skazany, a wyrok wobec kierownika ochrony uchylono z powodu braku obrońcy podczas jednej z rozpraw.

32 Finał WOŚP. Chcesz odliczyć darowiznę? Sprawdź, czy wiesz, jakich zasad przestrzegać.

Zbliża się 32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wiele osób weźmie w nim udział i przekaże większe lub mniejsze darowizny na cel, którym w 2024 r. są płuca po pandemii. Niektórzy przekażą też przedmioty czy usługi na charytatywne licytacje. Warto zawczasu rozważyć, czy takie działanie będzie mogło wiązać się z korzyściami na gruncie podatku dochodowego od osób fizycznych?

QUIZ Jak dobrze znasz WOŚP?

WOŚP 2024. Od kilkudziesięciu lat nie wyobrażamy sobie stycznia bez zbiórki z Orkiestrą! Setki milionów zebranych podczas finałów przełożyło się na dziesiątki tysięcy sprzętów, które każdego dnia ratują zdrowie i życie najbardziej potrzebujących, zwłaszcza dzieci, w polskich placówkach ochrony zdrowia. W dniu Finału miliony Polaków pokazują, jak wielkie mają serca. A dziś zapraszamy na krótki quiz. Sprawdźcie, co wiecie o tej wspaniałej fundacji, może coś Was zaskoczy? A w niedzielę niezmiennie gramy razem!

Volkswagena Polo Harlekin na licytacji WOŚP

Volkswagena Polo Harlekin z licytacji WOŚP to wyjątkowe auto. Ma wielkie serce naklejone na masce. W sumie powstało 3 tys. tego typu wersji.

REKLAMA

Polo Harlekin? WOŚP zlicytuje nietypowego Volkswagena

Polo Harlekin? WOŚP otrzymał kolorowy model z lat 90. na aukcję. Okazja do zakupu jest tym większa, że samochód znajduje się w świetnym stanie.

REKLAMA

REKLAMA