| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Infor.pl > Prawo > Wiadomości > Program "Chile - zwiedzaj i pracuj" w 2017 r.

Program "Chile - zwiedzaj i pracuj" w 2017 r.

W kwietniu 2017 r. rządy Polski oraz Chile podpisały porozumienie w sprawie programu "Chile - zwiedzaj i pracuj". Inicjatywa ma na celu zachęcenie młodych ludzi z Polski do podróżowania po Chile, zaś mieszkańców Chile do wyprawy do naszego kraju.

Minister Elżbieta Rafalska i Edgardo Riveros Marin, Wiceminister Spraw Zagranicznych Chile, 28 kwietnia 2017 r. podpisali Porozumienie pomiędzy Rządem Rzeczypospolitej Polskiej a Rządem Republiki Chile w sprawie programu „Zwiedzaj i Pracuj”.

Celem porozumienia jest umożliwienie młodym obywatelom Polski i Republiki Chile rocznego wyjazdu do drugiego kraju i połączenie pobytu wypoczynkowego, pogłębienia znajomości języka i kultury z podjęciem pracy zarobkowej (o charakterze dodatkowym do głównego - turystycznego i kulturoznawczego celu pobytu).

Program jest skierowany do osób pomiędzy 18 a 30 rokiem życia. Porozumienie wejdzie w życie po zakończeniu procedur z tym związanych po obu stronach.

Zarówno Minister Rafalska, jak i wiceminister Marin podkreślali, że program to szansa dla ludzi młodych, aby poznali kulturę, piękno przyrody i ludzi w Polsce i Chile. - To także kolejna szansa na rozwój relacji polsko-chilijskich - zaznaczył wiceminister Marin. 

Polecamy: E-wydanie Dziennika Gazety Prawnej

Zobacz: Ubezpieczenia turystyczne

Czytaj także

Data publikacji:

Aktualizacja: 08.05.2017

Źródło:

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Zdjęcia

Program "Chile - zwiedzaj i pracuj" w 2017 r./fot. Fotolia
Program "Chile - zwiedzaj i pracuj" w 2017 r./fot. Fotolia

e-Zamówienia publiczne. Przewodnik po elektronicznych zamówieniach publicznych99.00 zł

Narzędzia

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Controlling i Zarządzanie

Controlling i Zarządzanie to fachowy magazyn kierowany do profesjonalistów rachunkowości zarządczej, controllingu, analizy finansowej i sprawozdawczości zewnętrznej.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »