REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

Laptop dla nauczyciela

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail

ZNP zabiega o bon na komputer dla nauczycieli przedszkoli i poradni psychologiczno-pedagogicznych

ZNP zabiega o bon na komputer dla nauczycieli przedszkoli i poradni psychologiczno-pedagogicznych. Ale nie tylko.

Dofinansowanie do zakupu laptopa. Wniosek można składać do 12 listopada 2023 r.

To ostatni moment, żeby złożyć wniosek o dofinansowanie do zakupu laptopa. Nauczyciele mają 30 dni na złożenie wniosku od dnia, w którym został uprawniony do skorzystania z programu. Wnioski składane są za pośrednictwem dyrektora szkoły do organu prowadzącego szkołę.

Bon na laptop - łatwa realizacja na Allegro

Z myślą o niedawno wprowadzonym programie bonów na laptopy dla nauczycieli, Allegro wprowadza udogodnienie umożliwiające wybór sprzętu, który spełnia ich indywidualne potrzeby. Dzięki Allegro nauczyciele mogą wygodnie i bezpiecznie zakupić laptopa, niezależnie od tego, gdzie mieszkają i jak daleko mają do najbliższego sklepu z elektroniką.

9-11 listopada 2023 r. - terminy końcowe składania wniosków o bon 2500 zł dla nauczyciela

Nauczyciele składają wnioski o bon 2500 zł. Przypominamy o końcowych terminach składania wniosków w 2023 r.

REKLAMA

Wniosek o bon na 2500 zł (laptop) - wzór z załącznikiem. Wniosek złóż 10 października!

Publikujemy wzór wniosku wraz z załącznikiem w celu otrzymania bonu na zakup laptopa lub laptopa przeglądarkowego w ramach programu Laptop dla Nauczyciela. Przypominamy, że kwota na zakup laptopa to 2500 zł. 

Jak złożyć wniosek o wydanie bonu na zakup laptopa? Publikujemy instrukcję KROK po KROKU. Wniosek złóż w październiku!

Jesteś nauczycielem? Zastanawiasz się jak złożyć wniosek o wydanie bonu na zakup laptopa? Publikujemy instrukcje KROK po KROKU. Instrukcja może być przydatna również dla dyrektorów szkół. 

Bon 2500 zł jednak dla wszystkich nauczycieli. Sprawdź kiedy nauczyciele klas I-III i inni skorzystają z bonu

Ministerstwo Cyfryzacji poinformowało, że bon o wartości 2500 zł dostaną wszyscy nauczyciele. W pierwszej kolejności skorzystają nauczyciele z klas 4-8. Resort podał terminy dla pozostałych nauczycieli.

Instrukcja Ministra Cyfryzacji: Jak złożyć wniosek o wydanie bonu 2500 zł na zakup laptopa? [Dla nauczycieli i dyrektorów szkół]

Od 10 października 2023 r. nauczyciele klas IV-VIII klas mogą składać wnioski o przyznanie bonu 2500 zł przeznaczonego na zakup laptopa. Prawo to mają także pracownicy pedagogiczni przyporządkowani do tych klas.  

REKLAMA

Bon o wartości 2,5 tys. zł tylko dla nauczycieli i pracowników pedagogicznych pracujących w klasach IV-VIII. Jakie terminy na złożenie wniosku o bon?

W tym roku bon na zakup laptopów przysługiwał będzie nauczycielom i wychowawcom wykładającym wszystkie przedmioty w klasach IV-VIII, a także pracownikom pedagogicznym pracującym w tych klasach. Pozostali nauczyciele zostali wykluczeni? 

Od 10 X 2023 r. składasz wniosek o bon 2500 zł na laptop. Tylko dla nauczycieli z klas IV-VIII. Cztery terminy. Tylko 30 dni na złożenie wniosku

Minister Cyfryzacji wyznaczył 10-13 października 2023 r. jako początkowe daty składania wniosków o bon 2500 zł dla nauczycieli. W 2023 r. skorzystają z tego tylko nauczyciele klas IV-VIII i pracownicy pedagogiczni związani z tymi klasami (około 360 000 osób).

Bon 2500 zł na laptop od rządu. Czy nauczyciel ma obowiązek przynosić laptop do szkoły?

Nauczyciele zgłaszają wątpliwości, czy korzystając z bonu 2500 zł na zakup laptopa, będą musieli ten komputer przynosić do szkoły i raportować dyrekcji szkoły, czy wykorzystują go na lekcjach. Uspokajamy. Nic takiego nie jest zapisane w przepisach.

Darmowe laptopy dla uczniów i nauczycieli [szczegóły, projekt ustawy]

Do Sejmu wpłynął projekt ustawy o wsparciu rozwoju kompetencji cyfrowych uczniów i nauczycieli. 

1,2 mln laptopów dla uczniów za 3 mld zł - szczegóły programu

1,2 mln laptopów, za łączną kwotę blisko 3 mld zł; komputery trafią zarówno szkół publicznych jak i niepublicznych, dostarczone będą wraz z oprogramowaniem; powstanie specjalny portal zgłoszeniowy, który pozwoli zgłaszać potencjalne problemy ze sprzętem - to niektóre z wyjaśnień kancelarii premiera w odpowiedzi na pytania posłów w sprawie zakupu laptopów dla czwartoklasistów i nauczycieli.

Minister P. Czarnek: Nauczyciele po wyborach otrzymają 400 000 darmowych laptopów

Po zakończeniu przetargu na laptopy dla uczniów będą też laptopy dla nauczycieli - poinformował w niedzielę minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek. Dodał, że do nauczycieli trafi ponad 400 tys. sztuk sprzętu.

REKLAMA