| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Prawo > Sprawy urzędowe > Wybory > Wybory parlamentarne 2011 > Wybory parlamentarne 2011 – kandydaci

Wybory parlamentarne 2011 – kandydaci

Poznaj kandydatów w wyborach parlamentarnych 2011. W poniższym artykule zamieszczamy wykaz osób kandydujących z poszczególnych okręgów wyborczych.

Ruch Palikota

  1. Elsner Wincenty Aleksander
  2. Kubica Anna Maria
  3. Trojnacki Ryszard Dominik

Kongres Nowej Prawicy

  1. Robert Jarosław Maurer
  2. Arkadiusz Tomasz Strembicki
  3. Paweł Pachura

Więcej

Okręg 39 – Poznań

Platforma Obywatelska

  1. Grupiński Rafał Szymon
  2. Kozłowska-Rajewicz Agnieszka
  3. Dzikowski Waldy

Prawo i Sprawiedliwość

  1. Tadeusz Antoni Dziuba
  2. Zbigniew Grzegorz Hoffman
  3. Błażej Henryk Spychalski

Sojusz Lewicy Demokratycznej

  1.  Witkowski Waldemar
  2. Łybacka Krystyna
  3. Niedbała Marek

Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. Wojciech Jankowiak
  2. Arkadiusz Stanisław Błochowiak
  3. Jolanta Jazic

Polska Jest Najważniejsza

  1. Przemysław Piast
  2. Marcin Lis
  3. Beata Gryska

Ruch Palikota

  1. Maciej Banaszak
  2. Ryszard Marian Dąbrowski
  3. Natalia Agnieszka Trojanowicz

Okręg 25 – Gdańsk

Platforma Obywatelska

  1. Nowak Sławomir
  2. Arabski Tomasz
  3. Hall Katarzyna

Prawo i Sprawiedliwość

  1. Anna Fotyga
  2. Maciej Łopiński
  3. Andrzej Jaworski

Sojusz Lewicy Demokratycznej

  1. Andruszkiewicz Krzysztof
  2. Maciejewska Beata
  3. Śnieg Jerzy

Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. Trawicki Krzysztof Gabriel
  2. Odya Zenon Jerzy
  3. Dombrowski Bogdan

Polska Jest Najważniejsza

  1. Dudziński Tomasz Mirosław
  2. Owczarek Katarzyna Agnieszka
  3. Godycki-Ćwirko Lech

Ruch Palikota

  1. Bauć Piotr Paweł
  2. Gądek Agnieszka Anna
  3. Korzeniowski Leszek Zbigniew

Więcej

Okręg 41 – Szczecin

Platforma Obywatelska

  1. Arłukowicz Bartosz
  2. Kochan Magdalena
  3. Litwiński Arkadiusz

Prawo i Sprawiedliwość

  1. Czesław Hoc
  2. Stefan Strzałkowski
  3. Mirosław Skórka

Sojusz Lewicy Demokratycznej

  1. Napieraldski Grzegorz
  2. Agatowska Joanna
  3. Wieczorek Dariusz

Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. Dziewguć Zygmunt
  2. Ziemba Kazimierz
  3. Ruciński Witold Florian

Polska Jest Najważniejsza

  1. Frydrykiewicz Igor Daniel
  2. Borowiecki Bogusław Jacenty
  3. Michalski Roman Jan

Ruch Palikota

  1. Piątak Andrzej
  2. Prokop - Paczkowska Małgorzata Barbara
  3. Alewras Stelios

Więcej

Okręg 4 – Bydgoszcz

Platforma Obywatelska

  1. Sikorski Radosław
  2. Piotrowska teresa
  3. Olszewski Paweł Bartosz

Prawo i Sprawiedliwość

  1. Kosma Złotowski
  2. Tomasz Latos
  3. Bartosz Kownacki

Sojusz Lewicy Demokratycznej

  1. Bańkowska Anna
  2. Chojnacki Łukasz
  3. Gawron-Fiodorow Krystyna

Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. Kłopotek Eugeniusz
  2. Mes Ewa Monika
  3. Kozłowska Zofia Władysława

Polska Jest Najważniejsza

  1. Andrzej Walkowiak
  2. Marcin Wroński – Inowrocław
  3. Elżbieta Kwiatkowska

Ruch Palikota

  1. Łukasz Krupa
  2. Jacek Olech
  3. Natalia Falkowska-Wierczewska

Więcej

Okręg 31 – Katowice

Platforma Obywatelska

  1. Tomczykiewicz Tomasz
  2. Pietraszewska Danuta
  3. Pierzchała Elżbieta

Prawo i Sprawiedliwość

  1. Wojciech Szarama
  2. Grzegorz Tobiszewski
  3. Maria Nowak

Sojusz Lewicy Demokratycznej

reklama

Narzędzia

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

EurActiv.pl

Portal informacyjny

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »