| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Prawo > Sprawy urzędowe > Wybory > Wybory samorządowe 2010 > Kandydaci do sejmiku województwa mazowieckiego

Kandydaci do sejmiku województwa mazowieckiego

Sejmik województwa to organ stanowiący i kontrolny samorządu województwa. Tworzą go radni, wybierani w wyborach bezpośrednich. Kadencja sejmiku województwa trwa cztery lata, licząc od dnia wyborów. Sejmik województwa zwany jest potocznie: sejmik wojewódzki.

  • Marszałkiewicz Igor,
  • Kuźmiuk Zbigniew Krzysztof,
  • Rejczak Jan,
  • Górska Agnieszka Beata,
  • Mikołajewski Marek Sławomir,
  • Kapusta Antoni,
  • Sobolewski Paweł Krzysztof,
  • Drobek Paweł,
  • Okoń Krystyna Maria,
  • Piwoński Dariusz,
  • Standowicz Artur,
  • Sulowski Wiesław Augustyn,
  • Krawczyk Artur Paweł,
  • Skiba Robert Przemysław.

Zobacz również serwis: Prawnik.pl

  • Łuczycki Andrzej,
  • Ruszczyk Leszek Jan,
  • Zaręba Andrzej Konrad,
  • Włodarczyk Bogusław,
  • Potrząsaj Łukasz,
  • Mastalerek Marek Piotr,
  • Jarzyński Andrzej Stanisław,
  • Kwiecień Dariusz Mieczysław,
  • Mordziński Wiesław,
  • Gruszczyński Wojciech Zdzisław,
  • Sekuła Jan Piotr,
  • Michalska Marta Ewelina,
  • Kutyła Wojciech Bogdan,
  • Białkowska Anna Maria.

Zadaj pytanie: Forum prawników

  • Wiśniewska Lucyna Emilia,
  • Etwert Leon Antoni,
  • Szkoła Tadeusz Stanisław,
  • Byzdra Henryk Sylwester,
  • Stanik Katarzyna Dorota,
  • Berus Barbara,
  • Stępień Marian Piotr,
  • Książek Danuta Maria,
  • Celi Stanisław Adam,
  • Żak Tadeusz Julian,
  • Nowacka Janina Maria,
  • Karkosa Beata Cecylia,
  • Podlewski Marek Bogusław,
  • Maszkiewicz Zdzisław.

Zobacz: Jak głosować w wyborach samorządowych

  • Pacholczak Bożenna Teresa,
  • Ferensztajn Bogumił,
  • Przybytniak Leszek Janusz,
  • Bartosiewicz Teresa Jadwiga,
  • Gołąbek Zbigniew,
  • Jaroszek-Nowak Ilona Dorota,
  • Piętowski Tadeusz,
  • Madej Sławomir,
  • Fatek Stanisław,
  • Papis Piotr,
  • Penkała Ryszard Józef,
  • Wajs Piotr,
  • Leśniewska Renata Anna,
  • Piątek Dariusz.

Zobacz: Jak wypełnić wniosek o wpis do rejestru wyborców?

  • Rejmer Leszek,
  • Ratuszyńska Marta,
  • Bociarski Józef Antoni,
  • Sitarek Jolanta,
  • Dziedzic Jakub Mateusz,
  • Rożniatowski Marek Jan,
  • Bąk Rajmund Paweł,
  • Gąsior Stanisław,
  • Rabenda Jarosław Grzegorz,
  • Ośko Andrzej,
  • Rusiecki Stanisław,
  • Pawlak Artur Mikołaj,
  • Korcz Zbigniew Grzegorz.

Zobacz: Kalendarium wyborcze

  • Pyrgiel Arnold Marcin,
  • Rojek Marzena,
  • Chojnacki Marek,
  • Kowalczyk Krystyna,
  • Kozłowski Janusz Stanisław,
  • Pastuszka Barbara Dorota,
  • Rojek Zygmunt,
  • Michalak Anna Izabella,
  • Grudziecki Eugeniusz,
  • Kosielewski Przemysław Narcyz,
  • Niedzielski Janusz Grzegorz,
  • Kania Rafał Tadeusz,
  • Lis Tomasz.

Zobacz: Czynne prawo wyborcze

  • Anusik Andrzej,
  • Radom Magdalena,
  • Hajel Marek Maciej,
  • Wyszomierski Bartosz,
  • Paszkin Stanisława,
  • Obłąkowska Ilona Klaudia,
  • Kowalczyk Artur Marek.
  • Dąbrowska Małgorzata Karolina,
  • Stawecka Kinga Katarzyna,
  • Górska Katarzyna,
  • Skibniewska Katarzyna Monika,
  • Zając Krzysztof Jan,
  • Zembrzuska Barbara,
  • Janiszewski Konrad.

Zobacz: Bierne prawo wyborcze

  • Kozieł Monika Maria,
  • Jabłoński Jarosław Marek,
  • Łyżwa Edyta,
  • Malicka Wioleta Anna,
  • Lurzyńska Magdalena Milena.
  • Socha Bogdan,
  • Kwaśniewska Jolanta,
  • Mostek Janusz Leszek,
  • Wangryn Magdalena Sylwia,
  • Feruś Marcin Paweł,
  • Pajek Waldemar Witold,
  • Korzeń Tomasz,
  • Jamka Jan Konstanty,
  • Nowicki Artur.

Zobacz: Kto może głosować przez pełnomocnika

  • Jagodziński Krzysztof,
  • Motyka Marek Leszek,
  • Kęska Remigiusz,
  • Słaba-Otłowska Agnieszka,
  • Grabarczyk Grzegorz Jarosław,
  • Jagodziński Mateusz Konrad,
  • Kilianek Jakub Ryszard.
  • Mazur Piotr Stanisław,
  • Fadecka Galicz Hanna Bożena,
  • Popis Marian,
  • Wiśniewska Magdalena Maria,
  • Chojecki Andrzej,
  • Tuszyński Dariusz,
  • Prokopek Andrzej Tadeusz,
  • Matysiak Waldemar Józef,
  • Tatak Jacek Jan,
  • Dąbrowski Kazimierz Józef,
  • Małek Jarosław Stanisław,
  • Gnyś Dariusz,
  • Kopeć-Fila Agnieszka,
  • Mazur Robert.

Zobacz: Zgłaszanie kandydatów na radnych

  • Dąbrowski Andrzej Stefan,
  • Klepacz Bogumiła,
  • Glapiak Wanda Ewa,
  • Gruszka Jan Edmund,
  • Czyżkowska-Staniewska Teresa Maria,
  • Kozłowska Ewa Kinga.
  • Matuszewska Katarzyna Zofia,
  • Wójcik Ryszard,
  • Karłowicz Marcin Jacek,
  • Koncki Mariusz Janusz,
  • Szewczyk Wojciech Adam.

Zobacz: Kiedy odbędą się wybory samorządowe?

  • Ziętek Marian,
  • Frądczyk Marian,
  • Deja Maciej,
  • Wasiłek Stanisław Zdzisław,
  • Rutkowski Mariusz Jacek.
  • Kojło Stefan,
  • Pataląg Bartłomiej Paweł,
  • Karbownik Artur Rafał,
  • Łasek Katarzyna,
  • Boguta Joanna,
  • Młynarczuk Adam,
  • Żebrowska Jadwiga.
  • Krzętowska Krystyna Teresa,
  • Motyka Alfreda,
  • Krawczyk Ryszard Leszek,
  • Gadziński Arkadiusz,
  • Giza Antoni,
  • Wujkowski Grzegorz Wiesław.

Zobacz również serwis: Wybory

  • Rajca Dominik Adam,
  • Koniarczyk Kamil Sebastian,
  • Krzyżanowska-Gajda Irena,
  • Bieniek Jolanta Małgorzata,
  • Walkiewicz Romuald,
  • Dużyja Agnieszka,
  • Grabowski Aleksander Cezary,
  • Marchewka Tomasz Jacek.
reklama

Narzędzia

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Wiktor Sarota

InFakt

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »