Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

5 wskazówek jak wybrać lekarza do przeszczepu włosów w Turcji

  • Artykuł sponsorowany
gabinet
fot. materiały prasowe

1. Doświadczenie

Lekarz musi mieć wystarczające doświadczenie (nie mniej niż 5 lat) w przeszczepianiu włosów. Bez takiego doświadczenia lekarz nie może samodzielnie wykonywać tej procedury, a jedynie pomagać przy niej. Zabieg przeszczepu włosów jest niezwykle precyzyjny i wymaga odpowiedniego doświadczenia.

Oto, na co należy zwrócić uwagę:

  • Liczba lat praktyki w przeszczepianiu włosów.
  • W tym przypadku działa zasada: im więcej, tym lepiej. Im więcej czasu lekarz spędza na praktykowaniu, tym lepiej zna niuanse i szczegóły procedury medycznej. Dzięki dużej liczbie lat doświadczenia, lekarz dokładnie wie, co i jak należy zrobić w konkretnym przypadku pacjenta, by osiągnąć jak najbardziej satysfakcjonujący efekt.
  • Liczba przeprowadzonych operacji.
  • W tym przypadku działa ta sama zasada. Lekarz, który wykonuje dużą liczbę operacji, prawdopodobnie ma duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje. Opanował swoją sztukę na wszystkich typach włosów, skórach głowy, rozwiązywał setki nietypowych problemów i w rezultacie zdobył odpowiednie doświadczenie, by z największym prawdopodobieństwem zapewnić pacjentowi pożądany wynik.

2. Opanowanie nowoczesnych technik transplantacji włosów

Używanie nowoczesnych technologii i metod: lekarz musi korzystać z nowoczesnych technologii i metod, takich jak bezszwowa transplantacja włosów (która nie pozostawia blizn), bezpośrednia transplantacja włosów (z odsetkiem przeżywalności na poziomie 98%), zastosowanie szafirowych ostrzy, a także z pełnej gamy narzędzi i urządzeń pomocniczych dla osiągnięcia najlepszego wyniku.

3. Klinika i zespół

Dobry zespół kliniki zajmującej się przeszczepami włosów oferuje pełen zakres usług od konsultacji i przygotowań przedoperacyjnych po roczne wsparcie pooperacyjne i osiągnięcie wcześniej ustalonego wyniku. Oczywiście cała komunikacja powinna odbywać się w języku polskim.

lekarz

lekarz

 

fot. materiały prasowe

4. Nienaganna reputacja lekarza i kliniki

Przed wyborem lekarza warto sprawdzić jego reputację i przeczytać opinie poprzednich pacjentów. Szanujący się lekarz i klinika prowadzą profile w mediach społecznościowych (Instagram, Facebook, YouTube), a na ich stronie internetowej można znaleźć wiele przykładów przed i po przeszczepie włosów, w tym zdjęcia i filmy.

Dla ścisłości, chcielibyśmy opowiedzieć o doktorze Levencie Acarze i jego Klinice Cosmedica. Lekarz ten jest jednym z najbardziej poszukiwanych specjalistów w dziedzinie przeszczepu włosów, ma wieloletnie doświadczenie (ponad 15 lat) i ponad 20 000 udanych operacji od 2007 roku.

5. Edukacja, kwalifikacje, certyfikacja

Doktor przeszczepu włosów musi być wykwalifikowany i posiadać wszystkie niezbędne licencje oraz certyfikaty.

Wymagane jest posiadanie: dyplomu potwierdzającego wykształcenie medyczne, licencji na świadczenie usług przeszczepu włosów w Turcji; certyfikatu ukończenia szkolenia z procedury przeszczepu włosów w placówce medycznej; certyfikacji od organizacji specjalizujących się w przeszczepie włosów, takich jak TSHRS, ISHRS.

przeszczep włosów

przeszczep włosów

 

fot. materiały prasowe

Ile kosztuje przeszczep włosów w Turcji

Przeszczep włosów cena Turcja.

Ile kosztuje przeszczep włosów w Turcji? Koszt przeszczepu włosów w Klinice Cosmedica zaczyna się od 2300 euro za pakiet "all inclusive". Aby dowiedzieć się więcej o procedurze przeszczepu włosów w Turcji, pobycie w Stambule oraz co jest zawarte w pakiecie, należy kliknąć link Przeszczep włosów w Turcji cena. Jeśli dotyczy się problem wypadających włosów, nie czekaj i skontaktuj się z Kliniką Cosmedica.

Źródło: Artykuł sponsorowany

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
QR Code
Infor.pl
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Pracownicy pokolenia Z są postrachem pracodawców, a czego boją się zetki?

Pracownicy pokolenia Z są postrachem pracodawców, HR-owców i rekruterów. A czego boją się zetki? Czy pokolenie Z jest przygotowane do wejścia na rynek pracy?

Renta wdowia: wypłaty od 1 lipca 2025 r. Najpierw 15% drugiego świadczenia przez półtora roku. Są konkrety i stanowisko Rady Ministrów korygujące projekt obywatelski

Na posiedzeniu 23 lipca 2024 r. Rada Ministrów przyjęła kierunkowo stanowisko wobec obywatelskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych oraz niektórych innych ustaw w celu wprowadzenia renty wdowiej (druk sejmowy nr 32), przedłożone przez Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Składka zdrowotna 2025 i kredyt naStart. D.Tusk: muszę teraz pilnować każdego projektu. Czy koalicja dojdzie do porozumienia?

Koalicja rządowa powinna przedstawić wspólne propozycje dotyczące preferencyjnego kredytu mieszkaniowego oraz składki zdrowotnej - wyraził nadzieję premier Donald Tusk na konferencji prasowej 23 lipca 2024 r. Zdaniem premiera uda się opracować dobre projekty, które zostaną przyjęte przez Sejm.

Pilne: nowa renta wdowia. Będzie poparta przez rząd, ale obywatelski projekt ustawy wymaga uzupełnień, jakich

Rząd na wtorkowym - 23 lipca br. posiedzeniu Rady Ministrów, przyjął kierunkowo stanowisko wobec obywatelskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych oraz niektórych innych ustaw w celu wprowadzenia renty wdowiej.

Rządowi brakuje pieniędzy na służby: Policję, SG, PSP i SOP. Co z programem modernizacyjnym?

Cały czas mamy sytuację niepełnego pokrycia w budżecie wydatków na służby (chodzi o Policję, Straż Graniczną, Państwową Straż Pożarną i Służbę Ochrony Państwa) - poinformował 23 lipca 2024 r. podczas sejmowej Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych wiceszef MSWiA Czesław Mroczek. Dodał, że w najbliższym czasie przedstawione zostaną propozycje na kolejne lata.

Świadczenia dla osób niepełnosprawnych 2024 i 2025 r. Jak wystąpić, wysokość, terminy

Poniżej znajduje się zbiór świadczeń dla osób niepełnosprawnych wraz z informacjami o tym, jakie warunki należy spełniać by ubiegać się o konkretne świadczenia, jak o nie wystąpić, a także o ich wysokości.

MRPiPS: Rząd poprze projekt ustawy dotyczącej renty wdowiej. W czwartek będzie drugie czytanie w Sejmie

Rząd poprze obywatelski projekt ustawy w sprawie renty wdowiej - poinformowała Agnieszka Dziemianowicz-Bąk, minister rodziny, pracy i polityki społecznej. W czwartek, 25 lipca, Sejm przeprowadzi drugie czytanie projektu.

Zabezpieczenie dowodu to ważny środek w sądzie. Kto może z niego skorzystać i jak napisać wniosek?

Zabezpieczenie dowodu w postępowaniu cywilnym jest prewencyjnym środkiem prawnym, uregulowanym w art. 310 – 315 Kodeksu postępowania cywilnego, który ma na celu umożliwienie wykazania określonych faktów w przypadku zniszczenia lub utraty dowodu. Zasadniczo, zabezpieczenie dowodu pozwala na zachowanie materiału dowodowego na potrzeby przyszłego postępowania.

Zasiłek opiekuńczy 2024 i 2025 r. Dla kogo, jak wystąpić, wysokość

Zasiłek opiekuńczy 2024 i 2025 r. Wypłacany jest w przypadku konieczności osobistego sprawowania opieki nad członkiem rodziny. Sprawdź, kto może z niego skorzystać, jak wystąpić o zasiłek opiekuńczy, jaka jest jego wysokość, a także przez jaki czas można pobierać zasiłek opiekuńczy. 

Laptopy dla nauczycieli nieczynnych zawodowo i na urlopach dla poratowania zdrowia? ZNP monitoruje sprawę. Co już wiadomo?

Laptopy dla nauczycieli nieczynnych zawodowo i na urlopach dla poratowania zdrowia? ZNP monitoruje sprawę. Na razie wiadomo, że ok. 172 mln zł zostaną przeznaczone w ramach KPO na zakup komputerów przenośnych dla nauczycieli klas I-III.