REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

świadczenie dobry start (300 zł na wyprawkę szkolną)

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail

Wnioski o 300+ tylko do końca listopada

Tylko do 30 listopada 2023 r. jest czas na złożenie wniosku o świadczenie 300+ w ramach programu "Dobry Start". Jeśli złożysz wniosek do końca listopada prawdopodobnie wsparcie finansowe trafi na konto w ciągu 2 miesięcy od złożenia wniosku.

Ostatnie dni na wnioskowanie o wyprawkę szkolną "Dobry start". Dla kogo 300 zł?

Dobry start. Tylko do końca listopada można składać wnioski o wyprawkę szkolną. Kto może złożyć? W jaki sposób to zrobić? Jak sprawdzić, czy wniosek został już wysłany?

Wnioski o wyprawkę szkolną (300 plus) tylko do 30 listopada. Potem można złożyć wniosek tylko w jednym przypadku

ZUS przypomina, że tylko do 30 listopada jest czas na wysłanie wniosku o 300 plus z programu „Dobry Start”. Po tym terminie można wysłać wniosek tylko w jednym przypadku.

Wniosek o 300 zł plus dla dziecka tylko do końca listopada 2023 r.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wypłacił do tej pory ponad 1,2 mld zł na wyprawkę szkolną w ramach programu "Dobry start". Wypłaty objęły dotąd ok. 4 mln dzieci. Przygotowywane są kolejne przelewy. Termin składania wniosków upływa 30 listopada.

REKLAMA

Wniosek o 300 zł na wyprawkę szkolną - do kiedy? ZUS przypomina

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wypłacił do tej pory ponad 1,2 mld zł na wyprawkę szkolną w ramach programu "Dobry start" (tzw. 300 plus). Wypłaty objęły dotąd ok. 4 mln dzieci. Przygotowywane są kolejne przelewy. Termin składania wniosków upływa 30 listopada.

Komunikat ZUS o 300 zł na wyprawkę szkolną

ZUS: na wyprawkę szkolną z programu "Dobry start" przelano już ponad pół miliarda złotych.

Jak zwiększyć wyprawkę szkolną z 300 zł do 400 zł?

Rządowy Program "Dobry start" przewiduje świadczenie 300 zł na pokrycie kosztów szkolnej wyprawki. Do tego można dołożyć kolejne 100 zł.

400 zł od rządu dla rodziców na nowy rok szkolny. Na co można wydać te pieniądze? Ile kosztuje wyprawka w 2023 r.?

Rodzice mogą otrzymać do 400 zł na pokrycie kosztów wyprawki. Tak jak w poprzednich latach rząd nie kontroluje na co pójdą te pieniądze. Ale jest drogo przez inflację.

REKLAMA

400 zł na wyprawkę szkolną. Wniosek trzeba złożyć do 31 października 2023 r.

Uczeń na wyprawkę w roku szkolnym 2023/2024 może otrzymać łączną kwotę 400 zł. Jak to zrobić? Sprawdź jakie są termin złożenia wniosków.

Dobry Start już 24 lipca 2023 r. na Twoim koncie!

Ruszyły wypłaty 300 zł dla uczniów z programu Dobry Start. Wypełniłeś już wniosek? Jeśli tak pieniądze będą za chwilę na Twoim koncie.

Wnioski o 300 plus. Jaki błąd często popełniają rodzice?

W całym kraju wpłynęły  już 885 327 wnioski o świadczenie 300 plus. Co jest ważne przy wypełnianiu wniosku o szkolną wyprawkę?

Wniosek o szkolną wyprawkę również w aplikacji mZUS

Od 1 lipca ZUS będzie przyjmował wnioski o szkolną wyprawkę. O wsparcie można ubiegać się na kilka sposobów. Jak zawnioskować o świadczenie za pomocą aplikacji mZUS?

Dobry start na rok szkolny 2023/2024. Kiedy składać wnioski? Co z zerówką?

W lipcu ruszy nabór wniosków o świadczenie w ramach programu „Dobry start” na rok szkolny 2023/24. O jakich terminach warto pamiętać? Czy 300 zł na wyprawkę przysługuje również na dziecko w zerówce? 

ZUS: ostatni moment na wniosek o wyprawkę szkolną "Dobry start"[300 plus]

Środa 30 listopada to ostatni dzień na złożenie wniosku o wyprawkę szkolną w ramach programu "Dobry start". Od 14 listopada tego roku można to zrobić także za pomocą aplikacji mobilnej mZUS - przypomina w poniedziałek Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Ostatnie 6 dni na złożenie wniosku o 300+

Spóźnialskim zostało zaledwie sześć dni na wysłanie do ZUS wniosku o 300+. Mogą to zrobić o dowolnej porze dnia i nocy korzystając z aplikacji mZUS.

Aplikacja mZUS - 400 wniosków w trzy dni

Trzy dni wystarczyły klientom ZUS na złożenie 400 wniosków przez aplikację mZUS. Jeśli ktoś nie złożył jeszcze wniosku o Dobry Start to do końca listopada może to zrobić właśnie przez darmową aplikację.

Wniosek o 300+ tylko do 30 listopada

Rodzice, bądź opiekunowie uczących się dzieci, którzy chcą otrzymać pieniądze refundujące wyprawkę do szkoły w ramach programu „Dobry Start”, potocznie nazywanym 300+, mogą złożyć wniosek już tylko do 30 listopada 2022. Jak go przesłać, bądź jak skorygować dostarczony z błędami?

Prawie wszyscy rodzice złożyli już wnioski o 300 plus

Wnioski o wypłatę z programu "Dobry start" złożono już w całej Polsce dla ponad 4,6 mln dzieci. To oznacza, że prawie 100 proc. uprawnionych złożyło już wniosek – zapewnia Kowalska-Matis, Regionalny Rzecznik Prasowy ZUS Województwa Dolnośląskiego.

Terminy wypłat 300 plus w ramach wyprawki szkolnej

W ramach programu Dobry Start możesz otrzymać wyprawkę szkolną dla dziecka w wysokości 300 zł. Termin wypłaty świadczenia zależy od czasu złożenia wniosku.

300 zł na wyprawkę - do kiedy wniosek?

Do kiedy można złożyć wniosek o wyprawkę szkolną w ramach programu "Dobry start"? Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina o terminie i zasadach.

„Dobry start” - czy kwota świadczenia wzrośnie?

Czy świadczenie przyznawane w ramach programu „Dobry start” zostanie zwaloryzowane? Odpowiedzi udzieliło Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej zapytane o to w jednej z interpelacji poselskich.

PUE ZUS

PUE ZUS umożliwia skorzystanie drogą elektroniczną z usług świadczonych klientom przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Wnioski o "Dobry start" do końca listopada 2022 r.

Trwa przyjmowanie wniosków o świadczenia w ramach programu "Dobry start". Rodzice mają czas do końca listopada 2022 r. Ile świadczeń już wypłacono?

500 plus bez waloryzacji

"Na ten moment nie przewidujemy waloryzacji świadczenia 500 plus, wspieramy rodziny przez nowe programy" – powiedziała w piątek szefowa MRiPS Marlena Maląg

Wniosek o „rodzinne” w 2022 r. – do kiedy najlepiej złożyć?

Wniosek o zasiłek rodzinny najlepiej złożyć do końca sierpnia 2022 r. Dlaczego? O jakie jeszcze świadczenia warto zawnioskować w tym miesiącu?

Wypłata 300 plus we wrześniu? Złóż wniosek w sierpniu

"Rok szkolny za pasem a z nim wiążą się wydatki. Jeśli rodzice chcą mieć na nie dodatkowe 300 zł jeszcze we wrześniu – muszą złożyć wniosek już teraz "– zachęca Iwona Kowalska-Matis regionalny rzecznik prasowy ZUS na Dolnym Śląsku.

Wnioski o "Dobry start" złożono już dla ponad 3,7 mln dzieci

Wnioski o świadczenie z programu "Dobry start" złożono już dla ponad 3 mln 744 tys. dzieci – poinformowało w czwartek Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej. Resort przypomniał, że złożenie wniosku do końca sierpnia gwarantuje wypłatę świadczenia nie później niż do 30 września.

300 plus a zerówka - jakie zasady w 2022 r.?

Czy w 2022 r. świadczenie dobry start, czyli tzw. 300 plus przysługuje na dziecko w zerówce? Jakie są obowiązujące przepisy?

Wniosek o 300+ warto złożyć do końca sierpnia 2022 r.

Trwa składanie wniosków o świadczenie dobry start, często nazywane też 300+. Co daje zawnioskowanie o wsparcie do końca sierpnia 2022 r.?

Dobry start 2022 - rusza wypłata szkolnej wyprawki

W poniedziałek 18 lipca 2022 r. rusza wypłata wyprawki szkolnej z programu "Dobry start". Jak informuje ZUS, złożono już ponad 1,4 mln wniosków.

300 plus w 2022 r. - kiedy wypłata?

Kiedy rodzic otrzyma wparcie w ramach programu "Dobry start"? Wnioski o wypłatę "300 plus" na rok szkolny 2022/2023 można składać do 30 listopada 2022 r.

Wnioski o 300 plus – wpłynęło ich blisko 632 tys. w 5 dni

Wnioski o 300 plus w całym kraju złożone od 1 do 5 lipca objęły blisko 875 tys. dzieci. Na samym Dolnym Śląsku wpłynęło ich aż 50 tys.

Dobry start 2022/2023 w pytaniach i odpowiedziach

Kto może złożyć wniosek o świadczenie dobry start? Kiedy otrzymam wsparcie? Czy od świadczenia dobry start jest odprowadzany podatek? Prezentujemy pytania i odpowiedzi przygotowane przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej.

Kiedy składać wniosek o "Dobry Start” w 2022 r.?

Wnioski o "Dobry Start" na nowy okres świadczeniowy będzie można składać od piątku 1 lipca 2022 r. Świadczenie przyznaje ZUS.

Wniosek o "Dobry start" od 1 lipca 2022 r.

Od 1 lipca 2022 r. rodzic będzie mógł złożyć wniosek o "Dobry start". Z danych Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej wynika, iż każdego roku z programu korzysta ok. 4,4 mln dzieci.

Ostatni dzień na złożenie wniosku o świadczenie dobry start

Ostatni dzień na złożenie wniosku o świadczenie dobry start. Do 30 listopada 2021 r. rodzice mogą ubiegać się o wyprawkę.

Ostatni dzwonek na złożenie wniosku o „Dobry start”

Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej przypomina o terminie na złożenie wniosku o o świadczenie z programu „Dobry start”. Nabór trwa tylko do 30 listopada.

Dobry start - do kiedy wniosek o wyprawkę?

Coraz mniej czasu mają rodzice na wysłanie do ZUS wniosku o wypłatę szkolnej wyprawki w ramach programu "Dobry start". Do kiedy należy to zrobić?

300 plus - coraz mniej czasu na złożenie wniosku

Wniosek o wypłatę 300 plus można złożyć wyłącznie drogą elektroniczną. Do kiedy należy dopełnić formalności?

Wnioski o "Dobry start" złożone przez większość uprawnionych

Wnioski o "Dobry start" złożyła już wnioski o "Dobry start". Z danych ZUS wynika, iż rodzice najczęściej wybierali bankowość elektroniczną.

Dobry start - pomoc dla klientów ZUS

W większości rodzice i opiekunowie sami składają wnioski. Kto korzysta z pomocy pracowników ZUS? Jakie pytania zadają klienci?

Dobry start - ZUS przelał prawie 240 mln zł na wyprawki

ZUS przelał prawie 240 mln zł na konta w ramach programu "Dobry start". Świadczenie przyznawane jest bez względu na dochód.

Wniosek o 300 plus przez bank

Wniosek o 300 plus przez bank to jeden ze sposobów, jaki mogą wybrać rodzice, ubiegający się o świadczenie.

300+ do kiedy wniosek o świadczenie na wyprawkę szkolną?

300+ do kiedy można składać wnioski o pieniądze z Programu Dobry Start w 2021 roku? Kiedy wypłata? Kto otrzyma świadczenie?

300 plus dla zerówki w 2021 r.?

Czy świadczenie 300 plus w 2021 r. przysługuje na dziecko uczęszczające do zerówki lub przedszkola? Co ze studentami?

Wniosek o 300+ najczęściej składany za pośrednictwem banku

Wnioski o tzw. 300+ w większości są składane poprzez platformy internetowe banków. Co z rodzicami, którzy nie wiedzą jak wysłać wniosek online?

300 plus w 2021 r. – kiedy wypłata?

300 plus 2021 r. Kiedy wypłata świadczenia dobry start? W jakiej formie zostanie przyznane wsparcie?

300+ w 2021 roku tylko na rachunek bankowy

300+ w 2021 roku można otrzymać wyłącznie na rachunek bankowy. Obsługą programu zajmuje się ZUS. Do kiedy można składać wnioski o świadczenie Dobry Start?

Od 1 lipca 2021 r. można składać wnioski o 300 plus [AUDIO]

Od 1 lipca 2021 r. można już wnioskować o 300 plus, czyli świadczenie z programu "Dobry Start". Od tego roku jest to możliwe tylko w formie elektronicznej.

300+ na wyprawkę - Program Dobry Start w pytaniach i odpowiedziach

300+ na wyprawkę. Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej przygotowało pytania i odpowiedzi dotyczące programu Dobry Start w 2021 r. Kto może złożyć wniosek o świadczenie dobry start? Gdzie i jak złożyć wniosek? Czy świadczenie przysługuje studentom?

REKLAMA