reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Infor.pl > Prawo > Konsument i umowy > Umowy > Samochód > Oświadczenie sprawcy wypadku - WZÓR PISMA

Oświadczenie sprawcy wypadku - WZÓR PISMA

Pobierz bezpłatny wzór pisma. W oświadczeniu sprawca wypadku uznaje swoją winę oraz wskazuje na rozmiar szkód. Służy ono dochodzeniu odszkodowania od ubezpieczyciela sprawcy.

Praktyczny przewodnik po zmianach w VAT. Sprawdź!

OŚWIADCZENIE SPRAWCY KOLIZJI DROGOWEJ


Ja ………………………………, niżej podpisany, zamieszkały w ………………………… /miejscowość/ ……………………. /kod pocztowy/, pod adresem ……………………………………………….. /ulica/ ……………………… /numer domu i mieszkania/, legitymujący się prawem jazdy kat. ………….. o numerze …………………………………….., a także dowodem osobistym, wydanym przez ……………………………………………….. /organ wydający dowód tożsamości/, o numerze …………………………………….., oświadczam co następuje.


W dniu …………………………. /data/, około godz. …………………….. /godzina zdarzenia/, w miejscowości ………………………………….., kierując samochodem marki ………………………………………….., o numerze rejestracyjnym ……………………………………., którego posiadaczem jest …………………………………………………………………………………………………………  (ubezpieczony w zakresie obowiązkowego ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych w …………………………………………………………………………………………………………………………………………. /nazwa zakładu ubezpieczeń/ , nr polisy ………………………………, ważnej od …………………………. do ……………………….) spowodowałem wypadek komunikacyjny.


W wypadku tym uszkodzeniu uległ pojazd marki …………………………………………, nr rejestracyjny ………………………………………., którym kierował

……………………………………………………………………………………….

Uszkodzony pojazd stanowi własność …………………………………………………………………………………………………………………………………..


Do niniejszego oświadczenia dołączony jest protokół opisujący okoliczności zdarzenia, jak również uszkodzenia wynikłe z wypadku, a także wskazujący świadków.


………………………………………………………
data i czytelny podpis                  

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Narzędzia

reklama
reklama

POLECANE

reklama

KORONAWIRUS TWOJE PRAWA

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Robert Nogacki

radca prawny

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama