| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Infor.pl > Prawo > Konsument i umowy > Umowy > Samochód > Oświadczenie sprawcy wypadku - WZÓR PISMA

Oświadczenie sprawcy wypadku - WZÓR PISMA

Pobierz bezpłatny wzór pisma. W oświadczeniu sprawca wypadku uznaje swoją winę oraz wskazuje na rozmiar szkód. Służy ono dochodzeniu odszkodowania od ubezpieczyciela sprawcy.

Praktyczny przewodnik po zmianach w VAT. Sprawdź!

OŚWIADCZENIE SPRAWCY KOLIZJI DROGOWEJ


Ja ………………………………, niżej podpisany, zamieszkały w ………………………… /miejscowość/ ……………………. /kod pocztowy/, pod adresem ……………………………………………….. /ulica/ ……………………… /numer domu i mieszkania/, legitymujący się prawem jazdy kat. ………….. o numerze …………………………………….., a także dowodem osobistym, wydanym przez ……………………………………………….. /organ wydający dowód tożsamości/, o numerze …………………………………….., oświadczam co następuje.


W dniu …………………………. /data/, około godz. …………………….. /godzina zdarzenia/, w miejscowości ………………………………….., kierując samochodem marki ………………………………………….., o numerze rejestracyjnym ……………………………………., którego posiadaczem jest …………………………………………………………………………………………………………  (ubezpieczony w zakresie obowiązkowego ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych w …………………………………………………………………………………………………………………………………………. /nazwa zakładu ubezpieczeń/ , nr polisy ………………………………, ważnej od …………………………. do ……………………….) spowodowałem wypadek komunikacyjny.


W wypadku tym uszkodzeniu uległ pojazd marki …………………………………………, nr rejestracyjny ………………………………………., którym kierował

……………………………………………………………………………………….

Uszkodzony pojazd stanowi własność …………………………………………………………………………………………………………………………………..


Do niniejszego oświadczenia dołączony jest protokół opisujący okoliczności zdarzenia, jak również uszkodzenia wynikłe z wypadku, a także wskazujący świadków.


………………………………………………………
data i czytelny podpis                  

Czytaj także

Narzędzia

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Bartłomiej Ślawski

Country Manager VMware w Polsce

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »