Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Konferencja

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail

Doroczna Konferencja IIA Polska „Czy leci z nami audytor? Perspektywy rozwoju audytu – audyt w 2030 roku.”

Konferencja Doroczna IIA Polska to jedyne takie wydarzenie w roku, w trakcie którego wskazywane są najnowsze trendy oraz rozwiązania dotyczące audytu wewnętrznego, cyberbezpieczeństwa oraz zarządzania.

II Ogólnopolska Konferencja „Fałszywi autorzy, fałszywe recenzje, porwane czasopisma. ChatGPT”

II Ogólnopolska Konferencja z cyklu „Nowe kierunki i wyzwania w prawniczej komunikacji naukowej” pt. Fałszywi autorzy, fałszywe recenzje, "porwane" czasopisma. ChatGPT. odbędzie się 24 maja 2023 r. w godz. 10:00-15:45 w formie zdalnej.

Fundacja rodzinna w praktyce. Skuteczne zarządzanie majątkiem vs dziedziczenie i sukcesja

„Fundacja rodzinna w praktyce. Skuteczne zarządzanie majątkiem vs dziedziczenie i sukcesja” to pierwsze spotkanie w ramach cyklu wydarzeń dla firm rodzinnych. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy właścicieli i zarządzających firmami rodzinnymi, sukcesorów, managerów i pracowników firm rodzinnych oraz ekspertów prawa – wszystkich zainteresowanych biznesem rodzinnym, zabezpieczeniem majątku oraz relacjami pomiędzy członkami rodziny oraz interesariuszami.

Konferencja „Sukcesja a najnowsze rozwiązania prawne – Fundacja rodzinna”

Firmy rodzinne mierzą się nie tylko z podejmowaniem decyzji biznesowych, ale również relacjami rodzinnymi, co wiąże się z kwestiami takimi jak sukcesja, ciągłość funkcjonowania firmy i budowanie relacji pomiędzy członkami rodziny oraz interesariuszami.

Konferencja "Nowoczesne nawierzchnie drogowe" - Recykling w konstrukcjach nawierzchni drogowych

Instytut Badawczy Dróg i Mostów serdecznie zaprasza na międzynarodową konferencję "Nowoczesne nawierzchnie drogowe" - Recykling w konstrukcjach nawierzchni drogowych, która odbędzie się 18 października 2023 r. w Warszawie.

Konferencja „Efektywne zarządzanie organizacją przy wsparciu audytu wewnętrznego”

Bezpłatna konferencja naukowa „Efektywne zarządzanie organizacją przy wsparciu audytu wewnętrznego” odbędzie się 21 kwietnia 2023 r. w Olsztynie. 

Konferencja pod patronatem infor.pl. Firma bez ryzyka. Zagraniczne narzędzia budowania bezpiecznego biznesu

Firma bez ryzyka. Zagraniczne narzędzia budowania bezpiecznego biznesu. Szwajcaria, Lichtestein, Wielka Brytania i Cypr. Termin: 29 marca 2023 r. we Wrocławiu.

"Dotacje na innowacje - nowe możliwości i dobre praktyki” - konferencja 14 lutego 2023 r.

W imieniu LPW Consulting mamy przyjemność zaprosić na śniadanie biznesowe połączone z wyjątkową konferencją pt. "Dotacje na innowacje - nowe możliwości i dobre praktyki”. Portal infor.pl jest patronem medialnym tej konferencji.

„Ochrona Danych Osobowych – Zaskarżanie decyzji Prezesa UODO”. Konferencja online 26 stycznia 2023 r.

W dniu Inspektorów Ochrony Danych (26 stycznia 2023 r.) odbędzie się Konferencja Rzeczowo o Prawie „Ochrona Danych Osobowych – Zaskarżanie decyzji Prezesa UODO” zorganizowana przez Kancelarię Radców Prawnych – Lubasz i Wspólnicy. Wydarzenie obejmie część wykładową i panel dyskusyjny, w których udział wezmą uznani eksperci z dziedziny ochrony danych osobowych. Konferencja będzie miała miejsce w przestrzeni online, a udział w niej ma charakter otwarty i bezpłatny. Portal infor.pl objął patronat medialny nad tą Konferencją.

Patronat Infor.pl: Konferencja „Atom dla samorządu” [13 września 2022 r. Muzeum Śląskie w Katowicach]

Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia zaprasza do udziału w konferencji „Atom dla samorządu”, która odbędzie się we wtorek 13 września w nowoczesnych przestrzeniach Muzeum Śląskiego w Katowicach oraz online. Szczegóły na stronie: https://metropolia-energia.pl/

Konferencja: Atom dla samorządu. Energetyka jądrowa szansą dla transformacji energetycznej Śląska i Zagłębia [13 września 2022 r.]

Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia zaprasza do udziału w konferencji:

Transformacja klimatyczno-energetyczna przy współudziale PPP

Eksperci tegorocznego Forum Liderów PPP zgodnie przyznali, że samorządy będą musiały znaleźć własne ścieżki dla osiągnięcia efektywności klimatyczno-energetycznej.

Bezpieczeństwo energetyczne tematem przewodnim Forum Liderów PPP

Potencjał wykorzystania modelu partnerstwa publiczno-prywatnego w inwestycjach dotyczących transformacji klimatyczno – energetycznej miast i regionów, będzie tematem siódmej edycji Forum Liderów PPP. To pierwsze w Polsce wydarzenie dotyczące takiej problematyki!

XV Ogólnopolska Konferencja Prawa Podatkowego Online

Już̇ po raz piętnasty Konferencja stworzy pasjonatom prawa podatkowego możliwość́ poszerzenia wiedzy, a ekspertom i praktykom płaszczyznę̨ do wymiany poglądów i doświadczeń́.

Konferencja Prawa Podatkowego "(Nie)bezpieczne podatki"

Już po raz czwarty mamy zaszczyt zaprosić Państwa na kolejną edycję Ogólnopolskiej Konferencji Prawa Podatkowego "(Nie)bezpieczne podatki", która odbędzie się w dniu 12 stycznia 2022 roku.

Wideokonferencje w świetle nowych wytycznych UODO

Kwestie dotyczące ochrony danych osobowych w kontekście wideokonferencji nie są wprost regulowane przepisami ogólnego rozporządzenia RODO. Ważne jest zatem przyjęcie pewnych standardów. Wytyczne z zakresu ochrony danych osobowych w kontekście prowadzenia wideokonferencji opublikował Urząd Ochrony Danych Osobowych (UODO). Na co powinniśmy zwrócić uwagę?

Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Postępowanie odrębne w sprawach gospodarczych”

W dniu 27 listopada 2019 roku, na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Postępowanie odrębne w sprawach gospodarczych”, organizowana przez Koło Naukowe Prawa Handlowego działające przy UKSW. Portal Infor.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Bezpłatne konferencje dla pracodawców: "Model wsparcia osób z niepełnosprawnością w środowisku pracy"

PFRON zaprasza pracodawców na bezpłatne konferencje: ""Model wsparcia osób z niepełnosprawnością w środowisku pracy"", które odbędą się w dniach 14-16 października 2019 r. w Poznaniu, Zielonej Górze i Szczecinie.

IX Law Summit - 12 września 2019 r. w Warszawie

Zapraszamy do dyskusji z ekspertami na temat marketingu i sprzedaży usług prawniczych oraz nowych technologii usprawniających funkcjonowanie kancelarii prawniczej, podczas konferencji: IX LAW SUMMIT - 12 września 2019 r. w Warszawie. Portal Infor.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Ogólnopolska Konferencja Naukowa “Dylematy i perspektywy demokracji”

Koło Naukowe Komparatystyki Prawniczej WPiA UW ma zaszczyt zaprosić na Ogólnopolską Konferencję Naukową pod tytułem ,,Perspektywy i dylematy demokracji”, która odbędzie się w terminie 5-6 kwietnia 2019 r. w Sali Balowej w Pałacu Tyszkiewiczów-Potockich przy ul. Krakowskie Przedmieście 32 w Warszawie. Konferencja będzie miała charakter prawniczy i przeznaczona jest dla ekspertów i studentów prawa.

Konferencja Law Summit - debata o przyszłości usług prawniczych

Na konkurencyjnym rynku usług prawniczych zbudowanie trwałych relacji z klientem stanowi nie lada wyzwanie. Klienci w coraz mniejszym stopniu wykazują „przywiązanie do marki”. Zdarza się, że do każdej sprawy, a nawet jej etapów, jak kolejne stadia procesu sądowego, przybierana jest inna kancelaria. Dlatego doradca prawny musi obecnie oferować klientowi szczególną „wartość dodaną”, aby ten do niego wracał i traktował doradcę jako zaufanego powiernika, a nie jedynie dostawcę rutynowej usługi.