| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Prawo > Konsument i umowy > Umowy > Inne umowy > Umowa składu - WZOR UMOWY

Umowa składu - WZOR UMOWY

Przez umowę składu przedsiębiorca składowy zobowiązuje się do przechowania, za wynagrodzeniem, oznaczonych w umowie rzeczy ruchomych. Pobierz bezpłatny wzór umowy.

POBIERZ BEZPŁATNY WZÓR: Umowa składu


UMOWA SKŁADU


zawarta w dniu ....................... r. w ........................., pomiędzy:


1. ......................................... z siedzibą w .................................... przy ul. ...................................., numer KRS ............................, posiadającym zezwolenie Ministra właściwego ds. gospodarki na prowadzenie doku składowego z dnia ..............................................., zwanym dalej Przedsiębiorcą składowym lub Domem składowym, reprezentowanym przez:

...........................................,

...........................................,


oraz


2. ......................................... z siedzibą w .................................... przy ul. ...................................., numer KRS ......................... zwanym dalej Składającym, reprezentowanym przez:

...........................................,

...........................................,


o następującej treści:  


§ 1

Składający oddaje na skład 4000 ton węgla według specyfikacji stanowiącej załącznik nr 1 do niniejszej umowy na okres 3 (trzech) miesięcy od dnia przyjęcia na skład.

§ 2

Wysokość wynagrodzenia Domu składowego wynosi ............... zł (......................................................) i została obliczona na podstawie taryfy składowej, wskazanej w regulaminie Domu składowego. Wynagrodzenie zostanie zapłacone w dniu odbioru składowanych towarów w kasie Domu składowego.

§ 3

Zasady składowania towarów Składającego określa regulamin Domu składowego. Składający oświadcza, że zapoznał się z obowiązującym regulaminem.

§ 4

W chwili przyjęcia towarów, o których mowa w § 1 umowy na skład Dom składowy wyda Składającemu dowód składowy.

§ 5

Dom składowy oświadcza, że towary Składającego zostaną przez okres składowania ubezpieczone od ognia i innych zdarzeń losowych. Suma ubezpieczenia nie może stanowić mniej niż 90% wartości rynkowej składowanych towarów.

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Green Drive

To kampania społeczna realizowana przez Fundację Trans.org (www.trans.org). Głównym celem akcji jest pokazanie firmom transportowym w Europie najlepszych sposobów na zmniejszenie wydatków na paliwo.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od www.infor.pl/prawo
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK