| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Prawo > Konsument i umowy > Umowy > Najem i dzierżawa > Najem lokalu mieszkalnego na czas oznaczony - WZÓR UMOWY

Najem lokalu mieszkalnego na czas oznaczony - WZÓR UMOWY

Przez umowę najmu lokalu mieszkalnego wynajmujący zobowiązuje się oddać najemcy mieszkanie do używania przez czas oznaczony, a najemca zobowiązuje się płacić wynajmującemu umówiony czynsz.

POBIERZ BEZPŁATNY WZÓR


Umowa najmu lokalu mieszkalnego na czas określony


Zawarta w dniu ………………… r. w ……………… pomiędzy:

1) ………………………………, zamieszkałą w ……………………. przy ul. ………………, legitymującą się dowodem osobistym ………………………, zwaną dalej Wynajmującą,

a

2) ………………………………., zamieszkałą w ………………………, ul. …………………, legitymującą się dowodem osobistym …………………………., zwaną dalej Najemcą,

o treści następującej:

§ 1

Wynajmująca oświadcza, że jest właścicielką lokalu mieszkalnego o pow. ……………….mkw., składającego się z ……………….pokoi, przedpokoju, łazienki i kuchni, położonego w ……………….. przy ul. …………………………………..

§ 2

Wynajmująca oddaje Najemcy do używania ww. lokal wraz z wyposażeniem (lista przedmiotów zostaje załączona do niniejszej umowy w formie załącznika).

§ 3

Umowa zostaje zawarta na czas 1 roku.

§ 4

Najemca zobowiązuje się do zapłaty Wynajmującej czynszu najmu w wysokości ………………….. (słownie: ……………) zł miesięcznie. Czynsz będzie płatny z góry w terminie do …………………….. każdego miesiąca.

§ 5

Opłaty za wodę, gaz, c.o. i energię elektryczną pokrywa Najemca.

§ 6

1. Niniejszą umowę najmu można wypowiedzieć tylko w następujących sytuacjach:

  1. …………………………………………………………………..
  2. ……………………………………………………………………

2. Termin wypowiedzenia umowy wynosi ……………………………………………

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Bartosz Struzik

Dyrektor Zarządzający internetowego serwisu pracy MonsterPolska.pl, polskiego oddziału międzynarodowej grupy Monster.com.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »