reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Infor.pl > Prawo > Wiadomości > Konferencja Praca 4.0 „Człowiek – Technologia – Prawo” 19-20 listopada 2018 r.

Konferencja Praca 4.0 „Człowiek – Technologia – Prawo” 19-20 listopada 2018 r.

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu Praca 4.0 „Człowiek – Technologia – Prawo. Idee i rozwiązania”. To już trzecia edycja konferencji o trendach i przyszłości pracy organizowanej przez Konfederację Lewiatan. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Infor.pl.

Praca 4.0

Człowiek – Technologia – Prawo

Idee i rozwiązania

Opis wydarzenia:

Praca 4.0 „Człowiek – Technologia – Prawo. Idee i rozwiązania” to już trzecia edycja konferencji o trendach i przyszłości pracy, organizowanej przez Konfederację Lewiatan. W dniach 19-20 listopada 2018 roku w warszawskim hotelu Sound Garden, uczestnicy będą mogli porozmawiać w gronie decydentów i przedstawicieli administracji i świata nauki oraz praktyków i ekspertów na najbardziej aktualne tematy związane z rynkiem pracy. Konferencja ma nie tylko ułatwić uzyskanie odpowiedzi dotyczących wyzwań dynamicznego rynku pracy, ale być także inspiracją dla nowych, efektywnych działań firm w zakresie HR.

Prelegenci i uczestnicy będą rozmawiać między innymi:

  • o rozwiązaniach wspomagających pozyskiwanie pracowników na coraz bardziej wymagającym rynku pracy oraz nowych instrumentach pozwalających na przyciągnięcie i zatrzymanie najlepszych pracowników;
  • o zmianach w prawie pracy w takich obszarach jak RODO, zatrudnianie cudzoziemców, prowadzenie i przechowywanie dokumentacji czy pracownicze plany kapitałowe;
  • o zwiększaniu atrakcyjności miejsca pracy, podnoszeniu kwalifikacji zgodnie z oczekiwaniami samych kandydatów i potrzebami organizacji, kulturze organizacyjnej oraz nowych technologiach wspomagających niemal każdy obszar związany z zasobami ludzkimi.

Konferencja obejmuje dwa dni spotkań. Pierwszego dnia odbędą się dyskusje panelowe, prelekcje oraz wystąpienia przedstawicieli administracji publicznej. Drugiego dnia odbędą się praktyczne warsztaty z ekspertami, podczas których każdy uczestnik będzie mógł skupić się na najbardziej interesujących go obszarach i tematyce.

Trzecia edycja konferencji Praca 4.0 „Człowiek – Technologia – Prawo. Idee i rozwiązania” to wiedza o nadchodzących zmianach legislacyjnych, praktycznych rozwiązaniach dla działów HR oraz doświadczeniach przedstawicieli środowiska i źródło inspiracji do podejmowania nowych i efektywnych działań.

Program konferencji:

https://www.praca4zero.pl/program

Szczegóły dotyczące wydarzenia:

Termin: 19.11.2018 - 20.11.2018

Dz. tyg.: pon. - wt.

Czas trwania: 2 dni

Miejsce: Hotel Sound Garden Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 18

1 dzień udział bezpłatny

2 dzień (warsztaty) udział płatny

Rejestracja:

Rejestracja dostępna jest na stronie www.praca4zero.pl

Kontakt:

Jakub Gontarek

email: jgontarek@konfederacjalewiatan.pl

tel: (+48 22) 55 99 927   

reklama

Czytaj także

Data publikacji:

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Konferencja Praca 4.0 „Człowiek – Technologia – Prawo. Idee i rozwiązania” 19-20 listopada 2018 r.
Konferencja Praca 4.0 „Człowiek – Technologia – Prawo. Idee i rozwiązania” 19-20 listopada 2018 r.

Czas pracy 2020. Planowanie, rozliczanie i ewidencja59.00 zł
reklama

Narzędzia

reklama
reklama

POLECANE

reklama

KORONAWIRUS TWOJE PRAWA

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Stawski Syty Adwokacka Spółka Partnerska

Specjalista w dziedzinie prawa inwestycji budowlanych, zamówień publicznych, nieruchomości, procesu zarządzania i transakcji nieruchomościami oraz prawa autorskiego

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama