| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Prawo > Sprawy karne > Prawo karne > Policja > 11 listopada 2012 r. w policyjnych statystykach

11 listopada 2012 r. w policyjnych statystykach

Policjanci komendy stołecznej wspierani przez funkcjonariuszy z innych komend wojewódzkich dbali o bezpieczeństwo mieszkańców Warszawy i osób manifestujących w Dzień Niepodległości.

Większość zgromadzeń odbyła się bez poważnych incydentów. Do chuligańskich zamieszek doszło przy ulicy Marszałkowskiej przed rozpoczęciem przejścia uczestników zgromadzenia Marsz Niepodległości. 132 osoby doprowadzono do jednostek Policji.

Policjanci zabezpieczali zarówno przebieg zgromadzeń, jak i inne rejony miasta. Funkcjonariusze dbali, aby nie doszło do bezpośredniej konfrontacji osób z różnych ugrupowań. Większość zgromadzeń przebiegła bez żadnych poważnych incydentów.

Podczas zabezpieczenia zgromadzenia Marsz Niepodległości policjanci zostali zaatakowani na ul. Marszałkowskiej przez grupę kilkudziesięciu osób. W związku z tym marsz rozpoczął się z opóźnieniem. Natychmiast podjęto szybką i zdecydowaną interwencję. Użyto środków przymusu bezpośredniego. Sytuacja została opanowana i uczestnicy zgromadzenia kontynuowali marsz.

Do jednostek policji doprowadzono 132 osoby, w związku z czynną napaścią na policjantów oraz podejrzeniem o popełnienie innych przestępstw i wykroczeń. Do szpitala przewieziono 8 policjantów, którzy odnieśli obrażenia w czasie prowadzonych działań.

Przez cały dzień funkcjonowała policyjna infolinia o utrudnieniach w ruchu drogowym na terenie miasta, w związku z odbywającymi się zgromadzeniami.

Zobacz serwis: Sprawy karne

Źródło: www.policja.pl

reklama

Polecamy artykuły

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Dzień Niepodległości w policyjnych statystykach. /Fot. Fotolia
Dzień Niepodległości w policyjnych statystykach. /Fot. Fotolia

CIT 2018. Komentarz299.00 zł

Narzędzia

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Katarzyna Bielak-Kanigowska

Konsultand/Doradca/Expert, od ponad 15 lat zajmująca się problematyką Zarządzania Zasobami Ludzkimi od strategii HR do polityk rekrutacji, utrzymania, szkoleń i rozwoju, wynagradzania i motywacji aż do zwolnień kontrolowanych i outplacementu. W tych obszarach dostarcza koncepcji biznesowych, narzędzi i procedur prowadzących do poprawy produktywności oraz sprawności działania organizacji. Wiele lat pracowała jako menedżer i konsultant takich międzynarodowych firm doradczych, jak Ernst & Young, Capgemini, Deloitte, BIGRAM, BRAD Consulting. Specjalizuje się w obszarach: - Budowania strategii i narzędzi zarządzania zasobami ludzkimi; - Wartościowania stanowisk pracy oraz projektowania i wdrażania systemów wynagradzania, premiowania i motywacji; - Systemach ocen kompetencji, wartości, postaw i wyników Zarządzania przez Cele kadry menedżerskiej i pracowników firm; - Zarządzania Zmianami Organizacyjnymi, optymalizacji i usprawnień organizacyjnych; - Zwiększania potencjału innowacyjności firm i optymalizacji zatrudnienia; - Programach szkoleń i systemowego rozwoju kadry menedżerskiej; - Wspierania firm w zarządzaniu ryzykami personalnymi w tym przeciwdziałaniu mobbingowi i dyskryminacji.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od www.infor.pl/prawo
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK