ZUS: beneficjenci 500 plus nie powinni jeszcze składać wniosków na kolejny okres

REKLAMA
REKLAMA
500 plus - kiedy złożyć wniosek? Beneficjenci realizowanego przez ZUS programu "Rodzina 500+", którzy już pobierają to świadczenie, nie powinny jeszcze składać wniosków na kolejny okres świadczeniowy. Można będzie to zrobić od 1 lutego tego roku.
Od kiedy przyjmowane są wnioski?
Od 1 lutego 2023 r. ZUS zacznie przyjmować wnioski o świadczenie wychowawcze 500 plus na nowy okres świadczeniowy, który trwa od 1 czerwca 2023 r. do 31 maja 2024 r. Osobie, która złoży prawidłowo wypełniony wniosek do 30 kwietnia 2023 r., ZUS wypłaci świadczenie do 30 czerwca 2023 r.
Treść jest dostępna bezpłatnie,
wystarczy zarejestrować się w serwisie
Załóż konto aby otrzymać dostęp do pełnej bazy artykułów oraz wszystkich narzędzi
Posiadasz już konto? Zaloguj się.REKLAMA
REKLAMA
