reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama

Temat: ograniczenie w przemieszczaniu się

Poniżej prezentujemy wszystkie istotne informacje dotyczące tematu ograniczenie w przemieszczaniu się. Przejrzyj nasze archiwum dotyczące ograniczenie w przemieszczaniu się.

Narodowa kwarantanna - ograniczenia w przemieszczaniu się

Aktualizacja: 05.11.2020

Narodowa kwarantanna może oznaczać ograniczenia w przemieszczaniu się. Mówił o tym rzecznik rządu Piotr Müller. Jak mogłaby wyglądać narodowa kwarantanna? Kiedy mogłaby zostać wprowadzona? »

Czwarty etap „odmrażania” gospodarki - co się zmienia?

Aktualizacja: 03.06.2020

Co się zmienia w związku z wprowadzeniem IV etapu „odmrażania”gospodarki? Jakie obowiązują zasady dotyczące poruszania się? Gdzie jeszcze obowiązują zakazy? »

Kontrola na granicy przedłużona do 12 czerwca 2020 r.

Aktualizacja: 13.05.2020

Kontrola na granicy została przedłużona do 12 czerwca 2020 r. Granicę - tak jak dotychczas - będzie można przekroczyć tylko w wyznaczonych miejscach. »

Znoszenie ograniczeń w związku z koronawirusem - opublikowano rozporządzenie

Aktualizacja: 24.04.2020

W Dzienniku Ustaw opublikowano rozporządzenie dotyczące częściowego znoszenia ograniczeń. Zgodnie z zapowiedziami rządu ograniczenia mają być znoszone w czterech etapach. »

Obowiązek zasłaniania ust i twarzy, przedłużone ograniczenia w przemieszczaniu się

Aktualizacja: 09.04.2020

Obowiązek zasłaniania ust i nosa od 16 kwietnia 2020 r. będzie miała każda osoba na ulicy. Ograniczenia w przemieszczaniu się i limity wiernych w kościołach będą obowiązywały również podczas świąt wielkanocnych. »

Od 1 kwietnia 2020 r. nowe obostrzenia w związku z epidemią koronawirusa

Aktualizacja: 01.04.2020

Od 1 kwietnia 2020 r. obowiązują nowe obostrzenia wprowadzone przez rząd w związku z epidemią koronawirusa. Dotyczą one m.in. liczby klientów w sklepach, na targach i na poczcie. »

Kolejne ograniczenia w handlu i przemieszczaniu się

Aktualizacja: 31.03.2020

Rząd wprowadza kolejne ograniczenia w handlu i przemieszczaniu się. W sklepach spożywczych będą mogły być obecne maksymalnie trzy osoby na jedną kasę, w weekendy mają zostać zamknięte wszystkie sklepy budowlane, wprowadzone będą godziny otwarcia sklepów tylko dla osób starszych. »

Taksówkarz może przewozić więcej niż jedną osobę

Aktualizacja: 26.03.2020

Taksówkarz może przewozić więcej niż jedną osobę - wyjaśnił w środę 25 marca wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Błażej Poboży pytany o sytuację kierowców taksówek w związku z wprowadzonymi przez rząd nowymi obostrzeniami. »

Kontrole na granicach przedłużone do 13 kwietnia - kto może przekroczyć granicę

Aktualizacja: 26.03.2020

- Kontrola graniczna na granicy wewnętrznej (z Niemcami, Litwą, Czechami i Słowacją) będzie przedłużona o kolejne 20 dni – do 13 kwietnia br. Polska utrzyma również duże ograniczenia dotyczące wjazdu cudzoziemców do naszego kraju – poinformował 25 marca 2020 r. minister Mariusz Kamiński. Tak jak dotychczas granicę będzie można przekroczyć tylko w wyznaczonych miejscach. Kontrole będą też nadal prowadzone w portach morskich i na lotniskach. »

Zakaz przemieszczania się w związku z koronawirusem - pytania i odpowiedzi

Aktualizacja: 25.03.2020

Do 11 kwietnia 2020 r. w związku z koronawirusem w Polsce obowiązuje zakaz przemieszczania się poza pewnymi wyjątkami. Czy zatem sklepy spożywcze i apteki będą otwarte? Co ze spacerami i dojazdami do pracy? Prezentujemy przygotowane przez rząd odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w związku z wprowadzonym ograniczeniem. »

reklama
reklama

POLECANE

reklama

KORONAWIRUS TWOJE PRAWA

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Chmielniak Adwokaci Spółka Partnerska Adwokatów i Radców Prawnych

Kancelaria prawna specjalizująca się w sprawach karnych gospodarczych i karnych skarbowych

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama