reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Infor.pl > Prawo > Wiadomości > 5th International Recruitment Congress - 9 kwietnia 2019 r.

5th International Recruitment Congress - 9 kwietnia 2019 r.

Zapraszamy serdecznie na 5th International Recruitment Congress, który odbędzie się już 9 kwietnia 2019 r. w Warszawie. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Infor.pl.

TECHNOLOGIA _CZŁOWIEK _KULTURA to motywy przewodnie 5th International Recruitment Congress, organizowanego przez Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia.

Zapraszamy!

Poznaj Bonifacego i Honoratę – pierwszych polskich wirtualnych specjalistów HR i dowiedz się, jak skuteczniej wykorzystywać dane w procesie rekrutacji. W trakcie Kongresu opowiemy o technologicznych nowinkach, a także o tym, jaka siła drzemie w social mediach.

W epoce nowoczesnych technologii nie można jednak zgubić sedna, czyli człowieka – z jego emocjami, pragnieniami, aspiracjami i marzeniami. Dlatego też druga część Kongresu poświęcona będzie empatii i jej roli w rekrutacji. Czy dzisiejszy rekruter może sobie pozwolić na takie fanaberie?

Ale codzienność to nie tylko empatia człowiek-rekruter… to także potrzeba osiągnięcia zerowej rotacji pracowników. Warto więc zastanowić się jaką metodę rekrutacji wybrać, czy zasada „kija i marchewki” ma dziś jeszcze rację bytu? Za każdym człowiekiem kryje się opowieść i właśnie dlatego część dotyczącą człowieka zamkniemy opowieścią o storytellingu i jego roli w procesie rekrutacji.

W czasie ostatniej części Kongresu będziemy wspólnie szukać odpowiedzi pytania dotyczące różnorodności i coraz większego bogactwa nie tylko kulturowego, ale też generacyjnego. Poznamy nowoczesne podejście do EB i jego rolę w budowaniu kultury organizacyjnej. Nie zabraknie też bijącego rekordy popularności słowa roku, czyli słowa „DZBAN”. Tylko na naszym Kongresie dowiesz się czym jest oparta na tym słowie zasada – jak nie wpaść do „dzbana” pokoleniowego w sytuacji rekrutacji pokolenia Z.

Na koniec przygotowaliśmy dla Was debatę ze znakomitymi gośćmi, do której będziecie mogli się włączyć ze swoimi pytaniami i doświadczeniami.

Szczegóły i program: www.kongresy.saz.org.pl

Bilety: http://kongresy.saz.org.pl/kup-bilet/

5th International Recruitment Congress - 9 kwietnia 2019 r. Warszawa

reklama

Czytaj także

Data publikacji:

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

5th International Recruitment Congress - 9 kwietnia 2019 r. Warszawa
5th International Recruitment Congress - 9 kwietnia 2019 r. Warszawa

Czas pracy 2020. Planowanie, rozliczanie i ewidencja44.25 zł
reklama

Narzędzia

reklama
reklama

POLECANE

reklama

KORONAWIRUS TWOJE PRAWA

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

AYMING POLSKA

Konsulting strategiczny i operacyjny

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama