| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Infor.pl > Prawo > Wiadomości > 5th International Recruitment Congress - 9 kwietnia 2019 r.

5th International Recruitment Congress - 9 kwietnia 2019 r.

Zapraszamy serdecznie na 5th International Recruitment Congress, który odbędzie się już 9 kwietnia 2019 r. w Warszawie. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Infor.pl.

TECHNOLOGIA _CZŁOWIEK _KULTURA to motywy przewodnie 5th International Recruitment Congress, organizowanego przez Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia.

Zapraszamy!

Poznaj Bonifacego i Honoratę – pierwszych polskich wirtualnych specjalistów HR i dowiedz się, jak skuteczniej wykorzystywać dane w procesie rekrutacji. W trakcie Kongresu opowiemy o technologicznych nowinkach, a także o tym, jaka siła drzemie w social mediach.

W epoce nowoczesnych technologii nie można jednak zgubić sedna, czyli człowieka – z jego emocjami, pragnieniami, aspiracjami i marzeniami. Dlatego też druga część Kongresu poświęcona będzie empatii i jej roli w rekrutacji. Czy dzisiejszy rekruter może sobie pozwolić na takie fanaberie?

Ale codzienność to nie tylko empatia człowiek-rekruter… to także potrzeba osiągnięcia zerowej rotacji pracowników. Warto więc zastanowić się jaką metodę rekrutacji wybrać, czy zasada „kija i marchewki” ma dziś jeszcze rację bytu? Za każdym człowiekiem kryje się opowieść i właśnie dlatego część dotyczącą człowieka zamkniemy opowieścią o storytellingu i jego roli w procesie rekrutacji.

W czasie ostatniej części Kongresu będziemy wspólnie szukać odpowiedzi pytania dotyczące różnorodności i coraz większego bogactwa nie tylko kulturowego, ale też generacyjnego. Poznamy nowoczesne podejście do EB i jego rolę w budowaniu kultury organizacyjnej. Nie zabraknie też bijącego rekordy popularności słowa roku, czyli słowa „DZBAN”. Tylko na naszym Kongresie dowiesz się czym jest oparta na tym słowie zasada – jak nie wpaść do „dzbana” pokoleniowego w sytuacji rekrutacji pokolenia Z.

Na koniec przygotowaliśmy dla Was debatę ze znakomitymi gośćmi, do której będziecie mogli się włączyć ze swoimi pytaniami i doświadczeniami.

Szczegóły i program: www.kongresy.saz.org.pl

Bilety: http://kongresy.saz.org.pl/kup-bilet/

5th International Recruitment Congress - 9 kwietnia 2019 r. Warszawa

Czytaj także

Data publikacji:

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

5th International Recruitment Congress - 9 kwietnia 2019 r. Warszawa
5th International Recruitment Congress - 9 kwietnia 2019 r. Warszawa

Potrącenia komornicze i administracyjne z wynagrodzeń69.30 zł

Narzędzia

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Accace Polska

Accace jest jednym z liderów firm doradczo-outsourcingowych, obecną na rynku od 2006 roku. Zatrudniamy ponad 600 profesjonalistów, w tym prawników, doradców podatkowych, księgowych i finansistów oraz specjalistów kadrowo-płacowych. Accace doradza ponad 2 000 klientom w 15 krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »