| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Infor.pl > Prawo > Wiadomości > Szkolenie "Urlopy pracownicze i inne zwolnienia od pracy" - 3.12.2019

Szkolenie "Urlopy pracownicze i inne zwolnienia od pracy" - 3.12.2019

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu "Urlopy pracownicze i inne zwolnienia od pracy", które odbędzie się 3 grudnia 2019 r. w Busko-Zdrój. Trenerem będzie ekspertka portalu Infor.pl Donata Hermann-Marciniak. Patronat medialny nad szkoleniem objął portal Infor.pl.

Urlopy pracownicze i inne zwolnienia od pracy (trener Donata Hermann-Marciniak)

Data: 3 grudnia 2019 r.

Miejsce: Busko-Zdrój

Trener: Specjalistka z zakresu prawa pracy, autorka książki: „Urlopy pracownicze i inne zwolnienia od pracy” oraz „Zatrudnianie i zwalnianie”. Autorka bloga z zakresu prawa pracy „Kadry w pigułce”, autorka kursów online, filmów oraz publikacji z zakresu prawa pracy.

Szkolenie "Urlopy pracownicze i inne zwolnienia od pracy" Busko-Zdrój

Organizator: Wertui.pl

Wertui.pl posiada własny serwis internetowy. Celem Wertui.pl jest poszerzanie horyzontów dla małych i średnich przedsiębiorców, aby mogli bez lęku i spokojnie patrzeć w przyszłość. Wertui.pl wspiera lokalne firmy, dając im narzędzia do prowadzenia skutecznego marketingu internetowego oraz szkolenia z dofinasowaniem nawet do 80%.

Szkolenie: Szkolenie traktuje o urlopach pracowniczych i zwolnieniach od pracy pracowników (w rozumieniu przepisów Kodeksu pracy). W trakcie szkolenia omówione zostają wszystkie rodzaje urlopów przewidzianych w przepisach Kodeksu pracy. Uczestnik szkolenia poznaje również przysługujące mu zwolnienia od pracy przewidziane w rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 15 maja 1996 r. w sprawie sposobu usprawiedliwiania nieobecności w pracy oraz udzielania pracownikom zwolnień od pracy.

Więcej informacji i zapisy na szkolenie >>>

Czytaj także

Data publikacji:

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Patronat Urlopy pracownicze i inne zwolnienia od pracy.
Patronat Urlopy pracownicze i inne zwolnienia od pracy.

Potrącenia komornicze i administracyjne z wynagrodzeń69.30 zł

Narzędzia

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Krzysztof Gargas

Księgowy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »