Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Emerytury stażowe

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Zachęcamy emerytów i osoby, które są uprawnione do pobierania emerytury, do tego, aby dalej pracowały, jeżeli chcą, jeżeli mogą pracować - powiedział premier Mateusz Morawiecki. Emerytury stażowe jest to postulat związków zawodowych. Wprowadzenie emerytur stażowych oznaczałoby niższy wiek emerytalny i niższe emerytury.
Emerytury stażowe - prawie wszystkie kluby popierają projekt. Lewica zapowiada złożenie poprawek, a przeciwna jest Konfederacja.
Emerytury stażowe - Sejm zaczyna prace nad zgłoszonym przez "Solidarność" obywatelskim projektem. Jak emerytury stażowe ocenia BCC?
Emerytury stażowe znalazły się w projekcie przygotowanym przez "Solidarność". Do rozwiązań tych odniósł się wiceminister rodziny Stanisław Szwed.
Emerytury stażowe - kiedy będą zbierane podpisy pod obywatelskim projektem ustawy?
Emerytury stażowe będą przedmiotem obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej. NSZZ "Solidarność" apeluje o liczne podpisy.
Wypracowanie propozycji tzw. emerytury stażowej ma być jednym z zadań Rady ds. Społecznych, którą powołał prezydent.
Emerytury stażowe jako inicjatywa OPZZ przewidują możliwość przejścia na wcześniejszą emeryturę. Dotyczy to przypadku opłacania składki emerytalnej przez 35 lat (kobiety) i przez 40 lat (mężczyźni). Dlaczego powinny być wprowadzone?
Emerytury stażowe to pomysł zaproponowany przez Prezydenta RP. Byłyby to emerytury wcześniejsze otrzymywane po 35 latach pracy kobiet i 40 latach pracy mężczyzn.