reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Infor.pl > Prawo > Wiadomości > IV Kongres Pracy Tymczasowej - 26 września 2019 r.

IV Kongres Pracy Tymczasowej - 26 września 2019 r.

Serdecznie zapraszamy na IV Kongres Pracy Tymczasowej, który odbędzie się dnia 26 września 2019 r. w Warszawie. Podczas wydarzenia zostaną poruszone takie tematy, jak: problemy z legalizacją pracy cudzoziemców w Polsce czy otwarcie rynku niemieckiego na obywateli państw spoza UE. Patronat nad Kongresem objął portal Infor.pl.

Zapraszamy na IV Kongres Pracy Tymczasowej, który odbędzie się 26 września w Warszawie, w Centrum Konferencyjnym Zielna na ul. Zielnej 37.

Tegoroczną edycję kongresu otworzy panel / dyskusja ekspertów rynku pracy tymczasowej i będzie to całościowe spojrzenie na branżę pracy tymczasowej.

Kolejne panele stricte prawne wyjaśnią zawiłości związane z zatrudnianiem cudzoziemców (r. pr. Przemysław Ciszek) i otwieraniem granic Niemiec na obywateli z poza UE (mec. Joanna Torbé).

Szczególnie ciekawie zapowiada się przyjrzenie się planowanym zmianom legislacyjnym i projektowi Polityka Migracyjna Polski Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracyjnych.

MSWiA w projekcie Polityki Migracyjnej Polski rozważa powołanie scentralizowanej instytucji odpowiedzialnej za gromadzenie informacji o potrzebach pracodawców i rekrutującej cudzoziemców. Mogą być wprowadzone kwoty migracyjne dla krajów, odpowiednio do poziomu ryzyka migracyjnego. Planuje się podwyższenie i zaostrzenie kar za nielegalne zatrudnianie cudzoziemców. Rozważa się wprowadzenie obowiązkowych i odpłatnych programów integracyjnych i asymilacyjnych dla cudzoziemców, który chcą zostać w Polsce na dłużej.

Jakie mogą czekać nas zmiany w prawie i z jakimi zagrożeniami dla branży APT i outsourcingu możemy spotkać się jeszcze w 2019 r.? Na to wszystko odpowiemy w panelu przygotowanym przez Kancelaria C&C Chakowski & Ciszek.

Na temat optymalizacji podatkowej i ZUS w branży APT i outsourcingowej wypowie się dp Grzegorz Ziomkowski. Przedstawi propozycje, które dla wielu uczestników mogą okazać się korzystne biznesowo.

Po raz pierwszy na tegorocznej edycji w temacie kontroli / sankcji, obok przedstawiciela Departamentu Legalności Zatrudnienia Państwowej Inspekcji Pracy (GIP Agnieszka Jaroszek), pojawi się przedstawiciel Straży Granicznej (ppor. SG Dorota Skrzypczyk), Departament Legalności Zatrudnienia i Główny Inspektorat Pracy.

W tym roku, jako merytoryczne wsparcie dla powyższych tematów od strony współpracy i zarządzania ludźmi, zaplanowane jest również spotkanie z coachem biznesu Agnieszką Szwejkowską na temat grywalizacji w rozwoju firmy i jej pracowników i trenerem Jackiem Jakubowskim, który opowie o stałych emocjach w pracy tymczasowej.

Naszym dotychczasowym sukcesem i potwierdzeniem atrakcyjności kongresu są pozytywne opinie jego uczestników i ich coroczne uczestnictwo.Serdecznie zapraszamy na IV Kongres Pracy Tymczasowej.

IV Kongres Pracy Tymczasowej - patronat Infor.pl

Bilety: 550 zł netto

 *Zakup biletów: http://www.kongres-apt.org.pl/kup-bilet/

 *Szczegóły: www.kongres-apt.org.pl

Istnieje również możliwość zapisu na kongres drogą mailową:

KONTAKT:

biuro@saz.org.pl, a.bals@saz.org.pl

Kom. +48 502 415 246

reklama

Czytaj także

Data publikacji:

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

IV Kongres Pracy Tymczasowej - patronat Infor.pl
IV Kongres Pracy Tymczasowej - patronat Infor.pl

Compliance 360° w firmie (PDF)59.00 zł
reklama

Narzędzia

reklama
reklama

POLECANE

reklama

KORONAWIRUS TWOJE PRAWA

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Łukasz Ciołko

Ekspert Prawny Salomon Finance

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama