| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Infor.pl > Prawo > Wiadomości > IV Kongres Pracy Tymczasowej - 26 września 2019 r.

IV Kongres Pracy Tymczasowej - 26 września 2019 r.

Serdecznie zapraszamy na IV Kongres Pracy Tymczasowej, który odbędzie się dnia 26 września 2019 r. w Warszawie. Podczas wydarzenia zostaną poruszone takie tematy, jak: problemy z legalizacją pracy cudzoziemców w Polsce czy otwarcie rynku niemieckiego na obywateli państw spoza UE. Patronat nad Kongresem objął portal Infor.pl.

Zapraszamy na IV Kongres Pracy Tymczasowej, który odbędzie się 26 września w Warszawie, w Centrum Konferencyjnym Zielna na ul. Zielnej 37.

Tegoroczną edycję kongresu otworzy panel / dyskusja ekspertów rynku pracy tymczasowej i będzie to całościowe spojrzenie na branżę pracy tymczasowej.

Kolejne panele stricte prawne wyjaśnią zawiłości związane z zatrudnianiem cudzoziemców (r. pr. Przemysław Ciszek) i otwieraniem granic Niemiec na obywateli z poza UE (mec. Joanna Torbé).

Szczególnie ciekawie zapowiada się przyjrzenie się planowanym zmianom legislacyjnym i projektowi Polityka Migracyjna Polski Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracyjnych.

MSWiA w projekcie Polityki Migracyjnej Polski rozważa powołanie scentralizowanej instytucji odpowiedzialnej za gromadzenie informacji o potrzebach pracodawców i rekrutującej cudzoziemców. Mogą być wprowadzone kwoty migracyjne dla krajów, odpowiednio do poziomu ryzyka migracyjnego. Planuje się podwyższenie i zaostrzenie kar za nielegalne zatrudnianie cudzoziemców. Rozważa się wprowadzenie obowiązkowych i odpłatnych programów integracyjnych i asymilacyjnych dla cudzoziemców, który chcą zostać w Polsce na dłużej.

Jakie mogą czekać nas zmiany w prawie i z jakimi zagrożeniami dla branży APT i outsourcingu możemy spotkać się jeszcze w 2019 r.? Na to wszystko odpowiemy w panelu przygotowanym przez Kancelaria C&C Chakowski & Ciszek.

Na temat optymalizacji podatkowej i ZUS w branży APT i outsourcingowej wypowie się dp Grzegorz Ziomkowski. Przedstawi propozycje, które dla wielu uczestników mogą okazać się korzystne biznesowo.

Po raz pierwszy na tegorocznej edycji w temacie kontroli / sankcji, obok przedstawiciela Departamentu Legalności Zatrudnienia Państwowej Inspekcji Pracy (GIP Agnieszka Jaroszek), pojawi się przedstawiciel Straży Granicznej (ppor. SG Dorota Skrzypczyk), Departament Legalności Zatrudnienia i Główny Inspektorat Pracy.

W tym roku, jako merytoryczne wsparcie dla powyższych tematów od strony współpracy i zarządzania ludźmi, zaplanowane jest również spotkanie z coachem biznesu Agnieszką Szwejkowską na temat grywalizacji w rozwoju firmy i jej pracowników i trenerem Jackiem Jakubowskim, który opowie o stałych emocjach w pracy tymczasowej.

Naszym dotychczasowym sukcesem i potwierdzeniem atrakcyjności kongresu są pozytywne opinie jego uczestników i ich coroczne uczestnictwo.Serdecznie zapraszamy na IV Kongres Pracy Tymczasowej.

IV Kongres Pracy Tymczasowej - patronat Infor.pl

Bilety: 550 zł netto

 *Zakup biletów: http://www.kongres-apt.org.pl/kup-bilet/

 *Szczegóły: www.kongres-apt.org.pl

Istnieje również możliwość zapisu na kongres drogą mailową:

KONTAKT:

biuro@saz.org.pl, a.bals@saz.org.pl

Kom. +48 502 415 246

Czytaj także

Data publikacji:

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

IV Kongres Pracy Tymczasowej - patronat Infor.pl
IV Kongres Pracy Tymczasowej - patronat Infor.pl

PPK dla pracownika24.90 zł

Narzędzia

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Artykuł Partnerski

Eksperci portalu infor.pl

Dorota Kręcisz

Księgowa, ekonomistka

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »