REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

Quizy

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej [quiz]

Quiz o Mistrzostwach Świata w piłce nożnej. „Piłka jest okrągła, a bramki są dwie” lub „Mecz można wygrać, przegrać albo zremisować” - jak powiedział Kazimierz Górski. Wszyscy fani piłki nożnej niecierpliwie czekają na Mistrzostwa Świata, aby znów oddać się wielkiej piłce i wielkim emocjom. Tymczasem oddajmy się quizowi na temat MŚ!

Boże Narodzenie [quiz]

Quiz o Bożym Narodzeniu. Święta grudniowe to bardzo szczególny, magiczny czas, spędzany zwykle w gronie rodziny i przyjaciół. Sprawdź, jak dobrze znasz tradycje bożonarodzeniowe!

Ubezpieczenia i zasiłki [quiz]

Zapraszamy do udziału w quizie na temat ubezpieczeń i zasiłków. Sprawdź, co ostatnio się zmieniło w tym zakresie!

Koszty podatkowe [quiz]

Koszty podatkowe - co o nich wiesz? Przekonaj się, rozwiąż test o kosztach!

REKLAMA

Praca zdalna w Kodeksie pracy [quiz]

Praca zdalna w Kodeksie pracy - rozwiąż quiz. Sprawdź, jakie rozwiązania zaproponował ustawodawca!

Co wiesz o PUE ZUS?

PUE ZUS - co to jest, do czego służy, jak korzystać? Rozwiąż test i sprawdź ile wiesz o PUE ZUS!

Kampania wrześniowa 1939 [quiz]

Kampania wrześniowa 1939 roku – to bohaterski i bolesny rozdział w historii II wojny światowej, to Westerplatte, Wizna, Bzura i wiele innych miejsc. Sprawdź, co wiesz!

Góry, wyżyny, niziny [quiz]

„Ty pójdziesz górą, a ja doliną” - w znanej piosence szczypta geografii. Góry, wyżyny, niziny - czy je znasz? Sprawdź swoją wiedzę!

REKLAMA

Pan Tadeusz [quiz]

Pan Tadeusz - test ze znajomości lektury. Warto znać epopeję narodową, którą dał nam wieszcz Adam Mickiewicz. Sprawdź, jaka jest Twoja wiedza!

„Straszny” quiz na Halloween

Halloween [quiz]. Sprawdź, co wiesz o Halloween! Czy coś może Cię zaskoczyć, przestraszyć...?

Morza i oceany [quiz]

Morza i oceany zachwycają swoim bezkresem, a ich życie pełne jest fascynujących tajemnic. Dlatego warto je poznać jak najlepiej. Sprawdźcie jak obszerna jest wasza wiedza!

Ciało człowieka [quiz]

Ciało człowieka (test klasa 4). „Nic co ludzkie nie jest mi obce” – to słowa Terencjusza. Ale czy na pewno dacie radę rozwiązać na 100% ten quiz o człowieku, na poziomie 4 klasy szkoły podstawowej?

Quiz ortograficzny

Ortografia - quiz. Mówią, że język polski jest taki trudny. Przekonaj się sam na naszym "dyktandzie"!

Miasta Europy - quiz

Quiz o miastach Europy. Warto znać kontynent, na którym się mieszka. Sprawdź co wiesz o europejskich miastach i stolicach!

Quiz o grzybach

Quiz o grzybach. Na grzyby lubi chodzić większość z nas, ale czy na pewno się na nich znamy? Warto sprawdzić podstawową grzybową wiedzę. Zapraszamy!

Quiz ekonomiczny

Quiz ekonomiczny dla dzieci. Wiedza o ekonomii i pieniądzu wcale nie musi być trudna ani nudna, a im wcześniej wiemy o co chodzi z „kasą”, tym lepiej.

Quiz patriotyczny

Quiz patriotyczny o Polsce. Sprawdź, co wiesz o swoim kraju i polskich symbolach narodowych!

Mitologia grecka - quiz

Quiz z mitologii greckiej. Jak dobrze znasz grecką mitologię? Czy bogowie i bohaterowie greccy mają przed Tobą jakieś tajemnice?

Bajki - quiz dla dzieci

Quiz o bajkach dla dzieci. Sprawdź jak dobrze znasz bajki i bohaterów bajek dla dzieci!

Co wiesz o Polsce? [quiz dla dzieci]

Quiz o Polsce dla dzieci. Sprawdź jak dobrze znasz swój kraj!

Eko quiz dla dzieci

Quiz ekologiczny dla klas 1-3. Zobacz jak dobrze znasz zasady dotyczące ekologii!

Quiz o zwierzętach

Rozwiąż quiz o zwierzętach. Sprawdź jak dobrze znasz popularne zwierzaki!

Mnożenie i dzielenie w zakresie 100 - quiz

Sprawdź jak dobrze radzisz sobie z mnożeniem i dzieleniem. Quiz składa się z dziesięciu pytań, gdzie tylko jedna odpowiedź jest właściwa.

Dni tygodnia - quiz

Rozwiąż quiz z dni tygodnia. Sprawdź czy dobrze znasz dni tygodnia!

Odczytywanie godzin na zegarze - quiz

Rozwiąż quiz z tematyki odczytywania godzin na zegarze ze wskazówkami. Zaproponowaliśmy dziesięć pytań, gdzie tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa.

Organizacja stanowisk pracy

Rozwiąż quiz z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy dotyczący organizacji stanowisk pracy. Test składa się z dziesięciu pytań, jedna odpowiedź z czterech jest prawidłowa.

Pomieszczenia do wypoczynku

Sprawdź swoją wiedzę z BHP w zakresie tematyki pomieszczeń do wypoczynku. Przygotowaliśmy test składający się z dziesięciu pytań, jedna odpowiedź jest prawidłowa.

Ochrona przed hałasem

Zachęcamy do rozwiązania quizu z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy dotyczącego ochrony przed hałasem. Test składa się z dziesięciu pytań, przy czym tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa.

Obowiązki pracowników

Zachęcamy do rozwiązani quizu z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy dotyczącego obowiązków pracowników. Test składa się z dziesięciu pytań, tylko jedna odpowiedź jest właściwa.

Obowiązki pracodawcy

Mamy dla Państwa quiz z bezpieczeństwa i higieny pracy dotyczący obowiązków pracodawcy. Składa się z dziesięciu pytań, tylko jedna jest prawidłowa.

Środki ochrony indywidualnej

Rozwiążą quiz z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy dotyczący środków ochrony indywidualnej. Test składa się z dziesięciu pytań, przy czym tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa.

Procesy pracy

Prezentujemy quiz z zakresu problematyki bezpieczeństwa i higieny pracy (procesów pracy). Składa się z dziesięciu pytań i tylko jedna odpowiedź jest poprawna.

Obowiązki BHP pracodawcy w sezonie letnim

Polecamy quiz dotyczący obowiązków BHP pracodawcy w sezonie letnim. Test składa się z dziesięciu pytań, tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa.

Definicje legalne

Rozwiąż quiz z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy dotyczący definicji legalnych. Test składa się z dziesięciu pytań, jedna odpowiedź z czterech jest prawidłowa.

Pomieszczenia pracy

Zapraszamy do rozwiązania quizu z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Pytania dotyczą pomieszczenia pracy. Quiz składa się z dziesięciu pytań, tylko jena odpowiedź jest prawidłowa.

Ustawa o rachunkowości

Polecamy quiz z tematyki związanej z ustawą o rachunkowości. Zaproponowany przez redakcję portalu quiz składa się z dziesięciu pytań, gdzie tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa.

Poszukiwanie pracy

Zapraszamy do rozwiązania quizu kadrowego z zakresu poszukiwania pracy. Quiz składa się z dziesięciu pytań, tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa.

Podatkowa księga przychodów i rozchodów (dot. podatników niebędących rolnikami)

Rozwiąż quiz dotyczący podatkowej księgi przychodów i rozchodów (dot. podatników niebędących rolnikami), który składa się z dziesięciu pytań i tylko jedna odpowiedź jest poprawna.

Wynagrodzenie za pracę

Zasady dotyczące wynagrodzenia za pracę bardzo istotnym elementem prawa pracy. Zapraszamy do rozwiązania quizu z tej problematyki, składającego się z dziesięciu pytań, gdzie tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa.

Podatek od spadków i darowizn

Kto płaci podatek od spadków i darowizn? Jakie są stawki tego podatku? To są pytania, na które warto znać odpowiedź. Polecamy nasz quiz, składający się z dziesięciu pytań jednokrotnego wyboru.

Świadczenia z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa

Co warto wiedzieć o świadczeniach z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa? Rozwiąż quiz kadrowy z tej tematyki, który składa się z dziesięciu pytań a tylko jedna odpowiedź jest poprawna.

Ordynacja podatkowa - część 2

Prezentujemy quiz z zakresu problematyki ordynacji podatkowej. Jest to drugi quiz dotyczący tej tematyki. Składa się z dziesięciu pytań i tylko jedna odpowiedź jest poprawna.

Rozwiązanie umowy o pracę

Rozwiązanie umowy o pracę to jeden z istotnych tematów kadrowych. Proponujemy quiz z tego zakresu, który składa się z dziesięciu pytań, gdzie tylko jedna odpowiedź jest właściwa.

Ordynacja podatkowa - część 1

Polecamy quiz z tematyki podatkowej dotyczący ordynacji podatkowej. Jest to jeden z quizów dotyczących tej problematyki. Składa się z dziesięciu pytań, tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa.

Świadczenia emerytalno-rentowe

Zachęcamy do rozwiązania quizu kadrowego w zakresie świadczeń emerytalno-rentowych. Quiz składa się z dziesięciu pytań, tylko jedna odpowiedź jest poprawna.

Podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości jest jednym z podatków lokalnych, pobieranym przez samorządy gminne. Oto quiz z tej tematyki, który składa się z dziesięciu pytań, gdzie tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa.

Umowa o pracę

Umowa o pracę jest z pewnością jedną z najczęściej zawieranych umów. Zapraszamy do rozwiązania quizu na ten temat, składającego się z dziesięciu pytań (tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa).

Podatek PIT - część 3

Zapraszamy do rozwiązania quizu o podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT). Jest to trzeci quiz dotyczący tej problematyki, który zawiera dziesięć pytań a tylko jedna odpowiedź jest właściwa.

Święta i dni wolne od pracy w Polsce

Jak prawo pracy podchodzi do kwestii świąt i dni wolnych od pracy? Zaproponowany przez redakcję portalu quiz składa się z dziesięciu pytań, gdzie tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa.

Podatek PIT - część 2

Oto quiz w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT). Jest to drugi quiz dotyczący tej problematyki. Składa się z dziesięciu pytań i tylko jedna odpowiedź jest poprawna.

REKLAMA