REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Dlaczego warto zainwestować w program dla kancelarii prawnych

  • Artykuł sponsorowany

REKLAMA

Coraz więcej polskich firm decyduje się na zastosowanie u siebie oprogramowania, które podwyższa produktywność i sprawia, że praca staje się bardziej zorganizowana. Jednym z sektorów, który inwestuje w tego typu nowe rozwiązania, jest branża prawnicza. Dzięki temu zarówno sami prawnicy, jak i ich klienci mogą być pewni, że współpraca przebiegnie bez większych utrudnień i zgodnie z planem. O czym dokładnie mowa? Na jakie narzędzie się zdecydować, aby zwiększyć swoją efektywność?

REKLAMA

.

.

Dlaczego warto zainwestować w program dla kancelarii prawnych

Materiały prasowe

Oczywiście, wiele zależy od preferencji oraz oczekiwań właścicieli kancelarii prawnych oraz samych pracowników. Wprowadzony system musi bowiem odpowiadać kulturze pracy w danej firmie, a więc być indywidualnie dostosowany do potrzeb całego zespołu. To dlatego coraz popularniejszym oprogramowaniem dla prawników jest Amberlo, którego niewątpliwą zaletą jest wielofunkcyjność, a także spora uniwersalność. 

Oprogramowanie dla prawników - po co?

To jedno z częściej pojawiających się pytań, a zadają je szczególnie doświadczeni i pracujący w zawodzie od lat prawnicy. Wielu z nich rozpoczynają swoją karierę radziło sobie bez elektronicznych narzędzi, stąd właśnie zdziwienie koniecznością wprowadzania w kancelariach takich rozwiązań. Tymczasem, obecnie branża prawnicza dosyć często korzysta z nowych technologii, aby ułatwić sobie codzienną pracę. Nie ma więc w tym niczego dziwnego, ponieważ w dzisiejszych czasach liczy się efektywność, szybkość i skrupulatność, a już na pewno jeśli mówimy o zawodach zaufania społecznego. 

.

.

Oprogramowanie dla prawników

Materiały prasowe

Amberlo - charakterystyka i największe zalety

Dobra organizacja pracy to podstawa jeśli mówimy o profesji prawnika. Setki tomów akt, stosy dokumentów, mnóstwo kontaktów i spotkań - wszystko to sprawia, że nawet najbardziej sumienna osoba od czasu do czasu może popełnić błąd lub o czym zapomnieć. To właśnie dlatego warto wspomóc się elektronicznym asystentem. Amberlo to nic innego jak oparty na chmurze system, które ułatwia zarządzanie zawodowymi sprawami. Jego wdrożenie zajmuje zaledwie kilka minut, a sama obsługa jest bardzo intuicyjna i z pewnością poradzi sobie z nią każdy prawnik. Dzięki Amberlo można m.in. planować swoje spotkania i zadania, monitorować czas pracy oraz poniesione wydatki, a także gromadzić najważniejsze informacje, dane czy dokumenty potrzebne przy prowadzeniu spraw. Oprogramowanie jest adresowane zarówno do niewielkich kancelarii, jak i dużych przedsiębiorstw prawniczych. Sprawdzi się więc świetnie przy organizowaniu pracy jednego lub kilku prawników, ale także całego zespołu. Świetną opcją jest to, że Amberlo przypomina o zbliżających się spotkaniach, rozprawach czy zadaniach. 

Większa efektywność i zysk niewielkim kosztem

Narzędzie działa przy użyciu chmury, a więc można korzystać z niego z dowolnego miejsca i o każdej porze. Prawnicy mają dostęp do swojego kalendarza, jak i do harmonogramu pracy współpracowników, dzięki czemu mogą oni zsynchronizować swoje działania. Wszelkie zgromadzone pliki czy dokumenty można edytować i przekazywać dalej, a pomocną funkcją jest integracja Amberlo z Microsoft SharePoint. Dzięki temu każdy uprawniony użytkownik może odnaleźć dowolny dokument nawet w kilka sekund, a więc oszczędza sporo czasu i energii. Oprogramowanie pozwala również na wystawianie faktur dla klientów, i to w kilku językach oraz walutach. Prawnicy korzystający z Amberlo mogą później monitorować historię płatności, a w razie konieczności system przesyła powiadomienie o zwłoce. 

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Czy warto korzystać z programu dla branży prawniczej?

Oczywiście, że tak! Jak widzimy, Amberlo posiada funkcje, które w znacznym stopniu mogą usprawnić pracę całej kancelarii i poprawić wyniki. Ponadto, narzędzie to jest w pełni bezpieczne i posiada liczne certyfikaty, dzięki czemu klienci nie muszą obawiać się o to, że ich dane czy przekazane kancelarii informacje trafią do osób trzecich. Z punktu widzenia użytkownika Amberlo na korzyść działa także to, że w razie pytań czy problemów może skontaktować się z biurem obsługi i błyskawicznie otrzyma wszelkie wsparcie. 

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: Artykuł sponsorowany

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code
Wynagrodzenie minimalne 2023 [quiz]
certificate
Jak zdobyć Certyfikat:
  • Czytaj artykuły
  • Rozwiązuj testy
  • Zdobądź certyfikat
1/15
Kiedy będą miały miejsce podwyżki minimalnego wynagrodzenia w 2023 roku?
od 1 stycznia i od 1 lipca
od 1 stycznia i od 1 czerwca
od 1 lutego i od 1 lipca
Następne
Prawo
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Czy rodzic musi płacić alimenty, gdy zabiera dziecko na wakacje? Co z opłatami za mieszkanie i media? Sprawdź, co na to prawo.

Czy można zrobić niższy przelew, skoro poniosło się koszty wakacyjnego wyjazdu? Dostosowanie wysokości wakacyjnych alimentów do potrzeb dziecka i rodziców jest jednak możliwe.

Ponad 4000 zł wsparcia miesięcznie może uzyskać samotny rodzic na okres zasiłkowy 2024/2025. Jak połączyć świadczenia?

Ponad 4000 zł wsparcia miesięcznie będzie mógł uzyskać samotny rodzic na okres zasiłkowy 2024/2025. Jak powinna połączyć świadczenia, by otrzymać taką kwotę? Wszystko zależy od indywidualnej sytuacji.

Po raz kolejny przesunięto termin wdrożenia obowiązku stosowania e-Doręczeń. Podobno to już ostatnie przesunięcie

Termin powszechnego wdrożenia obowiązku e-Doręczeń został przesunięty na 1 stycznia 2025 r. Do tego czasu zostaną przeprowadzone zmiany legislacyjne, które ułatwią wykorzystywanie tych usług w sferze cyfrowej w pierwszym roku obowiązywania.

Można przedłużyć ważność orzeczeń o niepełnosprawności do 31 marca 2025 r. Ale czy wiesz, co zrobić, żeby nie stracić uprawnień,

Co dalej z orzeczeniami o niepełnosprawności? Można przedłużyć ich ważność do 31 marca 2025 roku i ustrzec się przed utratą uprawnień, Są jednak warunki, które trzeba spełnić. Sprawdź, czy wiesz jakie.

REKLAMA

Renta wdowia we wszystkich możliwych wariantach zbiegu świadczeń. Pytanie tylko: kiedy?

Wciąż nie wiadomo kiedy renta wdowia wejdzie w życie. Na ten moment wiemy jedynie, że Sejmowa Komisja Polityki Społecznej i Rodziny ma sprecyzować katalog praw do świadczeń emerytalno-rentowych, do których będzie można stosować regułę zbiegu prawa do kilku świadczeń emerytalno-rentowych. Katalog ma obejmować wszystkie możliwe warianty.

ZNP: Wynagrodzenia nauczycieli powiązane z przeciętnym wynagrodzeniem, podwyżki w 2025 r. co najmniej o 15 proc., wycieczka szkolna jak wyjazd służbowy

ZNP poinformował, że przesłał do MEN katalog spraw wymagających pilnego uregulowania oraz konkretne propozycje rozwiązań w zakresie wynagrodzeń nauczycieli. Związkowcy chcą m.in. jak najszybszego podjęcia prac nad powiązaniem wynagrodzeń nauczycieli z przeciętnym wynagrodzeniem w gospodarce.

Emerytury stażowe: Duda interweniuje, Hołownia odpowiada, prace nad ustawami zostaną wznowione pod koniec lipca

W Sejmie znajdują się dwa projekty dotyczące emerytur stażowych. Projekty zostaną rozpatrzone przez Komisję Polityki Społecznej i Rodziny pod koniec lipca.

Od 95 zł do 135 zł. Zasiłek rodzinny na lata 2025–2027. Nie takiej podwyżki spodziewały się rodziny.

95 zł, 124 zł i 135 zł – to kwoty zasiłku rodzinnego na lata 2025–2027. Czy to oznacza, że obserwujemy stopniowe wygaszanie świadczenia? Pobiera je coraz mniej rodzin, a celem wydaje się być dalsze pomniejszanie kręgu uprawnionych.

REKLAMA

Strażnicy miejscy już zatrzymują kierowców. Ich samochody są wykluczone, wyświetlają się na czerwono w strefie czystego transportu (SCT)

Od początku lipca strażnicy miejscy pouczyli już kilkudziesięciu kierowców, którzy wjechali do strefy czystego transportu w Warszawie nieuprawnionym autem. System widzi, które samochody są dopuszczone do ruchu w strefie czystego transportu (SCT), a które nie.

Ważność orzeczeń o niepełnosprawności 400 tys. osób kończy się 30 września. Będą przedłużone do 31 marca 2025 r. pod jednym warunkiem

W dniu 30 września 2024 r. upłynie ważność orzeczeń o niepełnosprawności prawie 400 tys. osób. Nowelizacja ustawy (której projekt został opublikowany 11 lipca 2024 r.) o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych ma pozwolić na zachowanie statusu osób niepełnosprawnych przez okres oczekiwania na wydanie nowego orzeczenia - ale nie dłużej niż do 31 marca 2025 r. Chodzi o zabezpieczenie tych osób przed nagłą utratą otrzymywanych świadczeń i uprawnień przysługujących na podstawie dotychczasowego orzeczenia. MRPiPS chce także ograniczyć spiętrzenie w czasie wniosków o nowe orzeczenie o niepełnosprawności.

REKLAMA