| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Infor.pl > Prawo > Konsument i umowy > Umowy > Umowa kupno-sprzedaż > Aneks do umowy: rozłożenie ceny na raty - WZÓR UMOWY

Aneks do umowy: rozłożenie ceny na raty - WZÓR UMOWY

Strony dokonują zmiany postanowień umowy poprzez rozłożenie na raty ceny, którą zobowiązał się uiścić Kupujący. Pobierz bezpłatny wzór.


………………………… (miejscowość), dnia …………………. r.


ANEKS NR …..

Aneks do umowy sprzedaży zawartej dnia ………………………….. (data), w ……………………… (miejscowość), pomiędzy ………………………………………. (imię i nazwisko), występującym jako Sprzedający oraz …………………………………….. (imię i nazwisko), występującym jako Kupujący,


o następującej treści:

§ 1

Strony zgodnie ustalają, iż cena sprzedaży określona w § …………. wskazanej wyżej umowy sprzedaży zostanie zapłacona przez Kupującego w ……. (liczba rat) ratach, płatnych do ……….. (słownie: ………………………) każdego miesiąca, na rachunek Sprzedającego o numerze …………………………………………. (numer rachunku sprzedawcy).

§ 2

Pierwsza rata zostanie uiszczona przez Kupującego do rąk Sprzedającego w momencie podpisania niniejszego aneksu. Spłata następnych rat nastąpi według zasad określonych w § 1.

§ 3

Jeżeli Kupujący będzie w zwłoce z zapłatą dwóch rat Sprzedający będzie mógł odstąpić od umowy bez wyznaczania dodatkowego terminu do uiszczenia zaległości.

§ 4

Pozostałe postanowienia umowy pozostają bez zmian.


Sprzedający                                                               Kupujący        


.....................................                                             ...................................

POBIERZ BEZPŁATNY WZÓR: Aneks do umowy: rozłożenie ceny na raty

Czytaj także

Narzędzia

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

KPRF Law Office

Nowy wymiar obsługi prawnej

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »