| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP

Wybory prezydenckie 2010

Jak głosować za granicą?

Aktualizacja: 21.12.2010

W związku ze zbliżającymi się wyborami prezydenckimi, przedstawiamy drugą część informatora o procedurze głosowania. Tym razem prezentujemy zasady głosowania zagranicą oraz na statkach morskich. »

Komorowski prezydentem - oficjalne wyniki PKW

Aktualizacja: 06.07.2010

Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki wyborów prezydenckich. Zgodnie z przewidywaniami wygrał Bronisław Komorowski. »

Bronisław Komorowski prezydentem

Aktualizacja: 04.07.2010

Z pierwszych sondaży wyborczych wynika, że Bronisław Komorowski pokonał w II turze wyborów prezydenckich swojego rywala Jarosława Kaczyńskiego. »

Frekwencja w II turze wyborów

Aktualizacja: 04.07.2010

Państwowa Komisja Wyborcza podała informacje dotyczące frekwencji w II turze wyborów prezydenckich. »

Grzegorz Napieralski nie poprze żadnego z kandydatów

Aktualizacja: 02.07.2010

Grzegorz Napieralski nie udzieli poparcia żadnemu z kandydatów startujących w drugiej turze wyborów prezydenckich. Sztaby Jarosława Kaczyńskiego i Bronisława Komorowskiego usilnie zabiegały o poparcie lewicowych wyborców dla swoich kandydatów. »

OPZZ nie popiera żadnego z kandydatów

Aktualizacja: 02.07.2010

Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych zapowiedziało, że nie poprze żadnego z kandydatów w drugiej turze wyborów. Podjęcie podobnej decyzji zarząd związku zasugerował również Grzegorzowi Napieralskiemu. »

Jak oceniamy Bronisława Komorowskiego

Aktualizacja: 02.07.2010

TNS OBOP przygotował specjalny sondaż, w którym zapytał Polaków o to jak oceniają Bronisława Komorowskiego jako pełniącego obowiązki prezydenta. Oto wyniki tego badania. »

Sportowcy popierają Kaczyńskiego

Aktualizacja: 02.07.2010

Coraz więcej osób publicznie wypowiada się na kogo odda swój głos w drugiej turze wyborów prezydenckich. Stanowisko w tej sprawie zabrali również znani sportowcy- olimpijczycy. Swoim zaufaniem obdarzyli oni prezesa Prawa i Sprawiedliwości. »

Po debacie

Aktualizacja: 01.07.2010

W środę, 30 czerwca, odbyła się druga debata kandydatów na Prezydenta. Wzięli w niej udział oczywiście Bronisław Komorowski i Jarosław Kaczyński. »

Kto zwyciężył w debacie

Aktualizacja: 01.07.2010

W środę, 30 czerwca, odbyła się druga debata między kandydatami na urząd Prezydenta RP, Bronisławem Komorowskim a Jarosławem Kaczyńskim. »

Kwaśniewski zachęca do głosowania na Komorowskiego

Aktualizacja: 29.06.2010

Przed drugą turą wyborów głos zabrał były Prezydent RP, Aleksander Kwaśniewski. Zdradził, że 4 lipca odda swój głos na Bronisława Komorowskiego. Do takiej decyzji zachęcał również innych ludzi o lewicowych przekonaniach. »

Wałęsa popiera Komorowskiego

Aktualizacja: 29.06.2010

O poparcie dla Bronisława Komorowskiego zwrócił się Lech Wałęsa. Były przewodniczący „Solidarności” od początku kampanii prezydenckiej opowiada się po stronie Marszałka Sejmu. »

Można jeszcze dopisać się do spisu wyborców

Aktualizacja: 29.06.2010

Do czwartku można dopisać się na listę wyborców w wybranym przez siebie miejscu. O jeden dzień więcej mają osoby, które chcą pobrać zaświadczenie umożliwiające głosowanie w kraju lub za granicą. »

Janusz Korwin-Mikke pozwał TVP

Aktualizacja: 29.06.2010

Sąd Okręgowy w Warszawie oddalił złożony w trybie wyborczym pozew Janusza Korwina- Mikke. Prezes Wolności i Praworządności pozwał TVP o to, że podała, iż zadowolony jest z wyniku uzyskanego w wyborach 20 czerwca. »

Borowski za Komorowskim

Aktualizacja: 29.06.2010

Swoje poparcie dla kandydatury Bronisława Komorowskiego zapowiedział Marek Borowski. Jest to kolejny polityk związany z lewicą, który zapowiedział oddanie głosu na Marszałka Sejmu. »

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

BGST Radcowie Prawni Borek, Gajda, Tołwiński Spółka partnerska

BGST Radcowie Prawni Borek, Gajda, Tołwiński Spółka partnerska to kancelaria radców prawnych specjalizująca się w obsłudze prawnej spraw z zakresu szeroko pojmowanej własności intelektualnej, w szczególności prawa autorskiego, własności przemysłowej, a także zagadnień dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej w Internecie (nowe media).

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »