reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama

Wybory prezydenckie 2010

Jak głosować za granicą?

Aktualizacja: 21.12.2010

W związku ze zbliżającymi się wyborami prezydenckimi, przedstawiamy drugą część informatora o procedurze głosowania. Tym razem prezentujemy zasady głosowania zagranicą oraz na statkach morskich. »

Komorowski prezydentem - oficjalne wyniki PKW

Aktualizacja: 06.07.2010

Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki wyborów prezydenckich. Zgodnie z przewidywaniami wygrał Bronisław Komorowski. »

Bronisław Komorowski prezydentem

Aktualizacja: 04.07.2010

Z pierwszych sondaży wyborczych wynika, że Bronisław Komorowski pokonał w II turze wyborów prezydenckich swojego rywala Jarosława Kaczyńskiego. »

Frekwencja w II turze wyborów

Aktualizacja: 04.07.2010

Państwowa Komisja Wyborcza podała informacje dotyczące frekwencji w II turze wyborów prezydenckich. »

Grzegorz Napieralski nie poprze żadnego z kandydatów

Aktualizacja: 02.07.2010

Grzegorz Napieralski nie udzieli poparcia żadnemu z kandydatów startujących w drugiej turze wyborów prezydenckich. Sztaby Jarosława Kaczyńskiego i Bronisława Komorowskiego usilnie zabiegały o poparcie lewicowych wyborców dla swoich kandydatów. »

OPZZ nie popiera żadnego z kandydatów

Aktualizacja: 02.07.2010

Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych zapowiedziało, że nie poprze żadnego z kandydatów w drugiej turze wyborów. Podjęcie podobnej decyzji zarząd związku zasugerował również Grzegorzowi Napieralskiemu. »

Jak oceniamy Bronisława Komorowskiego

Aktualizacja: 02.07.2010

TNS OBOP przygotował specjalny sondaż, w którym zapytał Polaków o to jak oceniają Bronisława Komorowskiego jako pełniącego obowiązki prezydenta. Oto wyniki tego badania. »

Sportowcy popierają Kaczyńskiego

Aktualizacja: 02.07.2010

Coraz więcej osób publicznie wypowiada się na kogo odda swój głos w drugiej turze wyborów prezydenckich. Stanowisko w tej sprawie zabrali również znani sportowcy- olimpijczycy. Swoim zaufaniem obdarzyli oni prezesa Prawa i Sprawiedliwości. »

Po debacie

Aktualizacja: 01.07.2010

W środę, 30 czerwca, odbyła się druga debata kandydatów na Prezydenta. Wzięli w niej udział oczywiście Bronisław Komorowski i Jarosław Kaczyński. »

Kto zwyciężył w debacie

Aktualizacja: 01.07.2010

W środę, 30 czerwca, odbyła się druga debata między kandydatami na urząd Prezydenta RP, Bronisławem Komorowskim a Jarosławem Kaczyńskim. »

Kwaśniewski zachęca do głosowania na Komorowskiego

Aktualizacja: 29.06.2010

Przed drugą turą wyborów głos zabrał były Prezydent RP, Aleksander Kwaśniewski. Zdradził, że 4 lipca odda swój głos na Bronisława Komorowskiego. Do takiej decyzji zachęcał również innych ludzi o lewicowych przekonaniach. »

Wałęsa popiera Komorowskiego

Aktualizacja: 29.06.2010

O poparcie dla Bronisława Komorowskiego zwrócił się Lech Wałęsa. Były przewodniczący „Solidarności” od początku kampanii prezydenckiej opowiada się po stronie Marszałka Sejmu. »

Można jeszcze dopisać się do spisu wyborców

Aktualizacja: 29.06.2010

Do czwartku można dopisać się na listę wyborców w wybranym przez siebie miejscu. O jeden dzień więcej mają osoby, które chcą pobrać zaświadczenie umożliwiające głosowanie w kraju lub za granicą. »

Janusz Korwin-Mikke pozwał TVP

Aktualizacja: 29.06.2010

Sąd Okręgowy w Warszawie oddalił złożony w trybie wyborczym pozew Janusza Korwina- Mikke. Prezes Wolności i Praworządności pozwał TVP o to, że podała, iż zadowolony jest z wyniku uzyskanego w wyborach 20 czerwca. »

Borowski za Komorowskim

Aktualizacja: 29.06.2010

Swoje poparcie dla kandydatury Bronisława Komorowskiego zapowiedział Marek Borowski. Jest to kolejny polityk związany z lewicą, który zapowiedział oddanie głosu na Marszałka Sejmu. »

reklama
reklama

POLECANE

reklama

KORONAWIRUS TWOJE PRAWA

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

EIB SA

Broker ubezpieczeniowy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama