reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Infor.pl > Prawo > Sprawy karne > Prawo karne > Policja > 1000 zł nagrody dla policjantów za pracę w 11 listopada

1000 zł nagrody dla policjantów za pracę w 11 listopada

Tysiące policjantów udało się na zwolnienia lekarskie - mówi się nawet o co piątym funkcjonariuszu. Z uwagi na nadchodzące Święto Niepodległości i liczne wydarzenia kulturalne z nim związane, Komendant Główny Policji kusi mundurowych nagrodą za pracę w dniu 11 listopada. KGP oferuje policjantom jednorazową nagrodę w wysokości 1000 zł.

Komendant Główny Policji zadecydował, że policjanci, którzy będą pełnić służbę 11 listopada w Warszawie powinni być za to docenieni i dostaną nagrody w wysokości tysiąca złotych – podał we wtorek w Łodzi rzecznik KGP insp. Mariusz Ciarka.

Według rzecznika KGP, obecnie w całym kraju na zwolnieniach lekarskich przebywać może nawet kilkanaście procent funkcjonariuszy, w związku z czym zastępujący ich koledzy mogą liczyć na 1 tys. zł nagrody.

"Komendant Główny Policji poinformował, że ci policjanci, którzy obecnie muszą wykonywać czynności za kilku kolegów i są przeciążeni pracą muszą być docenieni; także w związku z tym, że będą oni pełnić służbę 11 listopada w Warszawie" – zaznaczył Ciarka.

Zdaniem rzecznika KGP, na nagrodę będą mogli liczyć też policjanci, którzy zastępowali chorych kolegów podczas akcji Znicz w czasie Święta Zmarłych.

Autorka: Agnieszka Grzelak-Michałowska

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Data publikacji:

Źródło:

PAP

Zdjęcia

1000 zł nagrody dla policjantów za pracę w 11 listopada/ fot. Fotolia
1000 zł nagrody dla policjantów za pracę w 11 listopada/ fot. Fotolia

CIT 2020. Komentarz159.00 zł
reklama

Narzędzia

reklama
reklama

POLECANE

reklama

KORONAWIRUS TWOJE PRAWA

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Russell Bedford Poland Sp. z o.o.

Grupa doradcza Russell Bedford jest członkiem międzynarodowej sieci niezależnych firm doradczych Russell Bedford International, zrzeszających prawników, audytorów, doradców podatkowych, księgowych, finansistów oraz doradców biznesowych. Russell Bedford doradza klientom w ponad 90 krajach na całym świecie. Grupa posiada ponad 290 biur i zatrudnia ok. 7.000 profesjonalnych doradców.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama