reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Infor.pl > Prawo > Konsument i umowy > Umowy > Umowa kupno-sprzedaż > Umowa sprzedaży motocykla na raty - WZÓR UMOWY

Umowa sprzedaży motocykla na raty - WZÓR UMOWY

Pobierz umowę sprzedaży motocykla na raty. Umowa sprzedaży to jedna z najczęściej zawieranych umów. Na piśmie zawieramy tylko bardzo ważne umowy sprzedaży. Zapłata może być rozłożona na raty.


Umowa sprzedaży motocykla

zawarta w dniu ……………  (data zawarcia umowy) w ……………………….. (miejsce zawarcia umowy)

pomiędzy:

……………………………… (imię i nazwisko sprzedawcy) synem/ córką ……………… (imiona rodziców) zamieszkałym w …………………… (miejscowość, ulica, numer domu, numer mieszkania) legitymującym się dowodem osobistym …………….……….. (seria i numer dowodu osobistego) zwanym SPRZEDAWCĄ

a

……………………………… (imię i nazwisko sprzedawcy) synem/ córką ……………… (imiona rodziców) zamieszkałym w …………………… (miejscowość, ulica, numer domu, numer mieszkania) legitymującym się dowodem osobistym …………….……….. (seria i numer dowodu osobistego) zwanym dalej KUPUJĄCYM


§ 1 Przedmiot umowy

1.      Sprzedawca oświadcza, że jest wyłącznym właścicielem motoru ……………………………… (marka, kolor, rocznik, numer rejestracyjny, nr silnika, przebieg itp. ).

2.      Sprzedawca oświadcza, że opisany w punkcie 1 motor jest w pełni sprawny i określa jego stan techniczny jako dobry.

3.      Sprzedawca oświadcza ponadto, że opisany w pkt 1 motor jest wolny od jakichkolwiek wad prawnych, w tym wszelkich praw osób trzecich i jakichkolwiek innych obciążeń i zabezpieczeń.

§ 2 Oświadczenie Kupującego

1.      Kupujący oświadcza, że motor określony w pkt 1 § 1 niniejszej umowy widział, a także dokonał jego przeglądu technicznego osobiście i w autoryzowanym warsztacie.

2.      Kupujący oświadcza ponadto, że nie wnosi jakichkolwiek zastrzeżeń zarówno co do stanu technicznego motoru, jego właściwości, jego wszystkich parametrów, jak i także jego wyglądu.

§ 3 Cena i sposób jej zapłaty

1.      Sprzedawca sprzedaje, a Kupujący kupuje motocykl opisany w § 1 pkt 1 za cenę ……. (cena) zł.

2.      Cena będzie płatna w …… (ilość rat) miesięcznych ratach płatnych do ……….. (data zapłaty) każdego miesiąca w gotówce do rak Sprzedawcy.

3.      Potwierdzeniem uiszczenia ceny będzie pokwitowanie. Z tytułu niezapłaconej w terminie raty naliczane będą odsetki umowne w wysokości …….... (wysokość odsetek) proc. w skali roku.

§ 4 Wydanie przedmiotu umowy

1.      Wydanie motocykla nastąpi niezwłocznie po podpisaniu niniejszej umowy.

2.      Wraz z wydaniem przedmiotu umowy Sprzedawca przekaże Kupującemu wszelkie posiadane przez niego rzeczy służące do korzystania z motoru w tym dwa komplety kluczyków. Sprzedawca wyda także Kupującemu niezbędne dokumenty związane z motocyklem, w tym dowód rejestracyjny, instrukcję obsługi oraz wykaz autoryzowanych stacji i serwisów.

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Narzędzia

reklama
reklama

POLECANE

reklama

KORONAWIRUS TWOJE PRAWA

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Company-logos.co

Katalog firm

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama