| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Infor.pl > Prawo > Konsument i umowy > Umowy > Inne umowy > Umowa składu - WZOR UMOWY

Umowa składu - WZOR UMOWY

Przez umowę składu przedsiębiorca składowy zobowiązuje się do przechowania, za wynagrodzeniem, oznaczonych w umowie rzeczy ruchomych. Pobierz bezpłatny wzór umowy.

POBIERZ BEZPŁATNY WZÓR: Umowa składu


UMOWA SKŁADU


zawarta w dniu ....................... r. w ........................., pomiędzy:


1. ......................................... z siedzibą w .................................... przy ul. ...................................., numer KRS ............................, posiadającym zezwolenie Ministra właściwego ds. gospodarki na prowadzenie doku składowego z dnia ..............................................., zwanym dalej Przedsiębiorcą składowym lub Domem składowym, reprezentowanym przez:

...........................................,

...........................................,


oraz


2. ......................................... z siedzibą w .................................... przy ul. ...................................., numer KRS ......................... zwanym dalej Składającym, reprezentowanym przez:

...........................................,

...........................................,


o następującej treści:  


§ 1

Składający oddaje na skład 4000 ton węgla według specyfikacji stanowiącej załącznik nr 1 do niniejszej umowy na okres 3 (trzech) miesięcy od dnia przyjęcia na skład.

§ 2

Wysokość wynagrodzenia Domu składowego wynosi ............... zł (......................................................) i została obliczona na podstawie taryfy składowej, wskazanej w regulaminie Domu składowego. Wynagrodzenie zostanie zapłacone w dniu odbioru składowanych towarów w kasie Domu składowego.

§ 3

Zasady składowania towarów Składającego określa regulamin Domu składowego. Składający oświadcza, że zapoznał się z obowiązującym regulaminem.

§ 4

W chwili przyjęcia towarów, o których mowa w § 1 umowy na skład Dom składowy wyda Składającemu dowód składowy.

§ 5

Dom składowy oświadcza, że towary Składającego zostaną przez okres składowania ubezpieczone od ognia i innych zdarzeń losowych. Suma ubezpieczenia nie może stanowić mniej niż 90% wartości rynkowej składowanych towarów.

Czytaj także

Narzędzia

POLECANE

KORONAWIRUS TWOJE PRAWA

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Monika Brzostowska

Konsultant podatkowy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »