Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Czternasta emerytura

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Czy 14.emerytura zostanie wprowadzona na stałe? O pracach nad nową ustawą poinformowała minister Marlena Maląg.
Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej podjęło decyzję o wypłacie czternastej emerytury od 25 sierpnia 2022 r. Ile wyniesie świadczenie?
Czy w 2023 r. zostanie wypłacona czternasta emerytura? Kiedy może zapaść ostateczna decyzja w tej sprawie?
Prezydent 27 czerwca podpisał ustawę z dnia 26 maja 2022 r. o kolejnym w 2022 r. dodatkowym rocznym świadczeniu pieniężnym dla emerytów i rencistów. Kto otrzyma czternastkę i w jakiej wysokości?
Połączone sejmowe komisje Polityki Senioralnej oraz Polityki Społecznej i Rodziny pozytywnie zaopiniowały w środę projekt ustawy o czternastej emeryturze. Rząd szacuje, że koszt wypłaty kolejnego dodatkowego rocznego świadczenia pieniężnego w 2022 r. to około 11,4 mld zł.
Chcemy, żeby projekt w sprawie czternastej emerytury był procedowany na najbliższym posiedzeniu Sejmu - powiedział PAP wiceminister rodziny i polityki społecznej Stanisław Szwed. Podkreślił, że tegoroczne wypłaty czternastych emerytur ruszą pod koniec sierpnia
Zgodnie z rządową autopoprawką czternasta emerytura będzie wypłacana od 25 sierpnia do 20 września 2022 r. Przesunięcie terminu uzasadniono koniecznością dostosowania systemów informatycznych ZUS i KRUS. Aby otrzymać czternastkę, nie będzie trzeba składać wniosków.
Wypłaty czternastych emerytur ruszą w sierpniu, seniorzy nie będą musieli składać żadnych wniosków. Szacujemy, że uprawnionych do świadczenia jest około 9 mln osób – poinformowała we wtorek w Świerczach (woj. mazowieckie) minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg.
Co seniorzy powinni otrzymać: czternastkę czy drugą waloryzację? Oto wyniki sondażu wykonanego przez Instytut Badań Pollster na zlecenie "Super Expressu".
Wiceminister rodziny poinformował, że projekt ustawy o czternastej emeryturze będzie przygotowany w najbliższych tygodniach. Dodał również, że świadczenie zostanie wypłacone jesienią zgodnie z mechanizmem złotówka za złotówkę.
Jak poinformowało Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej, trwają prace koncepcyjne i analityczne nad projektem o czternastych emeryturach w 2022 r.
Minister odpowiedzialna za resort pracy poinformowała, że w 2022 r. będzie wypłacana czternasta emerytura. Sprawdź kiedy "czternastka" będzie na koncie.
Czternasta emerytura będzie wypłacona w 2022 r. Tak wynika z zapowiedzi premiera Mateusza Morawieckiego. Co warto wiedzieć o tym świadczeniu?
Czy 14. emerytura powinna być ponownie wypłacona w 2022 r.? Takie rozwiązanie ma wielu zwolenników. Jakie są przepisy?
Czternasta emerytura w 2022 r.? Część emerytów i rencistów otrzyma wypłatę świadczenia w przyszłym roku.
Czternasta emerytura w 2021 r. ma być wypłacana jesienią. Prezydent podpisał ustawę dotyczącą świadczenia dla emerytów i rencistów.